Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Śremie

Wybór firmy przy pomocy aplikacji.

W naszej aplikacji znajdziesz dużą bazę firm, które oferują skup oraz odbiór złomu stalowego w Śremie. Zapoznaj się z ich ofertami, porównaj ceny i zakres usług, a także zwróć uwagę na opinie innych klientów. Firmy mogą również Tobie składać oferty. Ty decydujesz, z której ostatecznie skorzystasz.

Kategorie dostępne w aplikacji WasteMaster.

Złom stalowy są to przedmioty wykonane ze stali, a więc jest to pojęcie bardzo ogólne. Aby łatwiejsze było znalezienie konkretnej firmy, stworzyliśmy mniejsze kategorie 2 poziomu. Należą do nich m.in.: złom stalowy (N2), (N4) i (N6), złom stalowy wsadowy i niewsadowy, blachy i pręty oraz złom żeliwa.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Śremie
Złom akcesoria kolorowe
7000 kg
akcesoria, podkłady, śruby
Rzeszów
Złom żeliwo maszynowe
2000 kg
Strzelin
Złom stalowy N6
3000 kg
niewsad, szyna, szyna niewsadowa
Dąbrowa Górnicza
Złom stalowy W13
8000 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe, Złom stalowy W13
Sokółka
Złom stalowy W13
8000 kg
Złom stalowy W13, HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Krotoszyn
Złom stalowy W5S
1500 kg
Złom stalowy W5S, MSP 4s, szyna wsadowa
Libiąż
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Śremie
Śrem
LEBAL S.A.
Dolsk
Firma Usługowo -Handlowa Stanisław Krupa
Zaniemyśl
MIROSŁAWA PINECKA PPUH
Zaniemyśl
Przedsiębiorstwo Produkcyjne-Usługowo-Handlowe Mikołaj Pinecki
Książ Wielkopolski
BEMARS Przedsiębiorstwo Recyklingowe Marek Siciński Sp. z o.o.
Jerka
Surowce Wtórne Menesiak Sp.J.
Śrem
Inne, popularne kategorie odpadów

Wysokość opłat za korzystanie z aplikacji WasteMaster.

Chcąc skorzystać z oferty na złom stalowy, musisz założyć konto w naszej aplikacji. Dla osób fizycznych aplikacja jest całkowicie darmowa. Firmy również mogą zdecydować się na bezpłatny pakiet lub wybrać bardziej rozbudowany za 99 zł miesięcznie.

Różne cenniki.

Może się okazać, że cennik złomu stalowego będzie się bardzo różnił u poszczególnych firm. Jest to uwarunkowane zakresem prowadzonych działań oraz świadczonych usług, kategorią złomu, ilością opadu, jaki jest skupowany, ale też długością współpracy. Zdarza się również, że można wybrać dodatkowe opcje, jak odbiór stalowego złomu w Śremie, co jest płatne.

Co można przekazać do firm z usługą odbioru złomu stalowego w Śremie?

Złom stalowy to grupa odpadów, które są wykonane ze stali. Ponadto muszą kwalifikować się do recyklingu, a więc ponownego wykorzystania po wcześniejszej odpowiedniej obróbce. W firmach zajmujących się wywozem złomu stalowego znajdują się specjalne piece hutnicze, w których złom jest przetapiany.

Jaki podział odpadu ze względu na wielkość możemy spotkać w skupie złomu stalowego w mieście Śrem?

Złom stalowy możemy podzielić na dwie główne kategorie. Kryterium podziału jest rozmiar złomu stalowego i tym samym możliwość lub konieczność dalszej obróbki. Firmy zajmujące się skupem złomu stalowego w Śremie przyjmują złom wsadowy o wymiarach 1500 x 500 x 500 mm. Można go bezpośrednio umieścić w piecu hutniczym. Ponadto zajmują się recyklingiem złomu stalowego niewsadowego o większych rozmiarach. Aby umieścić go w piecu, wcześniej trzeba poddać go obróbce.

Specjalistyczne firmy.

Firmy działające w branży gospodarki i zarządzania odpadami muszą dysponować odpowiednim zapleczem maszynowym i terenem przystosowanym do składowania odpadu. Ponadto na ich wyposażeniu nie może zabraknąć pieca hutniczego oraz wyspecjalizowanych pojazdów umożliwiających ewentualny odbiór złomu od klienta.

Jakie firmy mają w swojej ofercie skup złomu stalowego w Śremie?

Wiele firm, oferujących różny zakres usług, oferuje również skup złomu stalowego w mieście Śrem, Niektóre wymagają dostarczenia odpadu, inne dodatkowo proponują jego odbiór. W naszej aplikacji znajdziesz mniejszych i większych odbiorców tych odpadów, którzy proponują pomoc i wsparcie na różnych płaszczyznach skupu.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Anita
Skupuję sprzęt elektroniczny od wielu lat. Dzięki tak nowoczesnemu narzędziu wreszcie mogę uporządkować relacje z klientami prywatnymi i innymi firmami, które chcą zakupić lub sprzedać zseie.
Edyta
600 recyklerów z całej Polski w jednym miejscu? Nie mogło być nic lepszego w mojej branży. To spore udogodnienie dla pośredników!
Lutosław
Miałem ilości hurtowe złomu, dlatego zależało mi na tym, żeby zawsze negocjować ceny. Niestety, nie każda firma z jaką współpracowałem była na to gotowa. Teraz, korzystając z WasteMaster w końcu wytyczam reguły współpracy.
Roksana
Produkujemy stal i sprzedajemy ją w Polsce i w UE. Zauważyliśmy coraz większy problem, nadmiernej ilości złomu stalowego. Odpadki podczas produkcji to chleb powszedni. Mieliśmy problem ze składowaniem ich. WasteMaster pomógł się go pozbyć J
Gerarda
Bardzo często klienci dla [...]