Katowice - Skup makulatury | WasteMaster

Skup makulatury w Katowicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik obowiązujący w skupie makulatury w Katowicach

Wiele osób odkłada makulaturę, aby w późniejszym czasie oddać ją do wyspecjalizowanych jednostek zajmujących się recyklingiem tych surowców wtórnych. To wszystko funkcjonuje odpłatnie, co pozwala nam uzyskać konkretną kwotę pieniędzy. Bieżącą cenę skupu makulatury w Katowicach można poznać dopiero po ocenie jakości omawianego surowca. Warto mieć na względzie, że cennik skupu makulatury w Katowicach ulega zmianie. Dokładne oszacowanie tego, ile można zarobić na transakcji sprzedaży makulatury, uzyska się za pomocą naszego formularza internetowego.
Ceny
Karton -0,35 zł netto
Karton - belowany -0,10 zł netto
Gazeta 0,20 zł netto
Mix 0,00 zł netto
Warunki współpracy

Zamówienie usługi za pośrednictwem aplikacji WasteMaster, czyli podstawowe informacje na temat odbioru makulatury w Katowicach

Nasza firma dąży do tego, aby odbiór makulatury w Katowicach był maksymalnie uproszczony. Możesz tego dokonać z uwzględnieniem, jednego z dwóch możliwych sposobów. Możesz nawiązać kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Dzięki temu pozyska on najważniejsze informacje i poprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy związane ze złożeniem zamówienia, włącznie ze znalezieniem konkretnego skupu makulatury w Katowicach. Po drugie możesz też założyć konto i opublikować ogłoszenie bezpośrednio w naszej aplikacji WasteMaster. Interesującym rozwiązaniem jest też wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej mamodpad.wastemaster.pl. Niezależnie od tego, co wybierzesz, pracownik naszej firmy wykona dla Ciebie analizę rynku i wybierze, gdzie najlepiej gdzie oddać makulaturę w Katowicach. Ponadto na tej podstawie wybierze najlepsze dla Ciebie propozycje. Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z publikacją ogłoszenia w naszym systemie. Co więcej, nie zapłacisz też za pomoc Opiekuna Klienta. Pamiętaj też o tym, że złożenie zapytania i otrzymanie ofert od konsultanta do niczego Cię nie zobowiązuje. Ty decydujesz o tym, czy skup makulatury w Katowicach wykona dla Ciebie usługę. Zatem warto skorzystać z naszego narzędzia WasteMaster!

Sprzedaż makulatury w Katowicach razem z firmą WasteMaster

Makulatura w Katowicach obejmuje niepotrzebne, bądź też uszkodzone artykuły papiernicze. Biorąc pod uwagę źródło powstania poszczególnych kategorii, makulatura może być przeznaczona do ponownego wykorzystania. Co więcej, można ją też wykorzystać do produkcji papieru. Stąd też cena skupu makulatury w Katowicach, w zależności od jej rodzaju. Surowiec ten ma niezwykle duże znaczenie i wykorzystuje się go zarówno w branży przemysłowej, jak i gospodarstwie domowym. Zatem skup makulatury w Katowicach jest cały czas niezbędny, jeśli chodzi o obrót odpadami. Zatem, gdy w Twoim domu lub magazynie przechowujesz stare, niepotrzebne książki lub kartony skorzystaj z możliwości, jakie daje nasza innowacyjna aplikacja WasteMaster. Dzięki temu z łatwością znajdziesz skup makulatury w Katowicach i rozwiążesz swój kłopot z tym odpadem.

Jaka makulatura jest przyjmowana w ramach tej usługi?

Makulatura w Katowicach to 4 rodzaje odpadu i 54 odmiany. Podział ten jest dość skomplikowany, dlatego postanowiliśmy ułatwić całą sprawę. W naszej aplikacji WasteMaster proponujemy znacznie łatwiejsze rozwiązanie. Wymienia się zatem następujące rodzaje makulatury: • makulatura jakościowa, czyli papier kredowy, offsetowy, gazetowy różnych gramatur, • czasopisma i gazety, • tektura falista i karton, • tektura lista oraz inne typy makulatur opakowaniowych, • ścinki poprodukcyjne i drukarskie, • makulaturę z selektywnej zbiórki odpadów i z sortowni, • inne niewymienione rodzaje makulatury, po uzgodnieniu telefonicznym.

Makulatura w Katowicach - jakie typy makulatury nie mogą zostać odebrane?

Pamiętaj jednak o tym, że profesjonalne przedsiębiorstwo nie przyjmie wszystkich typów makulatury. Na przykład skup makulatury w Katowicach nie przyjmie książek w twardej oprawie. W takim przypadku są one traktowane jak karton, gdyż podlegają innym procesom sortowania. W tym miejscu warto także powiedzieć o samym kartonie. Odpad ten jest chętniej przyjmowany przez punkt odbioru makulatury w Katowicach, gdy zostaje belowany. Organizacje najczęściej zainteresowane są gazetami i książkami w miękkiej oprawie. Pamiętaj też o tym, że zawsze możesz skorzystać z naszego doświadczenia. Gdy potrzebujesz pomocy i wsparcia, wystarczy zadzwonić. Dzięki temu dowiesz się czy makulatura w Katowicach, którą masz zostanie odebrana przez specjalistyczną organizację. Ważne jest też to, aby makulatura nie była zanieczyszczona, a także pomalowana farbą podczas remontu. Nie może być ona także naznaczona olejem. Skup makulatury w Katowicach nie przyjmie kartonu, który został belowany z innymi odpadami. Gdy chcesz skorzystać z usługi, jaką jest odbiór makulatury w Katowicach, pamiętaj o tym, aby elementy były wolne nie tylko od zanieczyszczeń, ale również od pleśni czy wilgoci. Makulatura musi być w dobrym stanie fizycznym!

Realizacja usługi odbioru makulatury

Po umieszczeniu ogłoszenia w naszej aplikacji Opiekun Klienta, na jego podstawie przeprowadzi badanie rynku w celu wybrania najlepszych ofert dotyczących skupu makulatury w Katowicach. Po akceptacji przez użytkownika jednej z ofert, zajmie się dalszą obsługą zlecenia, ustali czas odbioru oraz dokładne wytyczne co do jego realizacji. Termin w jakim zostanie odebrana makulatura w Katowicach jest w dużej mierze zależny od lokalizacji. Im dalej, tym później może się on odbyć. Dodatkowym kryterium jest ilość odpadu. Przy większych ilościach odbiór makulatury w Katowicach jest realizowany przeznaczonym do tego pojazdem, natomiast w przypadku mniejszych ilości odpadu, przeważnie następuje on przy okazji. Najczęściej firmy przewidują 14-dniowy termin odbioru, jednak w niektórych sytuacjach możliwe jest wydłużenie tego terminu nawet do 30 dni. Makulatura w Katowicach jest odpadem, który „produkuje” każdy, tak w ramach pracy, jak i życia prywatnego. Jeśli chcesz pozbyć się go ze swojej przestrzeni złóż zapytanie w aplikacji WasteMaster i znajdź skup makulatury w Katowicach, który Ci w tym pomoże. Sprawdź też cennik skupu makulatury.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?
08-09-2022
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?

Szukasz najbliższego skupu makulatury, który odbierze odpady z Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej aplikacji WasteMaster z łatwością znajdziesz przedsiębiorstwo, ...

Więcej -->
Czy zeszyty to makulatura?
07-09-2022
Czy zeszyty to makulatura?

Czy zeszyty to makulatura. Oczywiście! Warto jednak pamiętać o tym, żeby zeszyty były odpowiednio oczyszczone tzn. nie posiadały twardych okładek (można je oderwać), zszywek czy...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?
02-09-2022
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?

Kilogram makulatury w skupie kosztuje średnio około 0,18 zł. Oczywiście ceny będą się różnić w zależności od tego, gdzie skupujemy makulaturę, jaki rodzaj makulatury posiadamy o...

Więcej -->
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?
01-09-2022
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?

Odbiór folii i makulatury odbywa się za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wpisem do Bazy Danych Odpadowych. Skupy makulatury często przyjmuj...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Sprzątaliśmy ostatnio osiedle mieszkaniowe. Kilka bloków po termomodernizacji. Śmieci, jakie tam na nas czekały były przeróżne. Nie wiedzieliśmy, jak je pogrupować! I wtedy polecono nam WasteMaster. Szybko znaleźliśmy właściwe punkty obsługi.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Co jakiś czas mam trochę odpadów do zutylizowania. Jako osoba fizyczna wybieram tylko kategorię, podkategorię i miejscowość. Firmy zainteresowane tym co mam same się do mnie zgłaszają. To bardzo wygodne.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Wersja premium to wersja dla mnie najlepsza. Skupujemy odpady różnego rodzaju i nie chcieliśmy zostać z tyłu konkurencji. Sporo opcji, z jakich mogę skorzystać pozwala już być mi o to spokojnym.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Postanowiliśmy przygotować event, który zgromadziłby wszystkich zainteresowanych rynkiem odpadów w Polsce. To właśnie WasteMaster pozwolił nam wypromować wydarzenie. Już teraz widzimy, że odzew jest duży. Zgłaszają się do nas nie tylko firmy, ale pośrednicy i klienci indywidualni.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Przerabiamy różne z miedzi [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup makulatury: cena za kg
09-09-2022
Skup makulatury: cena za kg

Podmioty, które zajmują się gromadzeniem odpadów papierowych cały czas są szalenie popularne. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i światowymi tendencjami odchodzenia od p...

Więcej -->
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?
08-09-2022
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?

Z roku na rok ludzkość wytwarza coraz więcej odpadów. W ostatnich latach, po zdecydowanych działaniach w kierunku ograniczenia plastiku, makulatura zyskała na popularności. Papi...

Więcej -->
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?
07-09-2022
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?

Chociaż technologia cyfrowa poszła do przodu, dzięki czemu z pewnością udaje nam się zaoszczędzić na eksploatacji papieru (coraz więcej ludzi wybiera e-booki czy e-prasę), to i ...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Na czym polega usługa skupu makulatury?
12-02-2022
Na czym polega usługa skupu makulatury?

Jak przygotować makulaturę do sprzedaży? Ważne jest, aby makulatura została umieszczona w jednym magazynie lub pomieszczeniu. Ułatwi to znacznie dokonanie załadunku. W żadnym pr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat