Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Stargardzie

Koszty korzystania z aplikacji WasteMaster.

Dla osób fizycznych aplikacja WasteMaster jest bezpłatna. Jeżeli prowadzisz firmę produkującą odpad w postaci złomu stalowego, to możesz zdecydować się na pakiet bezpłatny lub rozszerzony za cenę 99 zł miesięcznie.

Jakie odpady możemy oddać w skupie złomu stalowego w mieście Stargard?

Złom stalowy dzielimy na dwie grupy. Cechą pozwalającą zakwalifikować złom do jednej z nich jest wielkość odpadu. Pierwszą grupę tworzy złom stalowy o wielkości maksymalnej 1500 x 500 x 500 mm. Można od razu umieścić go w piecu hutniczym. Druga grupa to złom o gabarytach przekraczających te wartości. Skup złomu stalowego w Stargardzie najpierw wstępnie obrabia złom, a dopiero potem zostaje przetopiony w piecu.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Stargardzie
Złom stalowy W7
1500 kg
konstrukcja, MSP-3, MSP3, siódemka
Szprotawa
Złom stalowy W7
1500 kg
Złom stalowy W7, konstrukcja, MSP-3, MSP3, siódemka
Sokółka
Złom stalowy N6
400 kg
niewsad, szyna, szyna niewsadowa, Złom stalowy N6
Strzelce Opolskie
Złom stalowy W13
400 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Gostyń
Złom stalowy odpadowy
2500 kg
obtop, puszka, skrzepy, spalarnia, zendra
Zgorzelec
Złom stalowy N4
6000 kg
Złom stalowy N4, wióry niewsadowe
Olesno
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Stargardzie
Stargard
STARMET M.Buszko, K.Parnowski Sp.J.
Stargard Szczeciński
ANDRZEJ SZYMAŃSKI FHUP ALU-STAR
Stargard Szczeciński
ARSENSTAL Krzysztof Jaruchiewicz
Stargard Szczeciński
MARZANNA SZYMAŃSKA PHU EKO-MAR
Szczecin
REMET-HUDECZEK TOMASZ
Suchań
AUTOHOLOWANIE-AUTOHANDEL WERONIKA BEDNAREK
Stargard
Inne, popularne kategorie odpadów

Różne cenniki.

Może się okazać, że cennik złomu stalowego będzie się bardzo różnił u poszczególnych firm. Jest to uwarunkowane zakresem prowadzonych działań oraz świadczonych usług, kategorią złomu, ilością opadu, jaki jest skupowany, ale też długością współpracy. Zdarza się również, że można wybrać dodatkowe opcje, jak odbiór stalowego złomu w Stargardzie, co jest płatne.

Wyspecjalizowane firmy.

Stalą mogą zajmować się tylko taki firmy, które spełniają określone normy. Są to skupy złomu, gdzie dostarczamy odpady lub trafiają one po odbiorze od nas z domu lub firmy.

Jak znaleźć skup złomu stalowego w Stargardzie?

Szukasz firmy, której możesz przekazać złom stalowy? W naszej aplikacji znajdziesz bazę przedsiębiorstw świadczących tego rodzaju usługi. Są to firmy spełniające wszelkie niezbędne normy i wymogi z obszaru gospodarki odpadami. Możesz zdecydować się na skup złomu stalowego w mieście Stargard, który dodatkowo zapewnia odbiór odpadu lub tylko go skupuje.

Wybór odpowiedniej oferty.

Wybierając firmę umożliwiającą skup złomu stalowego w mieście Stargard, sprawdź, jaką ofertę przygotowały dla Ciebie konkretne firmy, czy proponują odbiór, czy musisz go dostarczyć sam. Ważne jest też, jakiego rodzaju złom stalowy skupują. Zapewne nie bez znaczenia jest dla Ciebie cena, im wyższa, tym korzystniejsza dla Ciebie.

Kategorie aplikacji WasteMaster

Kategorię sprzedażowe stali podzieliliśmy na mniejsze kategorie 2 poziomu. Wśród nich znajdziesz m.in. złom stalowy odpadowy, wszelkiego rodzaju pręty i blachy, złom żeliwny, żeliwo maszynowe oraz żeliwo wióry.

Które odpady możemy przekazać firmom działającym w sektorze odbioru złomu stalowego w Stargardzie?

Aby odpad można było zakwalifikować do grupy złomu stalowego, musi spełniać określone warunki. Są to wszystkie przedmioty wykonane ze stali, które można poddać recyklingowi, a więc ponownie je wykorzystać po wcześniejszej obróbce. Takie działania prowadzone są w specjalnych firmach, gdzie przyjmowane są odpady.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Sobiesława
Mamy w fabryce dużo stali nierdzewnej, zarówno w kawałkach, jak i w wiórach. Wiedziałem, że musimy się tego pozbyć. Sprawdziłem kilka firm i wybrałem najlepszą ofertę. To było dla nas opłacalne!
Sobiesława
Zajmujemy się dostarczaniem złomu do wielu klientów, z całej Polski. Brakowało nam dobrej organizacji pracy przy większej ilości zleceń. Jednak odkąd mamy WasteMaster ten problem zniknął. Już z poziomu aplikacji możemy wszystko zaplanować.
Gabriela
Z aplikacją jestem związany od początku. Cenię to, że kiedy pojawiały się problemy techniczne to były bezzwłocznie usuwane. Widać też, że twórcy uczą się na błędach i udoskonalają apkę. To warte podkreślenia, bo przecież nie mają się na kim wzorować.
Kacper
Nawet nie spodziewałam się, że remont kawalerki wygeneruje tyle śmieci… Znajomy powiedział mi, że wpiszę co mam w WasteMaster, podam okolicę, a zainteresowani zgłoszą się po odpady. Pomyślałam: noo na pewno.. natomiast teraz wiem, że miał 100% racji.
Anastazja
Bardzo fajnie, że aplikacj [...]