Kontenery na gruz, śmieci i odpady | WasteMaster

Kontenery na gruz i odpady

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Wprowadzone do przestrzeni miejskiej odpowiednio oznakowane kontenery na odpady, ułatwiają odbiór odpadów oraz dostarczenie do odpowiedniego miejsca przeróbki. Kontenery na śmieci standardowe, takie jak papier, plastik czy bio, są ogólnie dostępne, jednak w przypadku innych odpadów sprawa się komplikuje. Gdzie znaleźć kontenery na gruz, elektrośmieci czy odpady drewniane? Aplikacja WasteMaster dysponuje bazą firm, które zapewniają kontenery na śmieci różnego typu. Ponadto w jednym miejscu znajdziesz skup oferujący odbiór odpadów czy wywóz gruzu. To proste, szybkie i skuteczne rozwiązanie, które znacząco ułatwia proces wywozu nietypowych odpadów.

Jakie kontenery są dostępne w ramach usługi?

Rodzaje kontenerów na śmieci zależą przede wszystkim od rodzaju odpadu, jego wielkości i ilości. Pewien wpływ na wybór ma również przeznaczone do jego postawienia miejsce. Z tego względu w naszej aplikacji możliwe jest zamówienie kontenerów o różnych pojemnościach. W zależności od Twoich potrzeb możesz zamówić kontenery na odpady w rozmiarach 2, 5, 7 oraz 15 m3. Ponadto każda profesjonalna firma oferująca odbiór odpadów posiada w ofercie także worki Big-Bag. Znacznie ułatwia to segregację, szczególnie gdy miejscem docelowym śmieci są kontenery na odpady zmieszane.

Zamówienie usługi w aplikacji WasteMaster

Znalezienie profesjonalnej firmy, zapewniającej kontenery na odpady, w WasteMaster możliwe jest na dwa sposoby. Jeśli wiesz jakiej wielkości pojemnik chcesz zamówić, możesz wypełnić formularz znajdujący się na stronie. W kilka minut uzyskasz listę ofert, które dostarczają je w Twojej okolicy. Drugim sposobem jest kontakt telefoniczny. Podczas rozmowy opiekun klienta dostosuje pojemność w oparciu o to, czy potrzebne są kontenery na gruz czy odpady zmieszane. Zamieści za Ciebie ogłoszenie oraz przeanalizuje listę ofert, aby jak najbardziej dostosować je do Twoich potrzeb. Dodatkowo sprawdzi czy dana firma zapewnia wywóz gruzu lub odbiór odpadów.

Po otrzymaniu ofert masz możliwość wyboru tej, która wyda Ci się najbardziej korzystna (zobacz też cennik kontenerów na gruz), a opiekun klienta zajmie się poprawnym przebiegiem realizacji. Ustali termin w jakim kontenery na śmieci zostaną do Ciebie dostarczone oraz sprawdzi możliwości późniejszego odbioru odpadów.

Pamiętaj, że to Ty decydujesz czy skorzystasz z danej oferty. Zamieszczenie zamówienia w aplikacji WasteMaster nie obliguje Cię do niczego.

Specyficzny rodzaj odpadu – odbiór gruzu

Wszelkiego rodzaju remonty i budowy wiążą się z dużą ilością, różnego rodzaju odpadów. Problem, przed którym staje każdy, kto podejmuje się prac budowlanych, to ich pozostałości. Rozwiązaniem tej sytuacji, tak w przypadku przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, są kontenery na gruz. Podstawową ich zaletą jest możliwość zachowania porządku w miejscu prac, ale także płynny wywóz gruzu. Biorąc pod uwagę, że gruz może zostać poddany recyklingowi i ponownie wykorzystany, wiele firm zapewnia nie tylko kontenery na gruz, ale także odbiór gruzu z danej posesji. W związku z tym jego odpowiednia segregacja jest niezwykle istotna.

Wiadomo, że odpady budowlane to nie tylko gruz. Warto zatem posiadać na terenie budowy również kontenery na odpady zmieszane. Dzięki temu na bieżąco można zadbać o odpowiednią segregację. Odpady, jakie nie powinny się znaleźć w kontenerach na gruz to między innymi świetlówki, elementy drewniane, części samochodowe czy szkodliwe substancje typu azbest. Nie znaczy to jednak, że firma zapewniająca wywóz gruzu nie zabierze również tych odpadów. Jak najbardziej tak. Ze względu jednak na odmienne sposoby utylizacji, ważne jest podzielenie ich w różnych pojemnikach lub chociaż workach Big-Bag.

Kontenery na śmieci – jakie firmy zajmują się ich wywozem?

Biorąc pod uwagę, że kontenery na śmieci to pojemniki sporych gabarytów, ich przewóz odbywa się przy pomocy odpowiednich pojazdów. W zależności od wielkości pojemnika muszą być wyposażone w urządzenia hakowe lub bramowe. Dostosowanie sposobu zabezpieczenia i umocowania zależne jest również od materiału, jaki w danym pojemniku się znajduje. Kontenery na gruz będą potrzebowały mocniejszych zabezpieczeń niż dla przykładu tej samej wielkości pojemniki na odpady zmieszane.

Firmy odpowiadające za odbiór gruzu oraz innych odpadów to również wykwalifikowana kadra. Pracownicy muszą wiedzieć jak przymocować kontener, ale też jak postępować w razie jakiejkolwiek awarii. Ważne jest również doświadczenie kierowcy w lawirowaniu pojazdem, na przestrzeniach o każdym rozmiarze. Dzięki naszej aplikacji znajdziesz profesjonalną firmę, która spełnia wszelkie warunki związane z wywozem gruzu oraz innych śmieci.

Stosowna segregacja odpadów to korzyści dla nas i środowiska. Nikt z nas nie chce mieszkać na wysypisku śmieci. Skorzystaj z aplikacji WasteMaster i zadbaj o odpowiedni wywóz gruzu, drewna czy tworzyw sztucznych ze swojej przestrzeni. 

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kontener na śmieci wynajem cena – Jaka jest cena za wynajem kontenera na śmieci?
17-06-2022
Kontener na śmieci wynajem cena – Jaka jest cena za wynajem kontenera na śmieci?

Wynajem kontenera na śmieci jest zależny od kilku zmiennych. Cena zmienia się dla poszczególnych rodzajów odpadów, wielkości kontenerów oraz lokalizacji. Im bardziej jednolity ł...

Więcej -->
Kontener na gruz 7 m3 cena – Jaka jest cena za kontener na gruz 7 m3?
12-06-2022
Kontener na gruz 7 m3 cena – Jaka jest cena za kontener na gruz 7 m3?

To, ile zapłacimy za wynajem kontenera o pojemności 7 m3, jest uzależnione od ładunku, którym wypełnimy zbiornik oraz od tego, gdzie chcemy go zamówić. Na przykładzie Warszawy: ...

Więcej -->
Kontener 5 m3 cena – Jaka jest cena za kontener 5 m3?
09-06-2022
Kontener 5 m3 cena – Jaka jest cena za kontener 5 m3?

W zależności od miasta, do którego chcemy zamówić taką usługę, tyle wyniesie cena za podstawienie kontenera o pojemności 5 m3. Dodatkowo rodzaj odpadu, który zostanie do niego w...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

W jednym z magazynów mieliśmy mnóstwo makulatury. Powiedziałem pracownikom, że mają się tym zająć. Nie spodziewałem się, że pójdzie im to sprawnie, jednak skorzystali z WM i po paru dniach nie było tematu.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to prawdziwa odpowiedź na problemy rynku odpadowego. Teraz wreszcie wszyscy recyklerzy są w jednym miejscu. Jest to korzystne zarówno dla nas, dla klientów, jak i dla pośredników. Wszystkie strony mogą szybko i łatwo się komunikować.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wymieniałam wyposażenie w zakładzie fryzjerskim. Panowie monterzy zostawili po sobie niezły bałagan i szczerze mówiąc, nie bardzo wiedziałam, co z tym zrobić. Na szczęście mąż pokazał mi tę apkę. Szybko zamówiłam firmę, która wszytsko zutylizowala.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem na sprzedaż sporo kruszywa ciężkiego. Nikt w okolicy nie chciał go zabrać. Ja nie miałem tego jak przewieźć. Z poziomu aplikacji znalazłem najbliższą firmę i mogłem wszystko szybko załatwić.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam duży garaż, dlatego ni [...]

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat