Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Trzebini

Wysokość ceny na skupach.

Nie ma jednej ceny, jaka obowiązuje we wszystkich skupach. Każda firma ustala swój własny cennik złomu stalowego. Na różnice wpływ ma czas realizacji zlecenia, rodzaj złomu, ilość odpadu oraz ewentualny odbiór złomu stalowego w Trzebini.

Firmy nabywające odpad.

Złom stalowy trafia na skup złomu. Jest to firma, która zajmuje się jego składowaniem, obróbką i ponownym wykorzystaniem. Czasem również oferuje wywóz złomu stalowego. Musi też spełnić odpowiednie warunki, aby mogła świadczyć tego rodzaju usługi.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Trzebini
Złom żeliwa mix
9000 kg
ZZWL
Polkowice
Złom stalowy N10
9500 kg
blacha, cienki, HMS 2
Limanowa
Złom stalowy W5S
4000 kg
MSP 4s, szyna wsadowa
Gliwice
Złom żeliwa mix
5500 kg
Złom żeliwa mix, ZZWL
Pabianice
Złom stalowy / pozostałe
2000 kg
Choszczno
Złom stalowy poprodukcyjny - wsad
600 kg
MSP-10, HSFSL, OWS, OWS, MSP10
Bartoszyce
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Trzebini
Trzebinia
FH PROMET Adam Sztybór
Trzebinia
PPHU POLBART Bartosz Szumniak
Chrzanów
CMC POLAND Sp. z o.o.
Balin
DUDEK MARCIN FHU COLMET
Chrzanów
FH PROMET Adam Sztybór
Bukowno
EP RECO PIOTR CABAK, ZBIGNIEW KALINOWSKI Sp.J.
Trzebinia
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy skup złomu stalowego w Trzebini przyjmie odpad?

Złom stalowy to jeden z częściej pojawiających się odpadów. Niewłaściwie zarządzanie odpadami przyczynia się do wyraźnego wzrostu zanieczyszczenia powietrza. Ze względu na coraz większą świadomość społeczeństwa skup złomu stalowego w mieście Trzebinia zyskały na popularności i korzysta z ich usług znacznie więcej osób i firm niż wcześniej. Sprawdź, jakie firmy specjalizują się w wywozie złomu stalowego.

Jakie dwie grupy odpadu można wyróżnić w skupie złomu stalowego w mieście Trzebinia?

Złom stalowy obejmuje kilka mniejszych grup odpadów. Bardzo ogólny podział złomu stalowego dotyczy jego gabarytów. Wyróżniamy złom stalowy wsadowy o maksymalnych wymiarach 1500 x 500 x 500 mm. Dzięki takim rozmiarów możliwy jest jego bezpośredni wsad do pieca hutniczego. Jeżeli złom stalowy jest większy, mamy do czynienia ze złomem stalowym niewsadowym. Musi on wcześniej zostać poddany specjalnej obróbce. Skup złomu stalowego w Trzebini przyjmuje zarówno złom wsadowy, jak i też niewsadowy.

Jaki odpad można przekazać do firmy świadczącej usługę odbioru złomu stalowego w Trzebini?

Złom stalowy jest to odpad dotyczący przedmiotów, które są wykonane ze stali. Muszą spełniać jeszcze jeden warunek, a więc być przystosowane do ponownego wykorzystania. Złom zostaje przetopiony z wykorzystaniem specjalnych pieców hutniczych.

Kategorie aplikacji WasteMaster

Kategorię sprzedażowe stali podzieliliśmy na mniejsze kategorie 2 poziomu. Wśród nich znajdziesz m.in. złom stalowy odpadowy, wszelkiego rodzaju pręty i blachy, złom żeliwny, żeliwo maszynowe oraz żeliwo wióry.

Wybór najlepszej firmy.

Najlepiej jest porównać oferty wielu firm, które zajmują się złomem stalowym. To pozwala poznać średnie ceny rynkowe, zakres oferowanych usług, ale również opinie klientów. Przy okazji możesz sprawdzić, czy świadczą również odbiór złomu stalowego w Trzebini. Taką możliwość masz za pośrednictwem aplikacji WasteMaster, która zrzesza szerokie grono firm z obszaru gospodarki odpadami.

Wybór dobrej oferty.

Jest kilka czynników, które warunkują Twój dobry wybór: oferta, zakres usług, rodzaj złomu stalowego i cena. Skup złomu stalowego w mieście Trzebinia możesz łatwo znaleźć za pośrednictwem naszej aplikacji. Możesz sam szukać odpowiedniej firmy, jak też odbierać od nich oferty. Ty decydujesz, którą akceptujesz, a które odrzucasz.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Irena
Jeśli wcześniej miałeś w domu remont, to doskonale wiesz, o czym mówię… Tony gruzu, śmieci, rtv i agd na złom. Zarówno ja jak i mój kumpel zdecydowaliśmy, że pozbędziemy się odpadów z WasteMaster. I polecamy tym, którzy chcą szybko mieć porządek.
Diana
Fajnie że aplikacji nie muszę pobierać na telefon. Osobiście chciałem pozbyć się trochę śmieci i pewnie zniechęciłoby mnie to że jednorazowo muszę coś instalować.
Mirosława
Na co dzień zajmuję się zarówno sprzedażą, jak i kupowaniem odpadów. Są to naprawdę różne odpady. Przed WasteMaster nawet nie spodziewałem się, że wszystko można będzie tak ułożyć i że od początku polepszą się moje relacje z kontrahentami.
Teodor
Bardzo fajnie, że aplikacja ma tak wiele udogodnień. Na pewno powalczę o to, by zostać liderem rynku. W naszej branży to duże wyróżnienie.
Teodor
Korzystając z WasteMaster [...]