Gdynia - recykling ubrań i tekstyliów | WasteMaster

Recykling tekstyliów w Gdyni

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ile trzeba zapłacić za publikację zapytania dotyczącego recyklingu ubrań w Gdyni za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Publikacja ogłoszenia na recykling odzieży w Gdyni w aplikacji WasteMaster nic nie kosztuje. Co więcej, nie pobieramy także opłat za pomoc Opiekuna Klienta, jeśli chodzi o analizę rynku i wyszukiwanie najlepszych propozycji.

Jak zamówić usługę recyklingu odpadów tekstylnych w Gdyni w aplikacji WasteMaster?

Od początku działalności firmy, naszym głównym zadaniem, było takie skonstruowanie mechanizmu zamawiania usług, aby nie tylko maksymalnie go uprościć, ale umożliwić również różne drogi, którymi można usługę recyklingu ubrań w Gdyni zamówić. Aktualnie można zamówić recykling tekstyliów w Gdyni na dwa różne sposoby. Pierwszy z nich polega na kontakcie telefonicznym z naszym konsultantem. W trakcie rozmowy będziesz mógł doprecyzować wszystkie swoje wątpliwości, natomiast z naszej strony zapytamy Cię o takie informacje jak między innymi lokalizacja odpadu czy jego ilość. Następnie konsultant przekaże informacje na temat ofert dotyczących odpadu i gdy zostanie wyrażona taka chęć dokona zamówienia usługi. Drugą możliwością jest wyszukanie ofert przy pomocy strony, na której się znajdujemy. Należy w górnej części strony uzupełnić miejscowość oraz przypuszczalną wagę, a następnie wyszukać oferty poprzez przycisk "Szukaj usługi". Zostaną wyselekcjonowane te oferty, które spełniają kryteria wyszukiwania. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, który normalnie musiałbyś przeznaczyć na takie działanie.

Wykonywanie usługi recyklingu ubrań w Gdyni przy pomocy aplikacji.

Wszystkimi zagadnieniami technicznymi, związanymi z samą usługą recyklingu odzieży w Gdyni zajmie się nasz Opiekun Klienta. Ustali on ze stronami termin odbioru, wszelkie wymagania techniczne jak i logistyczne, tak aby ograniczyć Twoje zaangażowanie w sprawę do minimum. Sam odbiór odbywa się na wcześniej ustalonych warunkach, w zależności od sytuacji i ilości odpadu, przy pomocy kontenerów, busów lub samochodów ciężarowych.

Jak wygląda sprawa kosztów związanych z recyklingiem odpadów tekstylnych w Gdyni? Jakie są koszty związane z odbiorem tony odpadów przeznaczonych na recykling tekstyliów w Gdyni?

Nie jest prosto określić jedną stawkę za recykling tekstyliów w Gdyni, ponieważ w tej sytuacji na ceny skupu odpadów tekstylnych w Gdyni wpływa wiele różnych czynników. Jest to między innymi lokalizacja, z której odbiera się odpad, ilość odpadu oraz zanieczyszczeń. Warto jednak podkreślić, że koszt jednej tony odpadów skierowanych do recyklingu może zaczynać się od kwoty 600 złotych.

Jakie limity stosują jednostki, które zajmują się działalnością polegającą na recyklingu odzieży w Gdyni?

Przedsiębiorstwa działające w tej branży stosują własne minima logistyczne związane z ilością odpadów. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie naszego narzędzia WasteMaster do rozwiązania kłopotu z odpadami tekstylnymi. Dzięki temu przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta sprawdzi, czy w Twoim przypadku można zaproponować usługę recyklingu tekstyliów w Gdyni na określoną ilość odpadu. Jednak warto również zauważyć to, że większość jednostek działających w tej branży przyjmuje minimum logistyczne na poziomie 1 tony.

Stare ciuchy, ścinki materiału a może obuwie? Nie ma to znaczenia! W nasze aplikacji znajdziesz skup odpadów tekstylnych w Gdyni dla każdego z tych odpadów! Wiele osób ma problem ze zdefiniowaniem odpadów tekstylnych.

Za odpady tekstylne wiele osób uważa wyłącznie ubrania, jednak to nie jedyne rzeczy, które można do nich zaliczyć. Wśród tej kategorii odpadu, możemy wymienić bez problemu również różnego typu ścierki (jak przykładowo do mycia podłóg czy wycierania kurzu), różnego rodzaju torby, firany, buty, materiały ze samochodów czy różnego rodzaju pokrycia podłogowe. Jest to kategoria odpadów, która często zwiększa swój zakres, ze względu na coraz to nowe rzeczy produkowane z użyciem różnego rodzaju materiałów tekstylnych. Wyróżnia się 3 grupy odpadów tekstylnych. Pierwsza grupa to odpady czyste (odzież, firany, zasłony, inne tekstylia domowe, pozostałości poprodukcyjne). Druga grupa to odpady zabrudzone. Te już wymagają odkażania chemicznego lub biologicznego (dywany, wykładziny, tekstylne elementy samochodów). Do trzeciej grupy należy zaliczyć odpady medyczne.

A kiedy zostanie zrealizowany recykling ubrań w Gdyni?

To, w jakim czasie realizowany jest recykling odpadów tekstylnych w Gdyni, jest zależne od lokalizacji, jaki i ilości odpadu. Dodatkowe znaczenie ma również dostępność zamówionego transportu. Oczywiście nie można również wykluczyć sytuacji losowych. Większość transportów jest deklarowana w ciągu 14 dni od zgłoszenia zapotrzebowania na usługę, jednak powyższe czynniki mogą wydłużyć okres oczekiwania.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jakie tekstylia można oddać do utylizacji?
19-09-2022
Jakie tekstylia można oddać do utylizacji?

Tekstylia – co zaliczamy do tego typu wyrobów? Jakie tekstylia można oddać do utylizacji? Tekstylia to wszelkie surowce, z których można wyprodukować tkaniny. Jak wiadomo te po ...

Więcej -->
Jak utylizować tekstylia?
19-09-2022
Jak utylizować tekstylia?

Recykling tekstyliów to temat, który zyskuje na czasie, ponieważ każdy z nas generuje odpady tekstylne. Warto sobie uświadomić, że sama uprawa bawełny kosztuje wiele tysięcy lit...

Więcej -->
Co zalicza się do tekstyliów?
18-09-2022
Co zalicza się do tekstyliów?

Każdy z nas posiada w domu tekstylia. Przykłady tego typu wyrobów możemy znaleźć niemal wszędzie, również we własnym domu czy mieszkaniu: zasłony, pościel, poduszki, ręczniki, d...

Więcej -->
Jak segregować tekstylia?
18-09-2022
Jak segregować tekstylia?

Każdy z nas ma w swoim domu tekstylia. Co zaliczamy do tego typu wyrobów? Jak je segregować? Już podpowiadamy! Do tekstyliów zaliczamy wszelkie materiały, z których jesteśmy w s...

Więcej -->
Co to znaczy wyroby tekstylne?
17-09-2022
Co to znaczy wyroby tekstylne?

Każdy z nas w swoim domu posiada różne tekstylia. Przykłady można byłoby mnożyć: ubrania, dywaniki, ręczniki, zasłony, pościel, akcesoria typu torebki, wstążki, gumki. Ale czym ...

Więcej -->
Co to jest odpad tekstylny?
17-09-2022
Co to jest odpad tekstylny?

Odpady tekstylne to wszelkie przedmioty wykonane z tkaniny lub dzianiny, które nie nadają się do użytkowania (a więc odpadem tekstylnym nie będzie odzież używana! chyba że już b...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jestem pozytywnie zaskoczony, że tak profesjonalna firma, nie pobiera opłat za swoje usługi. Naprawdę pomogli mi w realizacji wywozu śmieci z mojego zakładu do placówki recyklingu odpadów tekstylnych!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Musiałem zutylizować kilka ton materiałów sztucznych: nylonu, lycry oraz spandexu. Nie miałem pojęcia jak się zabrać za recykling tych ubrań w Gdyni, dlatego zadzwoniłem do WasteMaster. Dowiedziałem się, gdzie najlepiej oddać te tkaniny i otrzymałem dokładną wycenę - jednym słowem - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaoszczędziłam mnóstwo czasu, który normalnie poświęciłabym na szukanie najtańszego recyklingu ubrań w Gdyni. Jestem bardzo zadowolona.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem mile zaskoczony - za darmo zrealizowali dla mnie odbiór zużytych dywanów i ich transport do skupu odpadów tekstylnych w Gdyni. Serio ułatwili mi życie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam serdecznie - mili konsultanci rzeczywiście chcą pomóc, a dzięki nim wyszukałam skup odpadów tekstylnych w Gdyni, z którym współpracuję do teraz!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy wszystkie tekstylia podlegają utylizacji?
20-09-2022
Czy wszystkie tekstylia podlegają utylizacji?

Branża odpadowa cały czas się rozwija, szukając nowych sposobów na utylizację oraz recykling. Jednym z bardziej problematycznych tematów są tekstylia. Czy wszystkie materiały po...

Więcej -->
Recykling odpadów ze szwalni – co zrobić ze ścinkami materiałów?
20-09-2022
Recykling odpadów ze szwalni – co zrobić ze ścinkami materiałów?

Prowadzisz szwalnię i przyszedł moment, że nie wiesz, co zrobić z tymi wszystkimi ścinkami materiałów? Czy możesz je po prostu wyrzucić do kontenera? Kto przyjmuje tego typu odp...

Więcej -->
Utylizacja i recykling tekstyliów a BDO – co warto wiedzieć?
19-09-2022
Utylizacja i recykling tekstyliów a BDO – co warto wiedzieć?

Odpady tekstylne to jedne z pierwszych rodzajów odpadu, jakie człowiek zaczął produkować. W dzisiejszych czasach udoskonaliliśmy sposoby na ich utylizację, a także wiemy, w jaki...

Więcej -->
Od czego zależy wartość odpadów tekstylnych?
13-09-2022
Od czego zależy wartość odpadów tekstylnych?

Ludzkość produkuje ogromne ilości odpadów tekstylnych. Tapicerki, ubrania, torebki, ręczniki, gumki do włosów, pościel, dywany, meble – to tylko jedne z wielu tekstyliów, które ...

Więcej -->
Recykling ubrań i tekstyliów – o czym warto wiedzieć?
05-02-2022
Recykling ubrań i tekstyliów – o czym warto wiedzieć?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do skupu odpadów tekstylnych? Przy oddawaniu do skupu odpadów tekstylnych, zgodnie z ustawą o odpadach, niezbędne jest wystawie dokumen...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon