Turek - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Turku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Turku – bieżące ceny

Oddawanie okablowania do skupu kabli w izolacji w Turku jest bardzo ważne w kontekście ekologii – w ten sposób ograniczasz np. wydobycie miedzi. Warto podkreślić, że jest ona najbardziej pożądanym składnikiem, więc im jej większa ilość tym cena skupu kabli w Turku będzie rosła. Poniższy cennik skupu kabli w Turku zawiera aktualne dane, oparte na wyliczniach naszych ekspertów, ale jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się – tylko zadzwoń!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli w Turku ?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Turku wpływają bardzo różne zmienne. To jak dużo okablowania przywieziesz, jakiego będzie typu, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jaka jest Twoja lokalizacja. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmieniający się rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli czysty metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą zmieniać się ceny w skupie. Przykładowo: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy teraz jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz monitorować zmian na rynku - powierz nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię ten temat, zerknij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Dokumenty i formalności dla różnych podmiotów

Przepisy w Polsce wymuszają zarówno na właścicielach przedsiębiorstw, jak i osobach fizycznych, przestrzeganie formalności dotyczących utylizacji odpadów. Wyżej wspomniana grupa właścicieli firm i rolników, musi prowadzić ewidencjonowanie np. kabli w BDO. Osoby fizyczne sprzedające przewodu skupom kabli w izolacji w Turku są z tego zwolnione. Muszą jedynie (jak wszyscy) wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów i zachować ją na wypadek kontroli. Także prywatne osoby dostną od skupu kabli samochodowych w Turku i nie tylko, Formularz Przekazania Odpadu, który stanowi dowód przeprowadzenia transakcji. Całość powyższej biurokracji ma zapobiegać nielegalnemu wyrzucaniu czy sprzedawaniu okablowania. Wszystkie powyższe druki operują systemem oznaczeń numerycznych pochodzących z Rozporządzenia Ministra Środowiska - warto się z nimi zapoznać i być na bieżąco!

Recykling miedzi na złomie kabli w Turku - kto na nim zyska?

Praktycznie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Turku otrzymujesz oczywisty zysk w postaci gotówki. Czy to tyle? Przeprowadzając tego typu transakcję, przyczyniasz się do ograniczenia wydobycia np. miedzi. Zatem zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Ponadto zyska również złom kabli miedzianych w Turku - po wytworzeniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych podmiotów* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to następny argument za sprzedawaniem starego okablowania do skupów! WasteMaster bezpłatnie wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Z naszą pomocą możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie zwlekaj - skontaktuj się z nami!

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Turku

Budowa okablowania jest istotna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co rzeczywiście płaci skup kabli w Turku . Otóż najcenniejsza w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym wzrasta cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak istotna, ponieważ zostaje usunięta podczas recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co przyjmie od Ciebie skup kabli w Turku . To bardzo zróżnicowana grupa odpadów! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, a nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o złomie kabli w Turku , cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Jak dzielimy kable w skupie w Turku ?

Kable można dzielić na przeróżne kategorie, jednak podstawowy rozdział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najchętniej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wyspecjalizowały się skupy kabli miedzianych w Turku i skupy kabli aluminiowych w Turku . Oprócz zawartości jest także wykorzystanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe czy tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej kategorii wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Turku oraz skupy kabli elektrycznych w Turku . Są to dość umowne podziały, jednak pomagają porządkować infomacje na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - skontaktuj się z nami!

Jak możesz skorzystać z WasteMaster?

Nasze usługi są dostosowane do potrzeb wszystkich klientów. Możesz zamówić je za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, rozmowy telefonicznej lub samodzielnie wyszukać złom kabli w Turku , używając naszej aplikacji. Pierwsze dwie opcje polegają na tym, że udzielasz nam informacji o okablowaniu, a nasi eksperci przygotowują wycenę oraz listę ofert. Numer telefonu i formularz wyskoczy po kliknięciu w interesującą Cię ofertę. Twój Opiekun Klienta doda w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i prześle Ci najlepsze zgłoszenia. Jeśli wolisz samodzielnie dodać ofertę, również jest to możliwe. Aplikacja jest dostępna do pobrania, jak i do otwarcia w przeglądarce. I w tym przypadku, przydzielony z góry Opiekun Klienta, dostosuje do Ciebie oferty najlepszych skupów kabli aluminiowych w Turku i przekieruje je do Ciebie. Nasi pracownicy będą także koordynować finalizację Twojego zlecenia. I to wszystko kompletnie za darmo!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Intuicyjna aplikacja! Dzięki niej znalazłem korzystny skup kabli miedzianych w Turku !

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Uczynni konsultanci załatwili dla mnie wywóz do skupu kabli miedzianych w Turku oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie jedynie aplikacja dla przedsiębiorców. Dla mnie - osoby prywatnej - znaleźli super skup kabli samochodowych w Turku - jestem pozytywnie zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać - zwłaszcza zapracowani przedsiębiorcy będą zadowolenia z usług WasteMaster. Bez otrzymania żadnych opłat przekopali dla mnie cały internet w poszukiwaniu dobrego złomu kabli w Turku . Jestem rzeczywiście zadowolony!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon