Katowice - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Katowicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik złomu elektronicznego w Katowicach

Firmy dysponujące parkiem maszynowym w postaci różnego rodzaju komputerów mogą przekazać tego typu odpady do jednostek zajmujących się ich odbiorem i recyklingiem. Przed dokonaniem tej transakcji, warto poznać ceny złomu elektronicznego w Katowicach. Kształtują się one na różnym poziomie i zależą. Aby poznać dokładne ceny złomu komputerowego w Katowicach, najlepiej uruchomić nasz formularz internetowy i wpisać do niego wymagane dane.
Ceny
Płyty główne 37,6 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1336,5 zł netto
RAM - złote 170,3 zł netto
RAM - srebrne 147,5 zł netto
Układy scalone 64,4 zł netto
Komputery samochodowe 16,8 zł netto
Warunki współpracy

Zużyty sprzęt elektroniczny w Katowicach, czyli co warto wiedzieć o odpłatności za odbiór? Jakie stosuje się stawki za odpady elektroniczne?

Kwestia związana z odpłatnością za odbiór elektrośmieci w Katowicach niestety nie należy do łatwych kwestii. Zagadnienie jest skomplikowane, ponieważ po pierwsze organizacje działające w tej branży mają swoje ustalone minimalne ilości logistyczne. Co więcej, należy wskazać również to, że duże znaczenie ma w tym przypadku typ odpadu, jakim dysponujemy. Na przykład, jeśli chodzi o świetlówki, to obowiązują ceny na poziomie 6 złotych netto za kilogram i wyższe. Natomiast pozostałe odpady należące do tego typu mają stawki kształtujące się na poziomie od 0,08 złotych netto za kilogram. Chcemy podkreślić również fakt, że przy małych ilościach odpadów możesz liczyć na bezpłatny odbiór.

Gdzie można oddać elektrośmieci w Katowicach?

To gdzie oddać elektrośmieci w Katowicach? Nie musisz się nad tym zastanawiać, zamiast tego zamów w naszej aplikacji usługę odbioru odpadów elektronicznych w Katowicach! Zamawianie usługi odbioru elektrośmieci w aplikacji Waste Master.

To nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki naszej aplikacji masz dwa możliwe sposoby na zamówienie usługi. Po pierwsze, możesz usługę zamówić przez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Uzupełni on wszystkie niezbędne informacje i doda ogłoszenie w aplikacji. Na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Katowicach. Drugą możliwością jest dodanie ogłoszenia przy pomocy naszej aplikacji. Można to uczynić na dwa sposoby. Po pierwsze przy wykorzystaniu strony mamodpad, na której się aktualnie znajdujemy. Po wypełnieniu formularza odnośnie zamówienia, ogłoszenie zostanie dodane w aplikacji. Drugi sposób prowadzi przez rejestrację w aplikacji. Po utworzeniu konta będziesz mógł dodać ogłoszenie odnośnie usługi. Nie zależnie od wybranego sposobu, po umieszczeniu ogłoszenia jego obsługą zajmie się wyznaczony przez nas Opiekun klienta. Jego zadaniem będzie znalezienie najkorzystniejszych ofert na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Katowicach. Dodatkowo, po przyjęciu którejś oferty, zadba on o prawidłowy przebieg całej transakcji. Wszystko to, aby nasz klient zaoszczędził maksymalnie swój czas. Nie będzie musiał się już zastanawiać gdzie oddać elektrośmieci w Katowicach.

Odbiór odpadów w Katowicach

Zastanawiasz się gdzie oddać elektrośmieci w Katowicach? Nie ważne czy masz zepsuty komputer czy stare radio, z nami znajdziesz rozwiązanie! Ale czym są tak naprawdę zużyty sprzęt elektroniczny?

Jako odpady elektroniczne w Katowicach (lub inaczej ZSEiE- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) możemy definiować wszelkiego rodzaju nieużywane, niepotrzebne oraz oczywiście zużyte urządzenia elektryczne. Sprzęt musi być zasilany na prąd (niezależnie czy z sieci elektronicznej, czy na baterie). Dzięki naszej aplikacji odbiór elektrośmieci w Katowicach jest znacznie prostszy. Wystarczy, że uzupełnisz formularz, wpiszesz co posiadasz i w jakich ilościach, a my już zajmiemy się resztą. Oczywiście cały czas konsultując się z Tobą.Jeżeli natomiast jesteś osobą prywatną i masz pojedyncze sprzęty AGD do oddania i tak warto zapoznać się z naszą ofertą. Niektóre firmy mogą zaproponować Ci bezpłatny odbiór elektrośmieci w Katowicach.

Na czym polega odbiór elektrośmieci w Katowicach z narzędziem WasteMaster? Na czym polega odbiór odpadów należących do grupy: zużyty sprzęt elektroniczny?

Nasza organizacja w działalności, którą prowadzi, pragnie przede wszystkim oferować najkorzystniejsze rozwiązania dla każdego typu odpadu. Dlatego w ramach usługi dostępnej za sprawą aplikacji WasteMaster proponujemy odbiór elektrośmieci w Katowicach różnego rodzaju. Do tej grupy należą głównie urządzenia wielkogabarytowe, a więc: lodówki, zmywarki, pralki, telewizory, kuchenki elektryczne, mikrofalówki, wentylatory, grzejniki elektryczne czy też sprzęt klimatyzacyjny. Z kolei małogabarytowe urządzenia elektroniczne przyjmowane w ramach tej usługi to przede wszystkim: frytkownice, tostery, żelazka, sprzęt komputerowy, radia, zegarki, sprzęt hi-fi i wiele, wiele więcej. Warto podkreślić również fakt, że specjalistyczne przedsiębiorstwa działające w tej branży dokonają również odbioru elektrośmieci w Katowicach takich produktów jak: wiertarki, maszyny do szycia, piły czy też narzędzia do spawania i wiele innych. Uwzględnij również to, że urządzenia wymienione powyżej to tylko przykłady. W ramach usługi związanej z odbiorem elektroodpadów przyjmowane są również inne zużyte urządzenia. W sytuacji, gdy nie masz pewności co do tego czy posiadane przez Ciebie urządzenia zostaną zakwalifikowane do odbioru, zapraszamy do kontaktu z pracownikiem naszej firmy. Dzięki temu rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości i rozwiążesz kłopot z elektrośmieciami. Istotne jest to, że w ramach usługi odbioru elektrośmieci nie zostaną przyjęte urządzenia, które są niekompletne, a więc na przykład konstrukcje pozbawione agregatów bądź silników.W przypadku posiadania znacznej ilości elektrośmieci, oferujemy również usługę podstawienia specjalnych kontenerów na elektrośmieci w Katowicach. Wszystkie szczegóły działania ustalimy wspólnie. Warto nam zaufać w kwestii odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Katowicach.

Jak przebiega usługa odbioru odpadów elektronicznych w Katowicach?

Gdzie oddać elektrośmieci w Katowicach? Po wyborze najlepszej dla sobie oferty odbioru odpadów elektronicznych w Katowicach przedstawiciel naszej firmy ustali najważniejsze informacje dotyczące odbioru, a głównie termin realizacji zlecenia. Chcemy podkreślić też to, że przez cały okres odbioru odpadów elektronicznych w Katowicach zapewniamy wsparcie. Możesz liczyć ponadto na pomoc z potrzebną dokumentacją, a także w innych sprawach. W rezultacie realizacja zlecenia skupu elektrośmieci w Katowicach przebiegnie bez najmniejszych zakłóceń.

Czy dodanie odpadów elektronicznych w Katowicach w aplikacji Waste Master jest płatne?

Interesuje Cię wywóz elektrośmieci w Katowicach? Musisz wiedzieć, że nie ponosisz żadnych kosztów w związku z dodaniem zużytego sprzętu elektronicznego w Katowicach w naszej aplikacji, niezależnie czy dokonasz tego przy pomocy konsultanta telefonicznego, czy bezpośrednio w aplikacji. Warto podkreślić, iż również nie ponosisz żadnych kosztów w związku obsługą zapytania przez naszego Opiekuna klienta. W związku z powyższym warto dodać odpad w naszej aplikacji i dowiedzieć się gdzie oddać elektrośmieci w Katowicach.

Ceny złomu elektronicznego w Katowicach

Interesuje Cię między innymi utylizacja sprzętu AGD w Katowicach? A może komputerów czy sprzętu biurowego? Warto wiedzieć, że ceny złomu elektronicznego w Katowicach, ale również w innych częściach Polski, są dynamiczne i zmienne. Trudno jednoznacznie powiedzieć, ile aktualnie wynosi dokładna wartość. Na jej wysokość ma wpływ wiele czynników, między innymi: rodzaj odpadu, jego jakość, lokalizacja punktu skupu, ilość posiadanego odpadu czy sposób utylizacji. Jak widać odpowiedź na pytanie o ceny złomu elektronicznego w Katowicach nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać.Niektóre osoby prywatne, które mają do zutylizowania pojedyncze elektroodpady, będą zainteresowane darmowym odbiorem elektrośmieci w Katowicach. Niektóre firmy owszem, realizują tego typu usługę. O wszystkim dowiesz się z WasteMaster.

Elektrośmieci Katowice – gdzie oddać? Zbiórka elektrośmieci w Katowicach

Utylizacja elektroodpadów w Katowicach nigdy nie była tak prosta. Z roku na rok Polacy produkują coraz więcej elektrozłomu. Jak tłumaczą eksperci, wynika to między innymi z krótszego czasu żywotności sprzętu oraz stale pojawiających się na rynku coraz lepszych technologii, które kuszą nowych nabywców swoją funkcjonalnością. W dodatku sklepy RTV AGD często mają korzystne promocje, z których konsumenci stale korzystają. Władze miasta wyszły naprzeciw nowym oczekiwaniom i odpady elektroniczne w Katowicach MPGK odbierze bezpośrednio od mieszkańców. Więcej dowiesz się już bezpośrednio ze strony miasta, znajdując również numer na infolinię.Jesteś jednak przedsiębiorcą i chcesz zarobić na utylizacji odpadów elektronicznych w Katowicach? Pewnie spodziewasz się całkiem sporego zysku, ale nie wiesz, do kogo się zgłosić? To świetnie trafiłeś, bo WasteMaster i nasza aplikacja to narzędzie specjalnie dla Ciebie. Wystaw swoje elektrośmieci przez aplikację, a my zajmiemy się resztą. Dzięki nam poznasz również aktualne ceny złomu elektronicznego. Utylizacja elektroniki w Katowicach to już nie kłopot!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Usługi warte polecenia. Zaoszczędziłem naprawdę dużo czasu i mam pewność, że wybrałem najtrafniejszą z możliwych ofert odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Katowicach!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super sprawa! Polecam wszystkim, co chcą zorganizować wywózkę swojego odpadu elektronicznego szybko i wygodnie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Trudno mi sobie wyobrazić niewspółpracowanie z WasteMaster. Ich usługi naprawdę są oszczędnością czasu, W dodatku zawsze wynajdą mi profesjonalną firmę odbierającą elektrośmieci w Katowicach!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Potężne zaskoczenie! Sprawna i solidna obsługa, a sam wywóz solarów słonecznych nie mógł przebiec lepiej. Warto było realizować odbiór elektrośmieci w Katowicach właśnie z WasteMaster!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że stracę mnóstwo czasu szukając najlepszej firmy odbierającej odpady elektroniczne w Katowicach, jednak zostałem pozytywnie zaskoczony! WasteMaster naprawdę daje radę i oferuje rzetelną obsługę!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat