Odpady opakowaniowe

Odpady opakowaniowe w Twojej firmie? Wystaw ofertę bezpośrednio na rynek odpadowy.

Skup odpadów opakowaniowych w Poznaniu

Jak wygląda skup odpadów opakowaniowych w Poznaniu?

Skup odpadów opakowaniowych w Poznaniu w rozumieniu aktualnych przepisów i ustaw polega na ich skutecznej utylizacji. Proces ten musi odbywać się z poszanowaniem fauny i flory, jak również nie powodować zagrożenia dla osób postronnych.

Wyjaśnienie terminu.

Za odpady uznaje się wszelkiego typu opakowania, w tym także te pojedynczego lub wielokrotnego użytku, które zostały wycofane z rynku. Wyroby te stanowią odpady w rozumieniu przepisów o zagospodarowaniu odpadami komunalnymi.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Poznaniu
Opakowania z metali zawierające niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi
4500 kg
Opakowania z metali zawierające niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi
Chełmek
Opakowania z papieru i tektury
3500 kg
Opakowania z papieru i tektury
Świdnica
Opakowania z metali zawierające niebezpieczne porowate elementy wzmocnienia konstrukcyjnego (np. azbest), włącznie z pustymi pojemnikami ciśnieniowymi
5000 kg
Gubin
Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone
3500 kg
Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone
Rypin
Opakowania z tworzyw sztucznych
7000 kg
Opakowania z tworzyw sztucznych
Lipno
Opakowania z tekstyliów
6000 kg
Opakowania z tekstyliów
Kluczbork
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup odpadów opakowaniowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady opakowaniowe w Poznaniu
Plewiska
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o.o.
Luboń
POLCOPPER Sp. z o.o.
Braniewo
Zbierający nr 5 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 1)
Poznań
ECO-CARS Sp. z o.o.
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Poznań
SUEZ ZACHÓD Sp. z o.o.
Poznań
Inne, popularne kategorie odpadów

Na czym polega recykling odpadów opakowaniowych w Poznaniu?

Skuteczny recykling odpadów opakowaniowych w Poznaniu wymaga użycia odpowiedniego parku maszynowego, jak również udziału wyszkolonego personelu, obsługującego profesjonalne maszyny. Może on opierać się na myciu i przygotowaniu opakowań do ponownego użycia, spalaniu ich w celu uzyskania energii lub wykorzystaniu ich do produkcji nowych opakowań.

Typy odpadów.

Podstawowymi typami odpadów są te wykonane z metalu, drewna, szkła, tworzyw sztucznych, papieru i tektury. Można do tej kategorii zakwalifikować także opakowania tekstylne i te zawierające substancje niebezpieczne, toksyczne lub powodujące degradację fauny i flory.

Jakie czynniki decydują o cenie skupu odpadów opakowaniowych w Poznaniu?

Wpływ na cenę skupu odpadów opakowaniowych w Poznaniu mają w dużej mierzeceny surowców, z których zostały one stworzone. Chodzi przede wszystkim o cenę danego komponentu, jaki został przeznaczony do wytworzenia opakowania.

Przedsiębiorstwa produkujące najwięcej odpadu.

Przedsiębiorstwami, które produkują spore ilości odpadów, są wszelkiego typu sklepy, hurtownie, magazyny, firmy produkcyjne, centra logistyczne i firmy transportowe. Ponadto duże ilości odpadów generują także osoby prowadzące internetową działalność wysyłkową.

Proces utylizacji odpadu.

Utylizacja odpadów odbywa się w wyznaczonych do tego celu miejscach. Nie mogą być to tereny znajdujące się w bezpośredniej lokalizacji od zabudowań mieszkalnych czy skwerów lub parków. Firmy oferujące recykling odpadów opakowaniowych w mieście Poznań specjalizują się w takich działaniach.

Koszt korzystania z aplikacji.

Wystawienie oferty na odpady przy pomocy internetowej aplikacji WasteMaster jest darmowe, bez względu na częstotliwość korzystania z tego narzędzia. Tego typu opcja jest dedykowana klientom indywidualnym i firmowym.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Olaf
Wysokość opłaty produktowej za wprowadzane odpady. Ten temat wywoływał u mnie białą gorączkę. Nie raz płaciłem karne odsetki. Teraz to WasteMaster przypomina mi o wszystkich obowiązkach, a ja więcej nie muszę martwić się tym, że czegoś nie dopilnuję.
Elżbieta
To niesamowite, ale korzystając z WasteMaster czuję się, jakby aplikacja dokładnie wiedziała, czego potrzebuję.
Zdzisława
Aplikacja tak funkcjonalna, z uproszczonym do minimum panelem obsługi… w branży odpadów naprawdę nadeszły zmiany. I są to zmiany wyłącznie na lepsze!
Marcela
Kupilem dużo nowego sprzętu do domu i dla rodzicow. Monterzy nie zabrali ze sobą nic, a wiec nagromadzilo się smieci. I to nie tylko makulatury. Apka pokazala gdzie mogę się tego pozbyć.
Krystyna
Zachęcam do wersji premium [...]