Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Kołobrzegu

Profesjonalne skupy.

Utylizacja odpadów gumowych w Kołobrzegu to usługa oferowana przez firmy realizujące zlecenia kompleksowo. Po odbiorze odpadów gumowych od klienta przetwarzają je, a później przekazują do dalszego użytku. Recykling pozwala na dalsze wykorzystanie pod postacią granulatu gumowego. Jest to materiał często wykorzystywany w przemyśle. WasteMaster pomaga znaleźć skupujące odpady gumowe.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpad gumowy to wyrób powstały z gumy wulkanizacyjnej, jaki może okazać się szkodliwy dla środowiska. Guma z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek po utylizacji nabiera cech, pozwalających na jej dalsze użycie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Kołobrzegu
Odpady gumowe poamortyzacyjne
10000 kg
Wronki
Odpady gumowe poprodukcyjne
5500 kg
Piotrków Trybunalski
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
3000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Opole
Odpady gumowe poamortyzacyjne
2000 kg
Polkowice
Odpady gumowe poprodukcyjne
6000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Gostynin
Odpady gumowe poprodukcyjne
3000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Czersk
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Kołobrzegu
Legnica
WasteMaster Call Center sp. z o.o.
Szczecin
PHU EKO-MARMAX MARCIN MARKIEWICZ
Strzelce Krajeńskie
J&B AUTO SERWIS RECYKLING JACEK I BOŻENA CHMIELINA Sp.J.
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Skwierzyna
Szymon Giejbo-G-EKO Gospodarka Odpadami
Kołobrzeg
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak bardzo różni się zakres cen za utylizację odpadów gumowych w mieście Kołobrzeg?

Ceny za utylizację odpadów gumowych w Kołobrzegu są różne. Wahania w tym zakresie są spore, co można porównać w aplikacji WasteMaster. To, ile otrzyma się za odpady z gumy, zależy od kategorii oferowanych odpadów oraz ich ilości. Znaczenie ma także to, czy odpady będą odbierane od klienta.

Rodzaje odpadu.

Odpady gumowe to wszystkie wyroby zrobione z gumy. Mogą to być: zużyte opony: osobowe, ciężarowe, rolnicze albo przemysłowe. Są to również odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające gumę. Te odpady można przekazać do skupu odpadów. Lista firm, które się tym zajmują, jest na bieżąco aktualizowana w WasteMaster.

Odpady szkodliwe dla środowiska.

Odpady gumowe są odpadami szkodliwymi dla środowiska. Dlatego należy je oddać do firm realizujących usługę recyklinu odpadów gumowych w Kołobrzegu. Po odbiorze takich odpadów firma zajmie się ich recyklingiem. Wykorzystywane są do tego nowoczesne metody, dzięki jakim odpady takie można dalej wykorzystywać.

Gdzie można przeprowadzić utylizację odpadów gumowych w Kołobrzegu?

Utylizacja odpadów odbywa się w firmach oferujących usługi klientom prywatnym i przedsiębiorcom. Po odbiorze odpadów przedsiębiorstwa sortują je i przetwarzają. Wykorzystują do tego nowoczesny sprzęt. Są to maszyny przyjazne środowisku, umożliwiające pozyskanie cennych surowców.

W jaki sposób wybrać najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Kołobrzeg?

Chcesz wytypować najlepszą firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Kołobrzeg? Zasugeruj się porównaniem firm w aplikacji WasteMaster. Możesz sprawdzić: rodzaj odbieranych odpadów, cenę za odpady, opcję odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego i sprawnego sprzętu.

Koszt dodania oferty w aplikacji WasteMaster.

Dodawanie ofert zużytych opon w aplikacji WasteMaster jest bezpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą jednak skorzystać z opcji płatnej. Jest to pakiet 99 złotych miesięcznie. Wtedy można bardziej wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencyjnych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Cezary
Utylizacja odpadów – nie twierdzę, że moja branża jest łatwa. Natomiast, coś czuję, że od chwili, gdy pojawił się WasteMaster wszystko będzie znacznie prostsze. Możemy docierać do nowych klientów, jak i oni mogą się do nas sami zgłaszać.
Robert
Odbieramy odpady od klientów z całego Śląska i Małopolski. Chcieliśmy to dobrze wypromować. Nasz dział marketingowy szukał sposobów na jeszcze lepszą reklamę. Dlatego zdecydowaliśmy się umieścić swoją markę w WM. To było dobre posunięcie.
Franciszka
Postanowiliśmy przygotować event, który zgromadziłby wszystkich zainteresowanych rynkiem odpadów w Polsce. To właśnie WasteMaster pozwolił nam wypromować wydarzenie. Już teraz widzimy, że odzew jest duży. Zgłaszają się do nas nie tylko firmy, ale pośrednicy i klienci indywidualni.
Helena
Bardzo zależało mi na tym, żeby złom z terenu mojego zakładu firmy zajmujące się skupem odbierały same. Teraz nawet gdy nagromadzimy prawie tonę, to nie ma z tym problemu. Złomowiska same zgłaszają się przez aplikację.
Remigiusz
Sprzedajemy złom stalowy z [...]