Konin - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Koninie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Koninie – od czego zależą?

Trudno określić ceny skupu kabli w Koninie, ponieważ zależą one od wielu czynników, w tym najbardziej zmiennego popytu na metale zawarte w okablowaniu. Nasi specjaliści stworzyli ten cennik skupu kabli w Koninie, który zawiera aktualne informacje na temat kosztów kupna i sprzedaży. Ma on służyć temu, aby potencjalny klient mógł się zorientować, jak wyglądają koszty w skupie kabli w izolacji w Koninie. Pamiętaj, że wywożąc okablowanie do skupu, zmniejszasz wydobycie, tym samym dbasz o planetę!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,3 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Koninie?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Koninie ( i nie tylko!) ulegają ciągłym zmianom. Głównie jest to wina rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najważniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki typ chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak widoczne wahania powoduje właśnie zależność od rynku handlu metalami. Dla przykładu: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup zapłaciłby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od aktualnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody użyj WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Koninie?

Oczywiście przewody! Jednak jakiego rodzaju konkretnie? Jak są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Koninie? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - pojedyncze wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, jak wiele żył posiada kabel, wpływa na wyokość jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Koninie. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet sznury lampek choinkowych! Jeśli chcesz poszerzyć swoją bazę wiedzy na temat skupów kabli w Koninie - zachęcamy do lektury!

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Koninie?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przetransportować do skupu kabli w izolacji w Koninie - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zrealizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Z pomocą WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Koninie. Jedyne co musisz zrobić, to zdradzić nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Koninie oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód tożsamości. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Koninie - zapraszamy do kontaktu!

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Koninie?

Najdroższym materiałem w skupach kabli w izolacji w Koninie jest miedź. Ze względu na swoją charakterystykę i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najbardziej pożądana w placówkach utylizujących. Aby zobrazować, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto zestawić ją z dużo tańszym (i bardzo popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Koninie możemy otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za sam kabel - 3-7 zł/kg netto. Jednak za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są zauważalne. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Odzyskiwanie kabli na złomie w Koninie

Organizacja i przeprowadzenie odzysku, to główne zadania skupów kabli w Koninie. Jak przebiega ten proces? Kable są cięte maszynowo na małe kawałki, z których obiera się warstwę izolacyjną. Następnie pod wpływem wstrząsów np. na złomie kabli miedzianych w Koninie powstaje plastyczny granulat miedziany. Takie placówki zużywają niewiele energii, a ich praca zmniejsza wydobycie metali, które są niemal w 100% tak samo efektywne jak w "oryginale". Sprzedając kable dbasz o swoje fundusze i naturę! Zapraszamy do współpracy z WasteMaster - pomożemy Ci usprawnić realizację całego procesu!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dostosować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne sposoby zamawiania naszych usług. Można zadzwonić, wypełnić formularz lub samodzielnie dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwa sposoby znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ofertę dotyczącą złomu kabli w Koninie. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie nadesłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najkorzystniejszych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Koninie. Jeśli chcesz sam dodać ogłoszenie w naszej aplikacji - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub pobrać ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i lokalizację - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze oferty. Wart zaznaczyć, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Polecam najmocniej - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znalazłam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie sądziłam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Doskonała sprawa! Wygodnie i szybko znaleźli dla mnie skup kabli w Koninie, który wziąłby 500 kg mixu okablowań. Jestem pod wrażeniem i polecam wszystkim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować! Z WasteMaster już nie zastanawiam się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat