Łódź - Skup makulatury | WasteMaster

Skup makulatury w Łodzi

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik obowiązujący w skupie makulatury w Łodzi

Wiele osób odkłada makulaturę, aby w późniejszym czasie oddać ją do wyspecjalizowanych punktów zajmujących się recyklingiem tych surowców wtórnych. To wszystko funkcjonuje odpłatnie, co pozwala nam otrzymać konkretną sumę pieniędzy. Dokładną cenę skupu makulatury w Łodzi można poznać dopiero po ocenie jakości omawianego surowca. Warto pamiętać, że cennik skupu makulatury w Łodzi ulega zmianie. Precyzyjne oszacowanie tego, ile można zarobić na transakcji sprzedaży makulatury, uzyska się za pomocą naszego formularza internetowego.
Ceny
Karton -0,31 zł netto
Karton - belowany -0,09 zł netto
Gazeta 0,18 zł netto
Mix 0,00 zł netto
Warunki współpracy

Gdzie oddać makulaturę w Łodzi?

Zastanawiasz się, gdzie oddać makulaturę w Łodzi? Z nami już nie musisz głowić się nad tym problemem. Makulaturę w Łodzi odbierze praktycznie każda firma zajmująca się tego typu odpadem. Makulaturę możesz oddać w ilościach hurtowych jak również detalicznych. Jednak trzeba mieć na uwadze cenę skupu makulatury w Łodzi. Firmy zlokalizowane są w większości dzielnic Łodzi takich jak Bałuty, Łódź Górna, Polesie, Śródmieście i Widzew. My dla Ciebie porównamy ceny w każdym ze skupów makulatury i otrzymasz najwyższą cenę skupu tego odpadu w oparciu o to ile kosztuje kilogram makulatury w skupie w Łodzi. Nie ma co tracić czasu na porównywania ceny skupu makulatury- my zrobimy to za Ciebie. My odpowiemy na najważniejsze pytanie ile kosztuje kg makulatury w Łodzi i gdzie watro ją sprzedać.

Skup makulatury w Łodzi razem z firmą WasteMaster

Makulatura w Łodzi obejmuje niewykorzystywane, bądź też uszkodzone artykuły papiernicze. Biorąc pod uwagę źródło powstania poszczególnych kategorii, makulatura może być przeznaczona do ponownego zastosowania, co zapewniają skupy makulatury w Łodzi. Co więcej, można ją też wykorzystać do wytwarzania papieru. Surowiec ten ma bardzo duże znaczenie i wykorzystuje się go zarówno w sektorze przemysłowym, jak i gospodarstwie domowym. Dlatego skup makulatury w Łodzi jest cały czas niezbędny, jeśli chodzi o obrót odpadami. Zatem, gdy w Twoim domu lub magazynie masz stare, niepotrzebne książki lub kartony skorzystaj z możliwości, jakie daje nasza innowacyjna aplikacja WasteMaster. Dzięki temu z łatwością znajdziesz skup makulatury w Łodzi i rozwiążesz swój kłopot z tym odpadem. Nie zastanawiaj się dłużej i zapewnij sobie odbiór makulatury w Łodzi!

Zamówienie usługi - skup makulatury w Łodzi w aplikacji WasteMaster

W założeniu naszej firmy zamówienie na odbiór makulatury w Łodzi ma być maksymalne uproszczone. W związku z tym oferujemy dwie możliwości dokonania odbioru makulatury w Łodzi. Pierwsza prowadzi przez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Wprowadzi on wszystkie niezbędne dane i umieści ogłoszenie w aplikacji. Druga droga prowadzi bezpośrednio przez aplikację. Należy założyć w niej konto i umieścić ogłoszenie. Alternatywą jest zamieszczenie ogłoszenia poprzez stronę, na której się znajdujemy. Niezależnie od wybranej drogi, nasz Opiekun Klienta przygotuje listę najkorzystniejszych ofert na daną usługę. Dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas i znajdziesz skup makulatury w Łodzi. Umieszczenie zapytania w naszej aplikacji nie pociąga za sobą żadnych opłat. Obsługa zlecenia przez Opiekuna Klienta również jest całkowicie darmowa. Ponadto złożenie zapytania oraz otrzymanie ofert z naszej strony do niczego Cię nie zobowiązuje. Decyzja czy polecony przez nas skup makulatury w Łodzi ma wykonać usługę, zależy tylko od Ciebie. A ponieważ kto pyta, nie błądzi – złóż zapytanie w aplikacji WasteMaster i poznaj nasze oferty.

Jak realizuje się usługę odbioru makulatury? 

Odbiór makulatury w Łodzi wygląda następująco. Po dodaniu ogłoszenia w naszej aplikacji przypisany do Ciebie Opiekun Klienta wykona analizę rynku i wybierze dla Ciebie najatrakcyjniejsze oferty skupu makulatury w Łodzi, mając na uwadze najkorzystniejsze ceny skupu makulatury w Łodzi. Gdy zaakceptujesz jedną z ofert, przedstawiciel naszej firmy zajmie się dalszą obsługą zlecenia. Ustali podstawowe wytyczne, a w szczególności termin odbioru. Czas odbioru odpadów, jakim jest makulatura w Łodzi zależy w dużym stopniu od lokalizacji. Im dalej jest miejsce odbioru, tym później zostanie wykonana usługa. W tym przypadku liczy się też ilość odpadu. Przy większych ilościach odbiór makulatury w Łodzi realizowany jest specjalistycznym sprzętem. Natomiast przy małych ilościach, makulatura odbierana jest przy okazji. Najczęściej potrzeba 14 dni, aby organizacja zrealizowała usługę. Co więcej, zdarzają się sytuacje, w których termin odbioru zostaje przedłużony do 30 dni. Makulatura w Łodzi jest produkowana przez każdą jednostkę, a więc zarówno firmę, jak i gospodarstwo domowe. Dlatego, gdy Ty również chcesz pozbyć się tego odpadu skorzystaj z systemu WasteMaster, znajdź skup makulatury w Łodzi i sprawdź cennik skupu makulatury.

Makulatura w Łodzi - jak jest dzielona?

Makulatura w Łodzi dzieli się na cztery rodzaje i obejmuje 54 odmiany. Jest to podział dość skomplikowany, dlatego dla ułatwienia wyróżniliśmy prostsze kategorie w naszej aplikacji WasteMaster. Do tego odpadu zalicza się zatem następujące rzeczy: • makulaturę jakościową, czyli papier kredowy, gazetowy różnych gramatur i offsetowy, • czasopisma i gazety, • karton i tekturę falistą, • ścinki drukarskie i poprodukcyjne, • tekturę litą, a także pozostałe typy makulatur opakowaniowych, • makulaturę z sortowni odpadów oraz z selektywnej zbiórki odpadów, • inne rodzaje makulatury, które nie zostały wymienione powyżej.

Jakich rodzajów makulatury skup nie przyjmie?

Nie wszystkie odpady makulatury należące do tej kategorii odbierane są przez skup makulatury w Łodzi. Firmy niechętnie przyjmują książki w twardej oprawie, ponieważ podlegają one oddzielnym zasadom dzielenia. Zatem traktowane są jako karton. Co więcej, w przypadku kartonów preferuje się makulaturę belowaną. Punkty odbioru makulatury w Łodzi przyjmują przede wszystkim gazety, karton i książki w miękkiej oprawie. Gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, czy makulatura w Łodzi, którą masz zostanie odebrana przez firmę, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem. Z pewnością rozwieje on wszystkie Twoje wątpliwości w tym zakresie. Ponadto, makulatura musi też spełniać pewnie wytyczne. Nie może być zanieczyszczona, pomalowana farbą czy nasączona olejem. Skup makulatury w Łodzi nie przyjedzie również po karton belowany z innymi zanieczyszczeniami. Nie zainteresuje się też odpadem spleśniałym czy przemoczonym. Pamiętaj o tym, że gdy chcesz zamówić odbiór makulatury w Łodzi musi on być we właściwym stanie fizycznym, czyli nie może być przemoczony lub poddany działaniu wody.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?
08-09-2022
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?

Szukasz najbliższego skupu makulatury, który odbierze odpady z Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej aplikacji WasteMaster z łatwością znajdziesz przedsiębiorstwo, ...

Więcej -->
Czy zeszyty to makulatura?
07-09-2022
Czy zeszyty to makulatura?

Czy zeszyty to makulatura. Oczywiście! Warto jednak pamiętać o tym, żeby zeszyty były odpowiednio oczyszczone tzn. nie posiadały twardych okładek (można je oderwać), zszywek czy...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?
02-09-2022
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?

Kilogram makulatury w skupie kosztuje średnio około 0,18 zł. Oczywiście ceny będą się różnić w zależności od tego, gdzie skupujemy makulaturę, jaki rodzaj makulatury posiadamy o...

Więcej -->
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?
01-09-2022
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?

Odbiór folii i makulatury odbywa się za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wpisem do Bazy Danych Odpadowych. Skupy makulatury często przyjmuj...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jako firma produkcyjna zawsze mamy problem z tym, co zrobić z resztkami opakowań w postaci odpadów makulatury. Dlatego cieszę się, że w WM mogę znaleźć firmy, które się tym zajmą w Łodzi, czyli miejscu gdzie prowadzę działalność. Mamy więcej czasu na zajmowanie się naszą działalnością.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Produkujemy opakowania i mieliśmy nagromadzone wiele odpadów różnego typu makulatury. Do końca nie wiedziałem, jak je zutylizować, dlatego cieszę się, że mogłem w apce znaleźć firmy z okolicy, które chętnie przyjmują wszystkie odpady zawierające poprodukcyjny papier.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W aplikacji można poznać cennik skupu makulatury w danym mieście, to było dla mnie jak manna z nieba. Myślałam, że będę musiała zapłacić za utylizację makulatury a jeszcze otrzymałam pieniądze. 

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Produkujemy stal i sprzedajemy ją w Polsce i w UE. Zauważyliśmy coraz większy problem, nadmiernej ilości złomu stalowego. Odpadki podczas produkcji to chleb powszedni. Mieliśmy problem ze składowaniem ich. WasteMaster pomógł się go pozbyć J

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zrobiliśmy remont generalny naszego sklepu. Masa kartonów i innych opakowań nadających się tylko na makulaturę. Próbowaliśmy znaleźć informację gdzie można oddać makulaturę w Łodzi i z pomocą przyszła nam aplikacja, Odbiór odpadu nastąpił za 3 dni. 

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup makulatury: cena za kg
09-09-2022
Skup makulatury: cena za kg

Podmioty, które zajmują się gromadzeniem odpadów papierowych cały czas są szalenie popularne. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i światowymi tendencjami odchodzenia od p...

Więcej -->
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?
08-09-2022
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?

Z roku na rok ludzkość wytwarza coraz więcej odpadów. W ostatnich latach, po zdecydowanych działaniach w kierunku ograniczenia plastiku, makulatura zyskała na popularności. Papi...

Więcej -->
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?
07-09-2022
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?

Chociaż technologia cyfrowa poszła do przodu, dzięki czemu z pewnością udaje nam się zaoszczędzić na eksploatacji papieru (coraz więcej ludzi wybiera e-booki czy e-prasę), to i ...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Na czym polega usługa skupu makulatury?
12-02-2022
Na czym polega usługa skupu makulatury?

Jak przygotować makulaturę do sprzedaży? Ważne jest, aby makulatura została umieszczona w jednym magazynie lub pomieszczeniu. Ułatwi to znacznie dokonanie załadunku. W żadnym pr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat