Kostrzyn nad Odrą - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kostrzynie nad Odrą

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Kostrzynie nad Odrą – od czego zależą?

Ciężko określić ceny skupu kabli w Kostrzynie nad Odrą, ponieważ zależą one od wielu elementów, w tym najbardziej zmiennego popytu na metale zawarte w okablowaniu. Nasi specjaliści stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Kostrzynie nad Odrą, który zawiera aktualne dane na temat kosztów kupna i sprzedaży. Ma on służyć temu, aby potencjalny klient mógł się zorientować, jak wyglądają koszty w skupie kabli w izolacji w Kostrzynie nad Odrą. Pamiętaj, że oddając okablowanie do skupu, zmniejszasz wydobycie, tym samym dbasz o planetę!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Kostrzynie nad Odrą?

Niezwykle trudno określić dokładne ceny pojawiające się np. na złomie kabli miedzianych w Kostrzynie nad Odrą. Są to bardzo zmienne wartości, które na przestrzeni kilku miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Z jakiej przyczyny tak się dzieje? Głównym winowajcą jest rynek metali. Bowiem najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej typ generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność głosząca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najlepszych cenach. Inne rodzaje - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście ilość dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmian na rynku warto przytoczyć casus wiązek samochodowych, które rok temu można było spieniężyć za 16,50-16 zł/kg netto, aktualnie jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami w gospodarce i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chciałbyś wiedzieć od czego zależą kwoty pojawiające się w skupach, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na parę sposobów. Można wykonać telefon do naszych pracowników, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie zamieścić ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można znaleźć na naszej witrynie, po kliknięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Kostrzynie nad Odrą. W czasie rozmowy lub podczas wypełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoich przewodach oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta wyśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o samodzielnym korzystaniu z aplikacji - sytuacja jest równie łatwa - otwierasz ją w przeglądarce lub pobierasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat zebranych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie opiekował się Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od korzystnych skupów kabli aluminiowych w Kostrzynie nad Odrą. Możesz pozostawić sprawę wyszukania najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie bezpłatnie!

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Kostrzynie nad Odrą

Budowa okablowania jest ważna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co tak naprawdę płaci skup kabli w Kostrzynie nad Odrą. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym wzrasta cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak istotna, ponieważ zostaje usunięta podczas recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co weźmie od Ciebie skup kabli w Kostrzynie nad Odrą. To bardzo zróżnicowana grupa odpadów! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, a nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o złomie kabli w Kostrzynie nad Odrą, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wyżej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za brak prowadzenia ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za zadanie kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego bycie w BDO jest tak ważne. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia konta w BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie inspekcji np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty muszą otrzymać od skupu kabli w izolacji w Kostrzynie nad Odrą FPO, które potwierdza przeprowadzoną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty operują systemem kodów i odpadów, wprowadzonych mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie wymienione elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnym handlu z np. skupami kabli samochodowych w Kostrzynie nad Odrą.

Przetwarzanie kabli na złomie w Kostrzynie nad Odrą

Przetwarzanie materiałów w skupie kabli w Kostrzynie nad Odrą wygląda podobnie w przypadku każdego typu przewodu. Maszyna rozcina okablowanie na niewielkie elementy, a następnie obiera je z izolacji. Za pomocą wstrząsów, kształtowany jest tzw. granulat miedzi. Pozyskiwane w ten sposób metale są równie wydajne, co w pierwotnej formie. Warto podkreślić, że złomy kabli miedzianych w Kostrzynie nad Odrą zużywają mało energii w porównaniu do np. kopalni miedzi. A dodatkowo oddając okablowanie do skupu redukujesz wydobycie. WasteMaster pomoże Ci przyśpieszyć cały proces organizacyjny - i to całkiem za darmo!

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Kostrzynie nad Odrą?

Najbardziej opłacalnym materiałem w skupach kabli w izolacji w Kostrzynie nad Odrą jest miedź. Ze względu na swoją charakterystykę i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najbardziej pożądana w placówkach utylizujących. Aby zobrazować, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto zestawić ją z dużo tańszym (i niezwykle popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Kostrzynie nad Odrą możemy otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy kabel - 3-7 zł/kg netto. Jednak za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są zauważalne. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi pracowanikami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Jestem pod wrażeniem! Wartościowe usługi i to całkiem bez płacenia. Znaleźli dla mnie skup kabli w Kostrzynie nad Odrą, do którego będę wracać!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Moim zdaniem 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują wartościowe oferty skupów kabli samochodowych w Kostrzynie nad Odrą. Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić z wiązkami kabli, ale jedna rozmowa z pracownikiem WasteMaster rozwiązała sprawę. Teraz wszystko wiem!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat