Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Co robimy z odpadami opakowaniowymi?

Co robimy z odpadami opakowaniowymi?

Odpady opakowaniowe mogą zostać ponownie przetworzone i wykorzystane. Wiele zależy od nas samych oraz od tego, czy segregujemy oraz przechowujemy odpady w prawidłowy sposób. Jeżeli nasza firma produkuje odpady opakowaniowe określonego rodzaju (np. papierowe czy kartonowe) wystarczy je odpowiednio składować i oddać do recyklera, który jest w stanie zapłacić nam za nasze zużyte materiały. Przy makulaturze warto pamiętać, aby nie miała dostępu do wilgotności i nie zawierała np. elementów metalowych.

Podobnie jest w przypadku tworzyw sztucznych czy szkła. Jeżeli sortujemy odpady opakowaniowe, konkretne firmy dużo przychylniej spojrzą na ich odbiór niż w przypadku tych zmieszanych. A co zrobić z odpadami opakowaniowymi zmieszanymi? W Polsce istnieją podmioty, które chętnie zajmują się i tego typu odpadami opakowaniowymi. Wszystkie przedsiębiorstwa znajdziesz dzięki WasteMaster.

Wystarczy, że zadzwonisz lub wypełnisz formularz. Możesz również sprawdzić, jakie firmy działają w pobliżu Twojej lokalizacji. Skorzystaj z giełdy odpadów!

Copyright © 2022 Waste Master