Poznań - Skup makulatury | WasteMaster

Skup makulatury w Poznaniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny za makulaturę w Poznaniu

Bardzo szybko zmieniająca się cena w skupie makulatury jest uzależniona zarówno od bieżącej sytuacji ekonomicznej na świecie, jak i jakości samego surowca. Znając cenę skupu makulatury w Poznaniu, można wyliczyć, czy przekazanie tego odpadu będzie korzystne finansowo dla klienta firmowego lub indywidualnego. Cennik skupu makulatury w Poznaniu dotyczy nie tylko odpadów zanieczyszczonych, lecz także tych najwyższej jakości. Aby poznać cenę posiadanych odpadów, można skorzystać z stworzonego przez nas bezpłatnego formularza online, który służy właśnie do wyceny makulatury.
Ceny
Karton -0,35 zł netto
Karton - belowany -0,10 zł netto
Gazeta 0,20 zł netto
Mix 0,00 zł netto
Warunki współpracy

Makulatura w Poznaniu - zamówienie usługi za pomocą aplikacji WasteMaster

Nasza firma dąży do tego, aby odbiór makulatury w Poznaniu był optymalnie uproszczony. Możesz tego dokonać z uwzględnieniem, jednego z dwóch możliwych sposobów, wybierając najlepszy skup makulatury w Poznaniu z naszą pomocą. Możesz nawiązać kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Dzięki temu pozyska on najistotniejsze informacje i poprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy związane ze złożeniem zamówienia. Po drugie możesz też założyć konto i umieścić ogłoszenie bezpośrednio w naszej aplikacji WasteMaster. Interesującym rozwiązaniem jest też wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej mamodpad.wastemaster.pl. Niezależnie od tego, co wybierzesz pracownik naszej firmy wykona dla Ciebie analizę rynku, analizując wiele czynników, w tym ile kosztuje kilogram makulatury w skupie w Poznaniu. Ponadto na tej podstawie wybierze najbardziej atrakcyjne dla Ciebie oferty. Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z publikacją ogłoszenia w naszym systemie. Co więcej, nie zapłacisz też za wsparcie Opiekuna Klienta. Pamiętaj też o tym, że złożenie zapytania i otrzymanie propozycji od konsultanta do niczego Cię nie zobowiązuje. Ty decydujesz o tym, czy skup makulatury w Poznaniu wykona dla Ciebie usługę. Zatem warto skorzystać z naszego narzędzia WasteMaster!

Sprzedaż makulatury w Poznaniu z firmą WasteMaster

Makulatura w Poznaniu to niepotrzebne lub zniszczone wyroby papiernicze. W zależności od tego, jakie jest źródło powstania poszczególnych kategorii, może się ona nadawać do ponownego wykorzystania (innego niż pierwotne) lub jako jeden ze składników do produkcji papieru, zbierane poprzednio przez skup makulatury w Poznaniu. Jest to bardzo popularny surowiec wtórny już od dawna. Papier jest wykorzystywany w każdym sektorze przemysłu oraz gospodarstwie domowym. Nie powinien zatem dziwić fakt, że skup makulatury w Poznaniu to wciąż potrzebny punkt w obrocie odpadami. Jeśli w Twoim domu lub magazynie zalegają stare książki czy zużyte kartony zajrzyj do aplikacji WasteMaster i znajdź skup makulatury w Poznaniu, który będzie wiedział co z nimi zrobić.

Makulatura w Poznaniu a realizacja usługi odbioru makulatury, czyli co warto wiedzieć na ten temat?

W chwili, gdy nasze ogłoszenie znajdzie się w naszej aplikacji przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta przeprowadzi badanie rynku i wybierze najlepsze dla oferty dotyczące skupu makulatury w Poznaniu, które spełnią Twoje potrzeby. Następnie, gdy zaakceptujesz jedną ofertę konsultant ustali termin odbioru makulatury, a także inne wytyczne związane z usługą oddawania makulatury w Poznaniu. Termin odbioru odpadu zależy od lokalizacji. Im jest ona dalsza, tym czas odbioru jest dłuższy. Następnym istotnym parametrem determinującym jest ilość odpadu. Odbiór makulatury w Poznaniu przy dużych ilościach wykonywany jest specjalnym pojazdem. Z kolei, gdy odpadu jest mało usługa realizowana jest przy okazji. W praktyce najczęściej jest tak, że przedsiębiorstwa potrzebują 14 dni na wykonania zadania. Czasami w pewnych sytuacjach termin może ulec przedłużeniu do 30 dni. Makulatura w Poznaniu to typ odpadu, który produkowany jest przez firmy i przez gospodarstwa domowe. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszej aplikacji WasteMaster, która pomoże znaleźć skup makulatury w Poznaniu i sprawdzić cennik skupu makulatury i cenę skupu makulatury w Poznaniu stosowany przez konkretne przedsiębiorstwa.

Odbiór makulatury w Poznaniu - jaka makulatura jest odbierana w ramach tej usługi?

Makulatura w Poznaniu to 4 typy odpadu i 54 odmiany. Podział ten jest dość skomplikowany, dlatego postanowiliśmy ułatwić całą sprawę. W naszej aplikacji WasteMaster proponujemy znacznie łatwiejsze rozwiązanie. Wymienia się zatem następujące rodzaje makulatury: • makulatura jakościowa, czyli papier kredowy, offsetowy, gazetowy różnych gramatur, • czasopisma i gazety, • tektura falista i karton, • tektura lista oraz inne typy makulatur opakowaniowych, • ścinki poprodukcyjne i drukarskie, • makulaturę z selektywnej zbiórki odpadów i z sortowni, • inne niewymienione rodzaje makulatury, po uzgodnieniu telefonicznym.

Jakich rodzajów makulatury skup nie przyjmie?

Nie wszystkie odpady należące do tej grupy przyjmowane są przez skup makulatury w Poznaniu. Wpływ ma na to konstrukcja papieru oraz cena skupu makulatury w Poznaniu. Firmy niechętnie przyjmują książki w twardej oprawie, ponieważ podlegają one oddzielnym zasadom sortowania. Zatem traktowane są jako karton. Co więcej, w przypadku kartonów preferuje się makulaturę belowaną. Punkty odbioru makulatury w Poznaniu przyjmują w szczególności gazety, karton i książki w miękkiej oprawie. Gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, czy makulatura w Poznaniu, którą posiadasz zostanie odebrana przez firmę, zapraszamy do kontaktu z pracownikiem naszej firmy. Z pewnością rozwieje on wszelkie Twoje wątpliwości w tym zakresie. Ponadto, makulatura musi też spełniać pewnie wytyczne. Nie może być zanieczyszczona, pobrudzona farbą czy nasączona olejem. Skup makulatury w Poznaniu nie przyjedzie również po karton belowany z pozostałymi zanieczyszczeniami. Nie zainteresuje się też odpadem spleśniałym czy przemoczonym. Pamiętaj o tym, że gdy pragniesz zamówić odbiór makulatury w Poznaniu musi on być we właściwym stanie fizycznym, czyli nie może być przemoczony lub poddany działaniu wody.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?
08-09-2022
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?

Szukasz najbliższego skupu makulatury, który odbierze odpady z Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej aplikacji WasteMaster z łatwością znajdziesz przedsiębiorstwo, ...

Więcej -->
Czy zeszyty to makulatura?
07-09-2022
Czy zeszyty to makulatura?

Czy zeszyty to makulatura. Oczywiście! Warto jednak pamiętać o tym, żeby zeszyty były odpowiednio oczyszczone tzn. nie posiadały twardych okładek (można je oderwać), zszywek czy...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?
02-09-2022
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?

Kilogram makulatury w skupie kosztuje średnio około 0,18 zł. Oczywiście ceny będą się różnić w zależności od tego, gdzie skupujemy makulaturę, jaki rodzaj makulatury posiadamy o...

Więcej -->
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?
01-09-2022
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?

Odbiór folii i makulatury odbywa się za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wpisem do Bazy Danych Odpadowych. Skupy makulatury często przyjmuj...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Mieliśmy dużo drewnianych odpadów. To coś normalnego w zakładzie meblarskim. Chciałem rozpocząć współpracę z firmą zajmującą się tylko tym. Zaznaczyłem, co mamy, nie musiałem nic nawet więcej robić. Firma chętna do współpracy znalazła się szybko.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Zrobiliśmy remont generalny w domu. Wiadomo z czym to się wiąże – dużo gruzu, stare meble, wiele innych śmieci. Dodałem fotki w aplikacji i znalazłem firmy, które szybko odebrały ode mnie ten zbędny dobytek.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Pośrednikiem jestem od kilku lat. Głównie zajmuje się złomem stalowym, natomiast zdarzyło się też już handlować innymi odpadami. Przez aplikację mogę szybciej sprawdzić, co ktoś ma do zaoferowania. Jest to dla mnie korzystne, a strony transakcji też są zadowolone.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Wiedziałem, że na jednym kontenerze na gruz się nie skończy na placu budowy. I nie miałem pojęcia, jaką firmę wybrać, żeby sprawnie poszło zebranie wszystkiego. Wpisałem co mam w WasteMaster i w parę dni wszystko było ogarnięte. Świetna aplikacja.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam duży garaż, dlatego ni [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup makulatury: cena za kg
09-09-2022
Skup makulatury: cena za kg

Podmioty, które zajmują się gromadzeniem odpadów papierowych cały czas są szalenie popularne. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i światowymi tendencjami odchodzenia od p...

Więcej -->
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?
08-09-2022
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?

Z roku na rok ludzkość wytwarza coraz więcej odpadów. W ostatnich latach, po zdecydowanych działaniach w kierunku ograniczenia plastiku, makulatura zyskała na popularności. Papi...

Więcej -->
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?
07-09-2022
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?

Chociaż technologia cyfrowa poszła do przodu, dzięki czemu z pewnością udaje nam się zaoszczędzić na eksploatacji papieru (coraz więcej ludzi wybiera e-booki czy e-prasę), to i ...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Na czym polega usługa skupu makulatury?
12-02-2022
Na czym polega usługa skupu makulatury?

Jak przygotować makulaturę do sprzedaży? Ważne jest, aby makulatura została umieszczona w jednym magazynie lub pomieszczeniu. Ułatwi to znacznie dokonanie załadunku. W żadnym pr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat