Kontenery na gruz / odpady

Remont? Budowa domu? Kontener czy worek? Sprawdź oferty na odbiór odpadów bezposrednio u recyklerów.

Wywóz gruzu/ odpadów w Katowicach

Które firmy zajmują się wywozem gruzu w mieście Katowice?

W Polsce istnieje wiele firm oferujących sprawny i terminowy wywóz. To przedsiębiorstwa, które pomagają w usuwaniu odpadów w trakcie budowy lub remontu, zarówno mieszkań, jak i domów.

Worki Big Bag.

Profesjonalnie działające przedsiębiorstwo z kontenerami zawsze dysponuje workami Big Bag. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ułatwiające wynoszenie gruzu z miejsca jego składowania.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Katowicach
Kontener KP-2 (2 m3)
2000 kg
Kontener KP-2 (2 m3)
Pruszków
Worki Big - Bag
2500 kg
Worki Big - Bag
Szubin
Kontener KP-15 (ok. 15 m3)
2500 kg
Kontener KP-15 (ok. 15 m3)
Zdzieszowice
Kontener KP-2 (2 m3)
900 kg
Kontener KP-2 (2 m3)
Sędziszów Małopolski
Kontener KP-15 (ok. 15 m3)
10000 kg
Jabłonna
Kontener KP-7 (ok. 7 m3)
1000 kg
Łomianki
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Wywóz gruzu/ odpadów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające kontenery na gruz / odpady w Katowicach
Katowice
Czerwony Hasiok Sp. z o.o.
Katowice
P.W. EKO-REK
Katowice
Prezero Service Południe
Katowice
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EKOPLAST-PRODUKT S.C. Krzysztof Brandys, Ryszard Brandys
Katowice
SYLWIA ŻAK PW FOREST
Katowice
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Katowice
Inne, popularne kategorie odpadów

Rodzaje odpadu, które mogą być składowane.

Odpady, które mogą być składowane w kontenerach to przede wszystkim złom, styropian lub płyty karton-gips. W pojemnikach tych może znaleźć się również drewno. Wskazane odpady podlegają odebraniu w ramach usługi wywozu gruzu w Katowicach.

Różne kategorie pojemników.

W Polsce istnieje co najmniej kilka typów kontenerów przeznaczonych na składowanie w nich takich materiałów, jak odpady budowlane i gruz. To kontenery przeznaczone na odpady z remontu, jak również odpady zmieszane i odpady budowlane. Firmy oferujące wywóz gruzu w Katowicach posiadają w swojej ofercie różnego rodzaju sprzęt do tego typu usług.

Doskonała oferta.

Poszukując atrakcyjnej oferty kontenera warto zaufać wyłącznie specjalistom. Profesjonalne firmy posiadają duże doświadczenie w tej branży gwarantujące skuteczny wywóz gruzu w Katowicach.

Błyskawiczne składanie zamówienia przy pomocy aplikacji WasteMaster.

Dzięki zaprojektowanej przez nas aplikacji WasteMaster możliwe jest błyskawiczne zamówienie kontenera. Działanie to można wykonać w swoim domu lub w firmie.

Odpady, których nie należy umieszczać do pojemnika.

Odpady, które nie mogą być umieszczane do utylizacji gruzu w Katowicach, to przede wszystkim te zaliczane do materiałów niebezpiecznych. Chodzi tutaj o eternit, papę, jak i azbest.

Duże pojemniki.

Wywóz gruzu w mieście Katowice obywa się przy pomocy kontenerów. Są to duże pojemniki, które mogą posiadać klapę otwieraną od góry. Bez trudu pomieszczą one wszelkiego typu odpady.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Antoni
Miałem do sprzedania dużo złomu stalowego. Ważne było dla mnie, żeby ktoś to odebrał z mojego miejsca pracy. W aplikacji sprawdziłem, które firmy oferują transport i już po paru minutach miałem wszystko umówione.
Sara
Musiałem mieć sporo kabli miedzianych. Nie wiedziałem, gdzie je znaleźć. Kolega powiedział mi o aplikacji i teraz wiem, jaki złom metali nieżelaznych jest miejscem, gdzie muszę się wybrać i nie zapłacę dużo. Sporo kabli mam też od klientów prywatnych.
Urszula
Dobrze, że WasteMaster dostępny jest również na iPhone. Jestem przekonany, że dużo przedsiębiorców takich jak ja korzysta ze smartfonów z jabłkiem. Aplikacja spełnia na szczęście wymagania sprzętowe.
Marta
Zajmujemy się rozbiórką starych budynków. Z WasteMaster wreszcie znaleźliśmy kontrahenta, który o czasie i w dobrej cenie odbiera od nas tony gruzu. To doskonałe narzędzie pracy!
Oliwia
Jako serwis sprzętu AGD ma [...]