Prudnik - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Prudniku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

aktualne ceny skupu kabli w Prudniku

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Prudniku – zapoznaj się z tabelką poniżej. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Prudniku, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Prudniku nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie za darmo, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Prudniku

Oczywistym jest, że skupy kabli w Prudniku przyjmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak zróżnicowana grupa, że warto wymienić kilka przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Prudniku. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, okablowanie komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek choinkowych! To tylko ułamek, tego za co faktycznie zapłaci złom kabli w Prudniku. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysokie są ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie typy przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Prudniku?

Kable zazwyczaj rozdzielamy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej kategorii wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, samoistnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Prudniku oraz skupy kabli aluminiowych w Prudniku. Do kolejnej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie okablowanie telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze specjalizacje, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Prudniku czy skupy kabli elektrycznych w Prudniku. Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które posiadamy. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz uzyskać w skupie!

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Prudniku

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Prudniku są bardzo niejednolite. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra główną rolę. Najbardziej opłacalne są materiały miedziane, które ze względu na swoje cechy oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, dostaniemy na złomie kabli miedzianych w Prudniku ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel zawierający miedź to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium możemy dostać 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od województwa! Żeby dowiedzieć się, ile zyskasz na kablach w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntu - musisz pamiętać o regularnym uzupełnianiu BDO. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby fizyczne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na właściwe przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Prudniku. Ponadto takie podmioty odbierają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów. Są to oznaczenia określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli chcesz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Prudniku.

Rola recyklingu na złomie kabli w Prudniku

Rola recyklingu w ramach działania np. złomów kabli miedzianych w Prudniku jest bardzo istotna. Za pomocą nieskomplikowanych zabiegów i niskiego zużycia energii, te placówki są w stanie odzyskać metale, które są niemalże "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Prudniku ograniczasz wydobycie i wspierasz lokalne biznesy, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z usług WasteMaster przy organizacji całego procesu - oszczędzisz mnóstwo czasu!

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Możesz korzystać z naszych usług za pośrednictwem różnych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po kliknięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ofertę), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zajmą się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze złomy kabli w Prudniku oraz dokonają dokładnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne korzystanie z aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie trafnych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Prudniku. Wszystkim się zajmiemy - Ty musisz tylko podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna usługa - w parę minut wycenili moje kable i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Prudniku. Niesamowite!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie oddać wiązki okablowania samochodowego, więc wypełniłem formularz na stronie żeby dowiedzieć się więcej. W kilka chwil otrzymałem wycenę i listę skupów kabli samochodowych w mojej okolicy. Jednym słowem - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam najmocniej - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem pod wrażeniem! Wartościowe usługi i to całkiem za darmo. Znaleźli dla mnie skup kabli w Prudniku, do którego będę wracać!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat