Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Zabrzu

Kategorie dostępne w aplikacji WasteMaster.

Złom stalowy są to przedmioty wykonane ze stali, a więc jest to pojęcie bardzo ogólne. Aby łatwiejsze było znalezienie konkretnej firmy, stworzyliśmy mniejsze kategorie 2 poziomu. Należą do nich m.in.: złom stalowy (N2), (N4) i (N6), złom stalowy wsadowy i niewsadowy, blachy i pręty oraz złom żeliwa.

Porównywanie ofert firm.

Jeżeli zależy Ci na wyborze najlepszej oferty, najlepiej porównaj przynajmniej kilka z nich. Jest to możliwe za pośrednictwem aplikacji WasteMaster. Znajdziesz u nas firmy wraz z ofertami i cenami konkretnych usług, przykładowo świadczącą odbiór złomu stalowego w Zabrzu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Zabrzu
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
5500 kg
W2N, W7N, MSP-10, W2N, MSP6
Gdańsk
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
6000 kg
W2N, MSP6, HZE-8, HSF-SL, HSF-SL, Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
Leżajsk
Złom stalowy N10
400 kg
blacha, cienki, HMS 2
Sławno
Złom żeliwo maszynowe
6500 kg
Złom żeliwo maszynowe
Szczecin
Złom stalowy W8
5500 kg
HZ-E1, MSP 5A, prasa
Kraków
Złom stalowy / pozostałe
3500 kg
Złom stalowy / pozostałe
Poznań
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Zabrzu
Zabrze
BANDURA TOMASZ FHU TOM-KOL
Zabrze
RECYCLING LOGO GROUP Sp. z o.o. Sp.K.
Zabrze
SPÓŁDZIELNIA PRACY SUROWCÓW WTÓRNYCH
Zabrze
SYNTOM METAL RECYCLING Sp. z o.o.
Gliwice
WOSTAL WOJCIECH SOCZAWA
Ruda Śląska
ECOSCRAP Sp. z o.o. Sp.K.
Zabrze
Inne, popularne kategorie odpadów

Jak znaleźć skup złomu stalowego w Zabrzu?

Szukasz firmy, której możesz przekazać złom stalowy? W naszej aplikacji znajdziesz bazę przedsiębiorstw świadczących tego rodzaju usługi. Są to firmy spełniające wszelkie niezbędne normy i wymogi z obszaru gospodarki odpadami. Możesz zdecydować się na skup złomu stalowego w mieście Zabrze, który dodatkowo zapewnia odbiór odpadu lub tylko go skupuje.

Różnice w cenach proponowanych przez firmy.

Ceny złomu stalowego są bardzo różne, co jest uzależnione od rodzaju złomu. Na cenę wpływ ma także ilość sprzedawanego odpadu, zazwyczaj im jest go więcej, tym cena atrakcyjniejsza dla klienta. Odbiorcy odpadów mogą dodatkowo oferować odbiór złomu stalowego w Zabrzu, dzięki czemu nie musimy samodzielnie dostarczać go we wskazane miejsce. To także warunkuje koszt całej usługi.

Jaki odpad można przekazać do firmy świadczącej usługę odbioru złomu stalowego w Zabrzu?

Złom stalowy jest to odpad dotyczący przedmiotów, które są wykonane ze stali. Muszą spełniać jeszcze jeden warunek, a więc być przystosowane do ponownego wykorzystania. Złom zostaje przetopiony z wykorzystaniem specjalnych pieców hutniczych.

Jakie grupy tego odpadu możemy spotkać w skupie złomu stalowego w mieście Zabrze?

Złom stalowy możemy podzielić na dwie grupy ze względu na jego gabaryty. Pierwsza to złom stalowy wsadowy o wymiarach do 1500 x 500 x 500 mm. Umożliwiają one umieszczenie odpadu w piecu hutniczym. Druga grupa to złom stalowy niewsadowy o rozmiarach przewyższających wskazane wartości. Aby możliwy był wsad do pieca hutniczego, odpad trzeba poddać wcześniejszej obróbce. Skup złomu stalowego w Zabrzu znajdziesz bez problemu w aplikacji WasteMaster.

Wybór odpowiedniej firmy.

Znajdź takie firmy, które zapewniają właściwego rodzaju skup złomu stalowego w mieście Zabrze. Musi on pasować do odpadu, jakim dysponujesz. Warto jest zdecydować się na firmę oferującą również odbiór złomu. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i jednocześnie zapewni komfort, nie musisz osobiście dostarczać odpadu do firmy. Porównaj ceny poszczególnych ofert i czas realizacji.

Firmy nabywające odpad.

Złom stalowy trafia na skup złomu. Jest to firma, która zajmuje się jego składowaniem, obróbką i ponownym wykorzystaniem. Czasem również oferuje wywóz złomu stalowego. Musi też spełnić odpowiednie warunki, aby mogła świadczyć tego rodzaju usługi.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Zdzisława
Na co dzień zajmuję się zarówno sprzedażą, jak i kupowaniem odpadów. Są to naprawdę różne odpady. Przed WasteMaster nawet nie spodziewałem się, że wszystko można będzie tak ułożyć i że od początku polepszą się moje relacje z kontrahentami.
Bolesław
Pośrednikiem jestem od kilku lat. Głównie zajmuje się złomem stalowym, natomiast zdarzyło się też już handlować innymi odpadami. Przez aplikację mogę szybciej sprawdzić, co ktoś ma do zaoferowania. Jest to dla mnie korzystne, a strony transakcji też są zadowolone.
Lesław
Prowadzę serwis telefonów i laptopów. Praktycznie każdego dnia zbieram sporo podzespołów ze sprzętów. Cieszę się, że aplikacja pomogła mi znaleźć kontrahentów, którzy na korzystnych dla mnie warunkach terminowo wszystko utylizują.
Julita
Mieliśmy dużo szklanych odpadów i potrzebowaliśmy firma, która sama wszystko od nas odbierze. W Waste Master wpisaliśmy, co mamy i już po kilku minutach zainteresowani przedsiębiorcy odezwali się do nas sami.
Robert
Aplikacja tak funkcjonalna [...]