Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Prudniku

Oferty wielu firm.

Wybierając skup złomu stalowego w mieście Prudnik, powinieneś wziąć pod uwagę przede wszystkim zakres świadczonych przez nią usług. Ważne są też cena, rodzaj skupowanego złomu, ewentualnie oferty specjalne dla stałych klientów.

Aplikacja WasteMaster- koszty korzystania z aplikacji.

Osoby fizyczne korzystają z aplikacji WasteMaster bez żadnych opłat. Dla firm przygotowaliśmy dodatkowo ofertę rozszerzoną, która kosztuje 99 zł miesięcznie. Im więcej opcji, tym większy komfort i skuteczność znalezienia dobrej firmy zajmującej się złomem stalowym.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Prudniku
Złom stalowy W7
1500 kg
konstrukcja, MSP-3, MSP3, siódemka, Złom stalowy W7
Olesno
Złom stalowy N10
2500 kg
blacha, cienki, HMS 2, Złom stalowy N10
Bartoszyce
Złom stalowy W13
9500 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Katowice
Złom żeliwa - wióry
7500 kg
wióry żeliwne, Złom żeliwa - wióry
Parczew
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad
9000 kg
Złom stalowy poprodukcyjny - niewsad, głębokotłoczny, poprodukcja, N2N, do paczkowania, poprodukcja
Wałbrzych
Złom akcesoria kolorowe
10000 kg
akcesoria, podkłady, śruby
Sopot
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Prudniku
Prudnik
TOMEX-SKŁAD OPAŁU SKUP ZŁOMU TOMASZ STANEK
Prudnik
ZPHU DOL-BUD OBAL PIOTR
Nysa
LMT INVESTMENTS TRADING MARIUSZ MATEJASZEK
Klisino
FHU PODSTAWKA Piotr Podstawka
Otmuchów
ZUH KANIOWSKI KRZYSZTOF
Krapkowice
EKOLOGIKA S.C. WIESŁAW GREMBECKI, MIKOŁAJ GREMBECKI
Prudnik
Inne, popularne kategorie odpadów

Jaki podział odpadu ze względu na wielkość możemy spotkać w skupie złomu stalowego w mieście Prudnik?

Złom stalowy możemy podzielić na dwie główne kategorie. Kryterium podziału jest rozmiar złomu stalowego i tym samym możliwość lub konieczność dalszej obróbki. Firmy zajmujące się skupem złomu stalowego w Prudniku przyjmują złom wsadowy o wymiarach 1500 x 500 x 500 mm. Można go bezpośrednio umieścić w piecu hutniczym. Ponadto zajmują się recyklingiem złomu stalowego niewsadowego o większych rozmiarach. Aby umieścić go w piecu, wcześniej trzeba poddać go obróbce.

Oferty firm na wywóz odpadu.

Wywóz odpadu to oferta, jaką posiadają wyspecjalizowane firmy – skupy złomu. W zależności od oferty konieczne może być samodzielne dostarczenie odpadu do firmy lub też jego odbiór wyspecjalizowanymi pojazdami.

Gdzie znaleźć skup złomu stalowego w Prudniku?

Firmy zajmujące się złomem stalowym funkcjonują w branży zarządzania odpadami od wielu lat. Obecnie jednak mamy większą świadomość wpływu odpadów na środowisko naturalne i coraz chętniej korzystamy z ich usług. W WasteMaster znajdziesz firmy oferujące wywóz stalowego złomu. Skup złomu stalowego w mieście Prudnik oferuje wiele firm, które różnią się zakresem działalności, rodzajem przyjmowanego złomu stalowego i cenami.

Które odpady możemy przekazać do firm świadczących usługę odbioru złomu stalowego w Prudniku?

Złom stalowy to odpad, który obejmuje bardzo szeroką grupę przedmiotów. Zaliczamy do niego wszystkie przedmioty wykonane ze złomu stalowego, które nadają się do recyklingu. Oznacza to, że taki przedmiot może zostać ponownie wykorzystany. Przyjmowaniem stali zajmować się mogą tylko wyspecjalizowane firmy.

Podział odpadów w aplikacji WasteMaster.

Nasza aplikacja jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze od samego początku korzystania z niej. Złom stalowy został podzielony na kategorie 2 poziomu, aby łatwiej można było odnaleźć firmę zajmującą się skupem. Wśród nich znalazły się m.in. blachy i pręty, złom stalowy poprodukcyjny niewsadowy i wsadowy, a także złom stalowy odpadowy.

Ceny.

Cennik złomu stalowego każda firma tworzy samodzielnie zgodnie z uznaniem. Bardzo dużo zależy od kategorii złomu, a także ilości odpadu. Nie bez znaczenia jest też długość współpracy. Wiele firm oferujących odbiór złomu stalowego w Prudniku przygotowuje rabaty dla swoich stałych klientów.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Olga
Zajmujemy się rozbiórką starych budynków. Z WasteMaster wreszcie znaleźliśmy kontrahenta, który o czasie i w dobrej cenie odbiera od nas tony gruzu. To doskonałe narzędzie pracy!
Nikodem
Myślałam, że apka jest tylko dla osób chcących pozbyć się złomu. Tymczasem, mogę wreszcie w bezpieczny sposób na bieżąco sprzedawać metale szlachetne. W WasteMaster mam kontakt tylko z doświadczonymi i zaufanymi firmami.
Mieszko
Miałem do sprzedania dużo złomu stalowego. Ważne było dla mnie, żeby ktoś to odebrał z mojego miejsca pracy. W aplikacji sprawdziłem, które firmy oferują transport i już po paru minutach miałem wszystko umówione.
Miłosz
Jako niezbyt duży skup złomu poszerzamy ofertę i zdajemy sobie sprawę, że na początku trudno jest dotrzeć do klientów. Zgłosiliśmy się do WasteMaster i czujemy się spokojniejsi o kontrahentów. Zgłaszają się też do nas osoby prywatne.
Ludwik
Nie tylko mogę sprawdzić, [...]