Skup makulatury w Warszawie

Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Makulatura w Warszawie – ceny skupu tego odpadu

Odkładane miesiącami odpady makulaturowe mogą odpłatnie zostać oddane do wyspecjalizowanych jednostek. Osoby, które chcą poznać cenę skupu makulatury w Warszawie, powinny zdawać sobie sprawę, że kształtuje się ona dynamicznie. Oznacza to, że każdego dnia może przyjmować odmienną wartość. Cennik skupu makulatury w Warszawie jest zależny od wielu zmiennych. Aby dokładnie poznać jego zawartość, można skorzystać z przygotowanego przez nas formularza online. Jest on przeznaczony do bezpłatnej wyceny odpadów makulaturowych.
Ceny
Karton -0,40 zł netto
Karton - belowany -0,40 zł netto
Gazeta -0,59 zł netto
Mix -0,59 zł netto
Warunki współpracy

Skup makulatury w Warszawie razem z firmą WasteMaster

Jeżeli jeszcze nie wiesz, gdzie oddać makulaturę w Warszawie, pomożemy Ci z tym problemem. Makulatura w Warszawie obejmuje niewykorzystywane, bądź też uszkodzone artykuły papiernicze. Biorąc pod uwagę źródło powstania poszczególnych kategorii, makulatura w Warszawie może być przeznaczona do ponownego wykorzystania. Co więcej, można ją też wykorzystać do produkcji papieru. Surowiec ten ma bardzo duże znaczenie i wykorzystuje się go zarówno w sektorze przemysłowym, jak i gospodarstwie domowym. Zatem skup makulatury w Warszawie jest cały czas niezbędny, jeśli chodzi o obrót odpadami. Ważna jest też cena skupu makulatury w Warszawie, która pośrednio wpływa chociażby na drukarnie. Zatem, gdy w Twoim domu lub magazynie masz stare, niepotrzebne książki lub kartony skorzystaj z możliwości, jakie daje nasza nowoczesna aplikacja WasteMaster. Dzięki temu z łatwością znajdziesz skup makulatury w Warszawie i rozwiążesz swój problem z tym odpadem.

Odbiór makulatury w Warszawie - co warto wiedzieć na temat realizacji usługi odbioru makulatury w Warszawie?

Gdy ogłoszenie znajdzie się w naszej aplikacji, przypisany do Ciebie Opiekun Klienta przeprowadzi analizę rynku i wybierze dla Ciebie najlepsze propozycje dotyczące skupu makulatury w Warszawie. Następnie, gdy już zaakceptujesz jedną z ofert, konsultant ustali czas odbioru odpadu, a także inne wytyczne związane z realizacją zlecenia. Makulatura w Warszawie zostanie odebrana w czasie, który zależny jest od lokalizacji. Dlatego im dalej jest punkt skupu makulatury w Warszawie, tym później nastąpi odbiór odpadu. Duże znaczenie ma też ilość makulatury. Gdy przy usłudze, jaka jest odbiór makulatury w Warszawie przyjmuje się spore ilości odpadu usługa odbywa się specjalnie przystosowanym do tego celu pojazdem. Z kolei przy mniejszych ilościach makulatury odbiór realizowany jest przy okazji. Najczęściej jednak jest tak, że skupy makulatury w Warszawie potrzebują 7 dni, aby zrealizować prezentowane zlecenie. W niektórych sytuacjach czas może być przedłużony do 14 dni. Makulatura w Warszawie to rodzaj odpadu, który produkowany jest przez każdą osobę, a więc zarówno przez gospodarstwa domowe, jak i podmioty gospodarcze. Dlatego, jeśli chcesz pozbyć się kłopotu z tym odpadem złóż swoje zapytanie za pomocą aplikacji WasteMaster. Dzięki temu z łatwością znajdziesz skup makulatury w Warszawie i sprawdzisz cennik skupu makulatury nawet w całym województwie mazowieckim. 

Jak wygląda proces związany z zamawianiem usługi odbioru makulatury za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Odbiór makulatury w Warszawie za pomocą innowacyjnego narzędzia, jakie oferujemy jest maksymalnie uproszczony, mający na uwadze znalezienie najlepszej ceny skupu makulatury w Warszawie. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie możliwości. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Członek naszego zespołu pozyska od Ciebie najważniejsze informacje i umieści zapytanie w aplikacji WasteMaster. Nie musisz się martwić, ponieważ poprowadzi Cię on przez wszystkie kroki. Drugie rozwiązanie polega na założeniu konta i publikacji konkretnego ogłoszenia bezpośrednio w aplikacji. Możesz także skorzystać ze strony internetowej mamodpad.wastemaster.pl. Bez względu na to jakie rozwiązanie wybierzesz przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta zrobi dla Ciebie analizę rynku i przedstawi najatrakcyjniejsze propozycje. W rezultacie zyskasz więcej czasu do swojej dyspozycji. Musisz wiedzieć, że umieszczenie ogłoszenia w aplikacji WasteMaster nie pociąga za sobą żadnych opłat. Co więcej, obsługa przez przedstawiciela naszej firmy również jest całkowicie darmowa. Ponadto, otrzymanie oferty również do niczego Cię nie zobowiązuje. To Ty podejmujesz decyzję, czy określony skup makulatury w Warszawie wykona usługę. Pamiętaj o tym, że usługa jest dostępna w całym województwie mazowieckim. 

Jaki rodzaj makulatury zostanie odebrany w ramach usługi skupu makulatury w Warszawie? Co można oddać na makulaturę?

Nie wiesz jak określić kategorie makulatury do oddania i Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie w Warszawie? Makulatura w Warszawie klasyfikowana jest na 4 główne rodzaje, w ramach których znajdują się 54 odmiany. Jest to dość rozbudowany i trudny do stosowania podział. Dlatego dla wygody użytkowników, w naszej aplikacji odpady papiernicze klasyfikujemy prościej. Jako odpad tej kategorii możemy rozumieć takie rzeczy jak: - makulatury jakościowe (np. papier kredowy, - offsetowy, gazetowy różnych gramatur), - gazety i czasopisma, - karton i tektura falista, - tektura lita i pozostałe rodzaje makulatur opakowaniowych, - ścinki drukarskie i poprodukcyjne, - makulaturę z sortowni odpadów i z selektywnej zbiórki, - oraz inne niewymienione rodzaje makulatury (do uzgodnienia telefonicznie).

Makulatura w Warszawie - jak przebiega odbiór innych typów makulatury w Warszawie?

Pamiętaj jednak o tym, że specjalistyczne przedsiębiorstwo nie przyjmie wszystkich typów makulatury. Na przykład skup makulatury w Warszawie nie przyjmie książek w twardej oprawie. W takim przypadku są one traktowane jak karton, gdyż podlegają odmiennym procedurom sortowania. W tym miejscu warto także wspomnieć o samym kartonie. Odpad ten jest chętniej odbierany przez punkt odbioru makulatury w Warszawie, gdy zostaje belowany. Przedsiębiorstwa najczęściej zainteresowane są gazetami i książkami w miękkiej oprawie. Pamiętaj też o tym, że zawsze możesz skorzystać z naszego doświadczenia. Gdy potrzebujesz pomocy i wsparcia, wystarczy zadzwonić. Dzięki temu dowiesz się czy makulatura w Warszawie, którą masz zostanie odebrana przez specjalistyczną organizację. Istotne jest też to, aby makulatura nie była zanieczyszczona, a także pomalowana farbą podczas remontu. Nie może być ona także naznaczona olejem. Skup makulatury w Warszawie nie odbierze kartonu, który został belowany z innymi odpadami. Gdy chcesz skorzystać z usługi, jaką jest odbiór makulatury w Warszawie, pamiętaj o tym, aby odpad był wolny nie tylko od zabrudzeń, ale również od pleśni czy wilgoci. Makulatura musi być w odpowiednim stanie fizycznym!

Każdą dużą ilość odpadu, w tym makulatury, warto porównać w zakresie cen jakie obecnie panują rynku odpadowym. Działanie takie pomoże Ci podjąć decyzję komu sprzedać makulaturę, a przede wszystkim dowiesz się jakie są obecnie ceny makulatury na rynku. Zaniechanie tego naraża Cie na dużą stratę na jednostkowej cenie makulatury, a co za tym idzie na całej transakcji sprzedaży.

Makulaturę w Warszawie można sprzedać niemalże w każdej dzielnicy. Skupy makulatury zlokalizowane są w takich dzielnicach jak Wawer, Białołęka, Praga, Targówek, Służew, Okręcie, Włochy czy Ursus. My porównamy dla Ciebie ceny we wszystkich najlepszych skupach makulatury w Warszawie, sprawdzimy cennik i przedstawimy najlepszą ofertę. Jeśli masz hurtowe ilości makulatury cenę możemy porównać w całym województwie mazowieckim. Jeśli masz mniejsze ilości możliwy jest odbiór makulatury za darmo, jednakże wcześniej należy ustalić jej ilość i miejsce przechowywania.

Poszukujesz najbliższego skupu makulatury na Bielanach? Nie trać dłużej czasu na tego typu zadania. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę WasteMaster, wpiszesz rodzaj odpadu, jaki posiadasz oraz lokalizację, a nasza wyszukiwarka pokaże Ci oferty firm zainteresowanych Twoją makulaturą. W ten sposób będziesz mógł również porównać ceny w skupach makulatury na Bielanach. Jeżeli wolisz bardziej tradycyjne metody kontaktu, możesz również zadzwonić, a nasz konsultant z pewnością pomoże Ci ustalić wszystkie szczegóły dotyczące transakcji.

Szukasz skupu makulatury na Ursynowie? Masz duże ilości np. kartonów czy gazet, z którymi nie wiesz, co zrobić? Z pomocą naszej firmy porównasz ceny i oferty we wszystkich skupach w Warszawie, w tym również w skupach makulatury na Ursynowie. Wystarczy, że wpiszesz lokalizację oraz rodzaj posiadanego odpadu, a firmy oferujące tego typu usługi wyświetlą Ci się w kilka chwil. Możesz również zadzwonić, a na pewno uda się wynegocjować korzystną ofertę. Nie trać czasu na szukanie skupu makulatury na Ursynowie i skorzystaj z usług WasteMaster.

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Warszawie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

co to jest makulatura - na grafice książki, gazety
14-06-2023
Co to jest makulatura?

Makulatura to, innymi słowy, zużyty bądź zniszczony papier, a także stare materiały produkowane z celulozy. Makulatura jest surowcem wtórnym, z którego w wyniku recyklingu możem...

Więcej -->
co zrobić z makulaturą - obrazki kontenera na papier i pani
26-05-2023
Co zrobić z makulaturą?

Makulaturę najlepiej jest wrzucać do niebieskich pojemników na odpady komunalne. Jednak jeśli dysponujemy dużymi ilościami tego rodzaju odpadu – możemy go śmiało sprzedać w najb...

Więcej -->
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?
08-09-2022
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?

Szukasz najbliższego skupu makulatury, który odbierze odpady z Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej aplikacji WasteMaster z łatwością znajdziesz przedsiębiorstwo, ...

Więcej -->
Czy zeszyty to makulatura?
07-09-2022
Czy zeszyty to makulatura?

Czy zeszyty to makulatura. Oczywiście! Warto jednak pamiętać o tym, żeby zeszyty były odpowiednio oczyszczone tzn. nie posiadały twardych okładek (można je oderwać), zszywek czy...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?
02-09-2022
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?

Kilogram makulatury w skupie kosztuje średnio około 0,18 zł. Oczywiście ceny będą się różnić w zależności od tego, gdzie skupujemy makulaturę, jaki rodzaj makulatury posiadamy o...

Więcej -->
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?
01-09-2022
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?

Odbiór folii i makulatury odbywa się za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wpisem do Bazy Danych Odpadowych. Skupy makulatury często przyjmuj...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Obrazek przedstawia posegregowane i poskładane gazety i czasopisma. Są one przygotowane do recyklingu papieru - jak on wygląda?
07-04-2023
Recykling papieru – jak wygląda?

Odpady papierowe stanowią całkiem spory odsetek wszystkich pozostałości komunalnych. Dodatkowo jest to surowiec wtórny, powstający z naturalnych składników. W związku z tym może...

Więcej -->
Skup makulatury: cena za kg
09-09-2022
Skup makulatury: cena za kg

Podmioty, które zajmują się gromadzeniem odpadów papierowych cały czas są szalenie popularne. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i światowymi tendencjami odchodzenia od p...

Więcej -->
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?
08-09-2022
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?

Z roku na rok ludzkość wytwarza coraz więcej odpadów. W ostatnich latach, po zdecydowanych działaniach w kierunku ograniczenia plastiku, makulatura zyskała na popularności. Papi...

Więcej -->
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?
07-09-2022
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?

Chociaż technologia cyfrowa poszła do przodu, dzięki czemu z pewnością udaje nam się zaoszczędzić na eksploatacji papieru (coraz więcej ludzi wybiera e-booki czy e-prasę), to i ...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Na czym polega usługa skupu makulatury?
12-02-2022
Na czym polega usługa skupu makulatury?

Jak przygotować makulaturę do sprzedaży? Ważne jest, aby makulatura została umieszczona w jednym magazynie lub pomieszczeniu. Ułatwi to znacznie dokonanie załadunku. W żadnym pr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master