Złom stalowy

Pręty stalowe? Stara przyczepa? A może duże konstrukcje stalowe, które potrzebujesz złomować? Sprawdź ofertę na rynku!

Skup złomu stalowego w Ciechanowie

Czy powinienem znaleźć skup złomu stalowego w Ciechanowie?

Odpady niewłaściwie składowane i takie, które nie są poddawane recyklingowi, zanieczyszczają naszą planetę i niekorzystnie wpływają na środowisko naturalne. Skup złomu stalowego w mieście Ciechanów pozwala uniknąć nadmiaru szkodliwych odpadów, a korzystając z niego, przyczyniamy się do ochrony naszej planety. W aplikacji znajdziesz wiele firm specjalizujących się w handlu złomem stalowym.

Różnice w cenach proponowanych przez firmy.

Ceny złomu stalowego są bardzo różne, co jest uzależnione od rodzaju złomu. Na cenę wpływ ma także ilość sprzedawanego odpadu, zazwyczaj im jest go więcej, tym cena atrakcyjniejsza dla klienta. Odbiorcy odpadów mogą dodatkowo oferować odbiór złomu stalowego w Ciechanowie, dzięki czemu nie musimy samodzielnie dostarczać go we wskazane miejsce. To także warunkuje koszt całej usługi.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Ciechanowie
Złom stalowy W13
4000 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe, Złom stalowy W13
Myślibórz
Złom stalowy W13
400 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe
Karczew
Złom stalowy W2
8500 kg
HZ-E3, gruby, dwójka, dwójka, gruby, Złom stalowy W2
Turek
Złom stalowy N2 - pręty
4500 kg
ON4, pręt, pręt zbrojeniowy
Szprotawa
Złom stalowy N5
5000 kg
10 cm, konstrukcja, niewsad, Złom stalowy N5
Lubań
Złom stalowy W13
1500 kg
HSF6, HZ-E5H, OW6, wióry wsadowe, Złom stalowy W13
Limanowa
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup złomu stalowego w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające złom stalowy w Ciechanowie
Ciechanów
Leonowicz Marek-Skup Metali Kolorowych
Ciechanów
Polkaz. PHU. Polakiewicz
Ciechanów
Szrocik Sp. z o.o.
Ciechanów
Wtórnix. Skup surowców wtórnych
Glinojeck
Wermet Piotr Wernicki
Świercze
PPHU KAMM Kamil Szymański
Ciechanów
Inne, popularne kategorie odpadów

Najlepsze firmy zajmujące się wywozem odpadu.

Kluczowe jest porównanie przynajmniej kilku ofert, aby poznać możliwości firm, zakres ich usług i oczywiście ceny. Najłatwiej i najszybciej zrobisz to przez naszą aplikację WasteMaster, gdzie znajdziesz bazę przedsiębiorców świadczących również odbiór złomu stalowego w Ciechanowie. Wybierz taką firmę, która spełnia większość (lub wszystkie) Twoich oczekiwań.

Wysokość opłat za korzystanie z aplikacji WasteMaster.

Chcąc skorzystać z oferty na złom stalowy, musisz założyć konto w naszej aplikacji. Dla osób fizycznych aplikacja jest całkowicie darmowa. Firmy również mogą zdecydować się na bezpłatny pakiet lub wybrać bardziej rozbudowany za 99 zł miesięcznie.

Jakie rodzaje stali możemy wyróżnić w skupie złomu stalowego w mieście Ciechanów?

Złom stalowy dzielimy na dwie grupy, w których odpady różnią się rozmiarem. Wyróżniamy złom stalowy wsadowy o wymiarach nie większych niż 1500 x 500 x 500 mm. Taki złom można od razu umieścić w piecu hutniczym. Drugą grupę tworzą odpady o większych gabarytach uniemożliwiających wsad do pieca. Wcześniej należy je odpowiednio obrobić, a dopiero potem umieścić w piecu. W aplikacji znajdziesz odpowiedni skup złomu stalowego w Ciechanowie.

Podział na rodzaje w aplikacji WasteMaster

Złom stalowy jest odpadem, który obejmuje wiele różnego rodzaju przedmiotów. W naszej aplikacji w kategorii złomu stalowego znajdziesz wiele kategorii 2 rzędu, np. blachy i pręty, złom stalowy odpadowy, złom stalowy poprodukcyjny, złom żeliwny odpadowy czy też złom żeliwa (wióry).

Firmy odpowiedzialne za recykling.

Są to specjalne firmy, które spełniły bardzo restrykcyjne normy i wymogi. Są regularnie kontrolowane przez określone służby, czy zarządzanie odpadami odbywa się w nich zgodnie z prawem i zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Zalety korzystania z aplikacji WasteMaster.

Jedną z większych zalet aplikacji WasteMaster jest możliwość porównania wielu ofert firm oferujących skup złomu stalowego w mieście Ciechanów. Sprawdź bazę przedsiębiorców i porównaj ceny oraz zakres usług. Ponadto firmy mogą Tobie składać oferty. Ty decydujesz, którą wybierasz, a którą odrzucasz.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Edyta
Przed zdecydowaniem się na konkretny skup złomu mogłam przejrzeć kilka ofert w pobliżu. Wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że miejsca te są tak blisko mnie!
Jacek
Gabinet kosmetyczny prowadzę od dawna. Zawsze wszystkimi śmieciami zajmował się pośrednik. Od jakiegoś czasu pan przestał się u nas pojawiać. Nie chciałam się zagracić i właśnie w tym samym czasie usłyszałam o WM. Szybko znalazłam zaufanego, nowego pośrednika.
Gabriel
Nasza firma budowlana od dawna borykała się z problemem odpadów. Gromadziliśmy ich coraz więcej, nie zawsze też odwoziliśmy w dobre miejsca. Odkąd sprawdzam wszystko w WasteMaster te problemy zniknęły.
Justyna
Od niedawna zajęliśmy się sprzedażą elektrośmieci. Odkąd robimy to z WasteMaster wszystko jest bardzo proste. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednią kategorię, opiszemy odpad i zrobimy zdjęcie. W parę minut nawiązujemy kontakt z kontrahentami.
Hanna
Kontakty do firm wywożącyc [...]