Świebodzin - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Świebodzinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Świebodzinie – bieżące ceny

Wywożenie okablowania do skupu kabli w izolacji w Świebodzinie jest bardzo ważne w kontekście ekologii – w ten sposób ograniczasz np. wydobycie miedzi. Warto zaznaczyć, że jest ona najbardziej pożądanym składnikiem, więc im jej większa ilość tym cena skupu kabli w Świebodzinie będzie rosła. Poniższy cennik skupu kabli w Świebodzinie zawiera aktualne dane, oparte na wyliczniach naszych ekspertów, ale jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się – tylko zadzwoń!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Świebodzinie?

Recykling przewodów w skupie kabli w Świebodzinie wygląda następująco: przywieziony ładunek jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne kawałki, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Świebodzinie w ten sposób produkuje się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób materiały są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Spieniężając swoje przewody w skupie, ograniczasz wydobycie metali i nieszczenie środowiska. A przy okazji możesz zyskać! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dostosować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne metody zamawiania naszych usług. Można wykonać rozmowę telefoniczną, wypełnić formularz lub na własną rękę dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwie opcje znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ofertę dotyczącą złomu kabli w Świebodzinie. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie nadesłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najbardziej opłacalnych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Świebodzinie. Jeśli chciałbyś sam dodać ogłoszenie w naszej aplikacji - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub ściągnąć ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i województwo - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze oferty. Wart podkreślić, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Świebodzinie?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Świebodzinie ( i nie tylko!) ulegają nieustannym zmianom. Głównie jest to "zasługa" rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najcenniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki typ chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak widoczne wahania powoduje właśnie zależność od rynku handlu metalami. Dla przykładu: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup dałby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od aktualnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody skorzystaj z WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli zamierzasz tylko sprzedać swoje przewody do skupu kabli w izolacji w Świebodzinie i tak musisz spełnić kilka formalności. Jak już wyżej zostało wspomniane, trochę inne zasady dotyczą przedsiębiorców i wybranych rolników. Oni muszą prowadzić aktualną ewidencję w BDO, ponieważ do tego zobowiązuje ich prawo. Osoby fizyczne są z tego zwolnione, muszą jedynie wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej (podobnie jak przedsiębiorcy oraz rolnicy), która stanowi świadectwo legalnego sprzedania odpadów do np. skupu kabli samochodowych w Świebodzinie. W zamian otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który jest dowodem przeprowadzenia usługi. Wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów wprowadzony przez Ministra Środowiska, dlatego warto znać niektóre z nich: 17 04 11 to przewód będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 to ten sam kabel, tylko o właściwościach niebezpiecznych. Więcej kodów wyszukasz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Świebodzinie?

Oczywiście przewody! Jednak jakie konkretnie? Jak są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście przekaznia do skupu kabli w Świebodzinie? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - pojedyncze wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, jak wiele żył posiada kabel, wpływa na cenę jego sprzedaży - im więcej, tym korzystniejszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Świebodzinie. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet lampki choinkowe! Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedze na temat skupów kabli w Świebodzinie - zachęcamy do lektury!

W jaki sposób dzielimy kable w skupie w Świebodzinie?

Podziały są zazwyczaj umowne, każdy skup może w zasadzie podać swoje autorskie kategorie, jednak wszystkie korzystają z podstawowego rozdziału - ze względu na metal zwarty w żyle oraz ze względu na zastosowanie. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie okablowanie miedziane oraz aluminium - z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Świebodzinie lub skupy kabli aluminiowych w Świebodzinie. Kolejna grupa jest niezwykle pojemna, a w związku z tym, że technika nieustannie się rozwija - ciągle się poszerza. Zatem w kategorii "zastosowanie" mieszczą się kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne oraz tzw. specjalne. Tak jak w przypadku aluminium i miedzi, tutaj także mamy do czynienia ze specjalistycznymi placówkami. Są to na przykład skupy kabli samochodowych w Świebodzinie lub skupy kabli elektrycznych w Świebodzinie. Jeśli potrzebujesz wsparcia w określeniu typu swojego okablowania - zgłoś się do WasteMaster - nasze konsultacje także są bezpłatne!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Świebodzinie jest najlepszy, więc zwróciłam się do pracowników z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Wyszukali dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Świebodzinie jest najtańszy, więc zwróciłam się do pracowników z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Wyszukali dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy darmowe usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście się myliłem! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Świebodzinie, wyszukali dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim znalazłam skup kabli w izolacji w Świebodzinie, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą legalny biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - warto!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat