Gdańsk - recykling ubrań i tekstyliów | WasteMaster

Recykling tekstyliów w Gdańsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Czy złożenie zapytania dotyczącego usługi recyklingu ubrań w Gdańsku w naszej aplikacji WasteMaster wymaga ponoszenia jakiejś opłaty?

Gdy zdecydujesz się na publikację odpowiedniego zapytania na recykling odzieży w Gdańsku w naszej aplikacji WasteMaster nie poniesiesz kosztu z tym związanego. Ponadto, nie będziesz także uiszczał lub uiszczała opłaty za pomoc przypisanego do Ciebie Opiekuna Klienta oraz zaprezentowanie najlepszych ofert, jeśli chodzi o realizację usługi.

Stare ciuchy, ścinki materiału a może obuwie? Nie ma to znaczenia! W nasze aplikacji znajdziesz skup odpadów tekstylnych w Gdańsku dla każdego z tych odpadów! Wiele osób ma problem ze zdefiniowaniem odpadów tekstylnych.

Za odpady tekstylne wiele osób uważa wyłącznie ubrania, jednak to nie jedyne rzeczy, które można do nich zaliczyć. Wśród tej kategorii odpadu, możemy wymienić bez problemu również różnego typu ścierki (jak przykładowo do mycia podłóg czy wycierania kurzu), różnego rodzaju torby, firany, buty, materiały ze samochodów czy różnego rodzaju pokrycia podłogowe. Jest to kategoria odpadów, która często zwiększa swój zakres, ze względu na coraz to nowe rzeczy produkowane z użyciem różnego rodzaju materiałów tekstylnych. Wyróżnia się 3 grupy odpadów tekstylnych. Pierwsza grupa to odpady czyste (odzież, firany, zasłony, inne tekstylia domowe, pozostałości poprodukcyjne). Druga grupa to odpady zabrudzone. Te już wymagają odkażania chemicznego lub biologicznego (dywany, wykładziny, tekstylne elementy samochodów). Do trzeciej grupy należy zaliczyć odpady medyczne.

Jakie są minima logistyczne dla recyklingu odzieży w Gdańsku?

Wiele firm stosuje własne limity dotyczące odpadów dlatego najlepiej zamieścić ogłoszenie w naszej aplikacji, a nasz Opiekun klienta zweryfikuje czy możemy zaproponować usługę recyklingu tekstyliów w Gdańsku na wskazaną ilość odpadu. Warto wskazać, iż większość firm przyjmuje za minimum logistyczne 1 tonę.

Jakie czynności trzeba wykonać, aby zamówić usługę recyklingu odpadów tekstylnych w Gdańsku za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Nasza organizacja postawiła sobie bardzo ważny cel, a mianowicie dążenie do opracowania mechanizmów, które przełożą się na maksymalne uproszczenie procedury zamawiania usługi odbioru różnego typu odpadów, oczywiście w tym także odpadów tekstylnych. Oferujemy rozwiązanie, które pozwoli zamówić usługę recyklingu ubrań w Gdańsku z zastosowaniem jednej z dwóch możliwych dróg. Recykling tekstyliów w Gdańsku zamówisz przez nawiązanie kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który podczas Waszej rozmowy określi wszystkie niezbędne sprawy. Pozyska do Ciebie istotne informacje, a więc: lokalizacje odpadu i jego ilość. Gdy już wszystko będzie wiadomo, przydzielony do Ciebie konsultant przekaże Ci najkorzystniejsze oferty z Twojego regionu. W sytuacji Twojego zainteresowania, Opiekun Klienta zamówi usługę w Twoim imieniu. Możesz także wybrać drugi sposób, który polega na samodzielnym wyszukaniu ofert przy pomocy witryny internetowej mamodpad, czyli tej, na której się obecnie znajdujemy. W górnej części strony znajduje się formularz, który należy wypełnić. Otrzymane za jego pośrednictwem wiadomości przyczynią się do tego, że z łatwością wyszukasz interesujące oferty. Wystarczy wcisnąć guzik „Szukaj usługi”. Wówczas zostaną wybrane takie oferty, które spełnią zapisane przez Ciebie kryteria. Jest to świetny sposób na rozwiązanie kłopotu, a także zaoszczędzenie cennego czasu.

Jak kształtują się koszty związane z recyklingiem odpadów tekstylnych w Gdańsku? Co warto wiedzieć o odpłatności za recykling tekstyliów w Gdańsku?

Nie jest łatwo odpowiedzieć na takie pytanie, ponieważ ceny za recykling tekstyliów w Gdańsku uzależnione są od wielu różnych czynników. Na koszt skupu odpadów tekstylnych w Gdańsku wpływa w dużym stopniu lokalizacja, czyli miejsce odbioru odpadu. Co więcej, ważna jest też ilość odpadu pozbawiona zanieczyszczeń. Jednak praktyka pokazuje, że cena odbioru tony takiego odpadu potrafi kształtować się na poziomie 600 złotych i więcej.

Ile czasu potrzeba na wykonanie usługi jaką jest recykling ubrań w Gdańsku?

Czas, w którym recykling odpadów tekstylnych w Gdańsku zostanie zrealizowany, zależy od wielu różnych elementów. W tym przypadku liczy się przede wszystkim lokalizacja oraz ilość odpadu. Nie bez znaczenia jest również dostępność zamawianego środka transportu. Trzeba również pamiętać o sprawach, na które nie ma się wpływu, czyli sytuacjach losowych. Jednakże najczęściej transport wykonywany jest w ciągu 14 dni od dnia, w którym nastąpiło zgłoszenie zapotrzebowania na usługę. Musisz mieć jednak na uwadze to, że wymienione wyżej okoliczności mogą doprowadzić do wydłużenia okresu oczekiwania na odbiór odpadów tekstylnych.

Na czym polega wykonanie usługi recyklingu ubrań w Gdańsku za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Bez względu od wybranej metody zamawiania usługi zostanie Ci przypisany Opiekun Klienta, który będzie sprawował pieczę nad całą procedurą związaną z usługą recyklingu odzieży w Gdańsku. Pracownik naszej firmy zajmie się ustaleniem najważniejszych kwestii, a dokładniej terminu odbioru czy wymagań technicznych i logistycznych. Dzięki temu Twoje zaangażowanie i czas będą ograniczone do minimalnego poziomu. Ponadto, odbiór odpadów dokonywany jest przez profesjonalne przedsiębiorstwo na wcześniej ustalonych warunkach. W zależności od ilości przekazywanego odpadu i konkretnej sytuacji firma wyśle do Ciebie odpowiedni pojazd, a więc kontener, bus bądź samochód ciężarowy.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jakie tekstylia można oddać do utylizacji?
19-09-2022
Jakie tekstylia można oddać do utylizacji?

Tekstylia – co zaliczamy do tego typu wyrobów? Jakie tekstylia można oddać do utylizacji? Tekstylia to wszelkie surowce, z których można wyprodukować tkaniny. Jak wiadomo te po ...

Więcej -->
Jak utylizować tekstylia?
19-09-2022
Jak utylizować tekstylia?

Recykling tekstyliów to temat, który zyskuje na czasie, ponieważ każdy z nas generuje odpady tekstylne. Warto sobie uświadomić, że sama uprawa bawełny kosztuje wiele tysięcy lit...

Więcej -->
Co zalicza się do tekstyliów?
18-09-2022
Co zalicza się do tekstyliów?

Każdy z nas posiada w domu tekstylia. Przykłady tego typu wyrobów możemy znaleźć niemal wszędzie, również we własnym domu czy mieszkaniu: zasłony, pościel, poduszki, ręczniki, d...

Więcej -->
Jak segregować tekstylia?
18-09-2022
Jak segregować tekstylia?

Każdy z nas ma w swoim domu tekstylia. Co zaliczamy do tego typu wyrobów? Jak je segregować? Już podpowiadamy! Do tekstyliów zaliczamy wszelkie materiały, z których jesteśmy w s...

Więcej -->
Co to znaczy wyroby tekstylne?
17-09-2022
Co to znaczy wyroby tekstylne?

Każdy z nas w swoim domu posiada różne tekstylia. Przykłady można byłoby mnożyć: ubrania, dywaniki, ręczniki, zasłony, pościel, akcesoria typu torebki, wstążki, gumki. Ale czym ...

Więcej -->
Co to jest odpad tekstylny?
17-09-2022
Co to jest odpad tekstylny?

Odpady tekstylne to wszelkie przedmioty wykonane z tkaniny lub dzianiny, które nie nadają się do użytkowania (a więc odpadem tekstylnym nie będzie odzież używana! chyba że już b...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie myślałem, że tak łatwo mogę wyszukać skup odpadów tekstylnych w Gdańsku! Dzięki WasteMaster znalazłem taką placówkę, z którą nawiązałem stałą współpracę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem pozytywnie zaskoczony, że tak profesjonalna firma, nie kasuje za swoje usługi. Naprawdę pomogli mi w realizacji wywozu śmieci z mojego zakładu do punktu recyklingu odpadów tekstylnych!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo przydatna sprawa! Nie sądziłam, że uda mi się tak szybko zorganizować recykling ubrań w Gdańsku!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Moim zdaniem, warto skorzystać z ich aplikacji - jest bardzo łatwa w obsłudze i można na bieżąco kontrolować zgłaszające się skupy odpadów tekstylnych w Gdańsku. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem mile zaskoczony - za darmo zrealizowali dla mnie odbiór zużytych dywanów i ich transport do skupu odpadów tekstylnych w Gdańsku. Serio ułatwili mi życie!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy wszystkie tekstylia podlegają utylizacji?
20-09-2022
Czy wszystkie tekstylia podlegają utylizacji?

Branża odpadowa cały czas się rozwija, szukając nowych sposobów na utylizację oraz recykling. Jednym z bardziej problematycznych tematów są tekstylia. Czy wszystkie materiały po...

Więcej -->
Recykling odpadów ze szwalni – co zrobić ze ścinkami materiałów?
20-09-2022
Recykling odpadów ze szwalni – co zrobić ze ścinkami materiałów?

Prowadzisz szwalnię i przyszedł moment, że nie wiesz, co zrobić z tymi wszystkimi ścinkami materiałów? Czy możesz je po prostu wyrzucić do kontenera? Kto przyjmuje tego typu odp...

Więcej -->
Utylizacja i recykling tekstyliów a BDO – co warto wiedzieć?
19-09-2022
Utylizacja i recykling tekstyliów a BDO – co warto wiedzieć?

Odpady tekstylne to jedne z pierwszych rodzajów odpadu, jakie człowiek zaczął produkować. W dzisiejszych czasach udoskonaliliśmy sposoby na ich utylizację, a także wiemy, w jaki...

Więcej -->
Od czego zależy wartość odpadów tekstylnych?
13-09-2022
Od czego zależy wartość odpadów tekstylnych?

Ludzkość produkuje ogromne ilości odpadów tekstylnych. Tapicerki, ubrania, torebki, ręczniki, gumki do włosów, pościel, dywany, meble – to tylko jedne z wielu tekstyliów, które ...

Więcej -->
Recykling ubrań i tekstyliów – o czym warto wiedzieć?
05-02-2022
Recykling ubrań i tekstyliów – o czym warto wiedzieć?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do skupu odpadów tekstylnych? Przy oddawaniu do skupu odpadów tekstylnych, zgodnie z ustawą o odpadach, niezbędne jest wystawie dokumen...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat