Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Wałczu

Które odpady możemy przekazać firmom działającym w sektorze odbioru złomu stalowego w Wałczu?

Aby odpad można było zakwalifikować do grupy złomu stalowego, musi spełniać określone warunki. Są to wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi, a więc ponownie je wykorzystać po wcześniejszej obróbce. Takie działania prowadzone są w specjalnych firmach, gdzie przyjmowane są odpady.

Wybór dobrej oferty.

Jest kilka czynników, które warunkują Twój dobry wybór: oferta, zakres usług, rodzaj złomu stalowego i cena. Skup złomu stalowego w mieście Wałcz możesz łatwo znaleźć za pośrednictwem naszej aplikacji. Możesz sam szukać odpowiedniej firmy, jak też odbierać od nich oferty. Ty decydujesz, którą akceptujesz, a które odrzucasz.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Wałczu
Złom stalowy N6
5500 kg
niewsad, szyna, szyna niewsadowa
Pionki
Złom stalowy N5
2000 kg
Złom stalowy N5, 10 cm, konstrukcja, niewsad
Opalenica
Złom stalowy W13
4500 kg
Złom stalowy W13, HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Zduńska Wola
Złom żeliwa mix
6000 kg
ZZWL, Złom żeliwa mix
Hajnówka
Złom stalowy W5
2000 kg
konstrukcja, HZ-E3G, HSF3G, MSP-4, konstrukcja, Złom stalowy W5
Trzcianka
Złom stalowy W5
3000 kg
HZ-E3G, konstrukcja, piątka, HZ-E3G, OWK10
Puck
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Wałczu
Wałcz
KAROL KAROLINA LEWCZUK
Szydłowo
ZDZISŁAW DUBOWY FHU ZDZIŚ ZDZISŁAW DUBOWY
Piła
PAW-MET ANNA GOŁĘBIEWSKA
Piła
RURWAL Skup i Sprzedaż Złomu Sławomir Rurek
Piła
TOM Sp. z o.o.
Mirosławiec
ATF Sp. z o.o. Sp.K.
Wałcz
Inne, popularne kategorie odpadów

Wybór firmy przy pomocy aplikacji.

W naszej aplikacji znajdziesz dużą bazę firm, które oferują skup oraz odbiór złomu stalowego w Wałczu. Zapoznaj się z ich ofertami, porównaj ceny i zakres usług, a także zwróć uwagę na opinie innych klientów. Firmy mogą również Tobie składać oferty. Ty decydujesz, z której ostatecznie skorzystasz.

Co oznacza podział na złom wsadowy i niewsadowych w skupie złomu stalowego w mieście Wałcz?

Podstawowy podział złomu stalowego bazuje na przystosowaniu odpadu do dalszej obróbki. Wyróżniamy dwie grupy, które skup złomu stalowego w Wałczu przyjmie. Są to: - złom wsadowy o parametrach 1500 x 500 x 500 mm, dzięki którym możliwy jest wsad do pieca hutniczego - niewsadowy o większych parametrach, wcześniej konieczna jest jego właściwa obróbka. Sprawdź, jaki odpad jest w ofercie konkretnych firm specjalizujących się w handlu złomem stalowym.

Ceny.

Cennik złomu stalowego każda firma tworzy samodzielnie zgodnie z uznaniem. Bardzo dużo zależy od kategorii złomu, a także ilości odpadu. Nie bez znaczenia jest też długość współpracy. Wiele firm oferujących odbiór złomu stalowego w Wałczu przygotowuje rabaty dla swoich stałych klientów.

Koszt rejestracji i korzystania z aplikacji WasteMaster.

Możesz korzystać z WasteMaster za darmo, jeżeli jesteś osobą fizyczną. Osoba prowadząca działalność gospodarczą również ma możliwość korzystania z aplikacji bez żadnych dodatkowych opłat. Chcąc mieć jednak więcej opcji, warto zdecydować się na wariant rozszerzony płatny 99 zł miesięcznie.

Czy powinienem znaleźć skup złomu stalowego w Wałczu?

Odpady niewłaściwie składowane i takie, które nie są poddawane recyklingowi, zanieczyszczają naszą planetę i niekorzystnie wpływają na środowisko naturalne. Skup złomu stalowego w mieście Wałcz pozwala uniknąć nadmiaru szkodliwych odpadów, a korzystając z niego, przyczyniamy się do ochrony naszej planety. W aplikacji znajdziesz wiele firm specjalizujących się w handlu złomem stalowym.

Wymogi dotyczące firm.

Aby firma mogła zajmować się recyklingiem stali, musi spełniać odpowiednie normy. Ponadto musi dysponować specjalnie przystosowanym do składowania odpadów terenem. Przy odbiorze złomu konieczne jest posiadania odpowiednich pojazdów. Złom stalowy trafia na skup złomu, gdzie jest poddawany dalszej obróbce.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Oliwia
Tutaj naprawdę nie ma ograniczeń w rodzaju odpadów i w ich wadze! Utylizować możesz wsyztsko. Szybko znajdą się firmy zainteresowane tym, co masz.
Oliwier
Nasz rynek odpadowy jest jednym z większych w całej Europie. Nic dziwnego, że priorytetem od jakiegoś czasu jest spójność i swobodny przepływ informacji pomiędzy wszystkimi stronami transakcji. WasteMaster na pewno bardzo w tym pomoże.
Jarosława
Szukaliśmy kogoś, z kim będziemy mogli współpracować w długoterminowym wymiarze, oddając złom różnego typu: od elektrośmieci po bioodpady. Skorzystaliśmy z aplikacji i już mieliśmy to z głowy.
Rafael
W moim warsztacie nie trudno o katalizatory, filtry DPF i monolity z katalizatorów po przeróbkach. Chciałem przed sprzedażą zbadać wszystko spektometrem. W apce znalazłem firmę, która się tym zajmuje.
Bartłomiej
Wersja premium to wersja d [...]