Goleniów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Goleniowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Goleniowie

Ciężko określić samodzielnie ceny skupu kabli w izolacji w Goleniowie, ponieważ zależą one od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim skład okablowania wpływa na wzrost ceny skupu kabli w Goleniowie. Aby ułatwić naszym klientom orientację na rynku odpadowym, skonstruowaliśmy poniższy, aktualny cennik skupu kabli w Goleniowie. Oparliśmy go nie tylko na wcześniejszych transakcjach, ale i na podstawie zdania ekspertów z dziedziny handlu odpadami.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,1 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Typy przewodów w skupach kabli w Goleniowie

Okablowanie dzielimy ze względu na to, z jakich metali zbudowane są żyły oraz ze względu na ich zastosowanie. Z tego powodu wyróżniamy skupy kabli miedzianych w Goleniowie oraz skupy kabli aluminiowych w Goleniowie. Jeżeli chodzi o kategorie wykorzystania, można wyróżnić przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe lub tzw. specjalne. Oprócz tego istnieje jeszcze rodzaj przewodów wykorzystywanych w warsztatach i w elektryce - stąd skupy kabli samochodowych w Goleniowie oraz skupy kabli elektrycznych w Goleniowie. Należy podkreślić, że każdy skup może dowolnie wprowadzać własne kategorie, jednak ten podstawowy rozdział zostaje zachowany - dlatego warto go zapamiętać!

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest wyjątkowo proste. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też wypełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującym Cię ogłoszeniu dotyczącym np. skupów kabli aluminiowych w Goleniowie. Udzielasz informacji, nasz ekspert wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i przesyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy ze skupem. Możesz również samodzielnie skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na stronie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga tylko pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest absolutnie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę sprawnie znaleźć dobry złom kabli w Goleniowie, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zysk!

Wywóz przewodów na złom kabli w Goleniowie

Jeśli posiadasz za dużo starych przewodów, najrozsądniejszym rozwiązaniem tego kłopotu będzie zorganizowanie wywozu do skupu kabli w izolacji w Goleniowie. WasteMaster w krótkim czasie zrealizuje cały proces za Ciebie! Bez pobierania opłat wyszukamy odpowiednią ofertę skupu kabli w izolacji w Goleniowie, który oferuje także usługi transportowe. Musisz jedynie podać nam dane swojego odpadu oraz określić swoje wymagania. W kontekście wywozu odpadów pamiętaj o tzw. minimum logistyczne. Jest to minimalna masa, jaką firmy mogą wywieźć np. do skupu kabli miedzianych w Goleniowie. Często jest to 200-300 kg. Ponadto, jeżeli jesteś przedsiębiorcą albo rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz wypełnić i przekazać kierowcy KPO. Jednak ze wszystkim pomoże Ci WasteMaster - znajdziemy dla Ciebie taki skup kabli miedzianych w Goleniowie, w którym nie przepłacisz za transport!

Jakie okablowanie możemy sprzedać w skupie kabli w Goleniowie?

Skup kabli w Goleniowie przyjmie od Ciebie najrozmaitsze materiały. Jednak zanim sprzedasz okablowanie do skupu - warto dowiedzieć się więcej o tym odpadzie. Składa się on z metalowych żył i izolacji, warto wiedzieć, że im więcej żył posiada przewód - tym wyższą cenę w skupie kabli w Goleniowie otrzymasz. A jakie konkretnie materiały możemy oddać do placówek tego rodzaju? Z pewnością wiązki kabli samochodowych, druty budowlane, przewody pochodzące z urządzeń RTV i AGD, a nawet światełka choinkowe! Nie za wszystko można otrzymać dużo gotówki, jednak każdy z wymienionych materiałów zostanie odebrany na złomie kabli w Goleniowie. Chcesz wiedzieć więcej? Doczytaj poniższy tekst do końca!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Goleniowie?

Przetwarzanie przewodów w skupie kabli w Goleniowie wygląda następująco: przywieziony odpad jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne części, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Goleniowie w ten sposób wytwarza się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób materiały są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Sprzedając swoje przewody do skupu, ograniczasz wydobycie metali i nieszczenie środowiska. A przy okazji możesz zyskać! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntu - musisz pamiętać o bieżącym uzupełnianiu BDO. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby fizyczne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na właściwe przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Goleniowie. Dodatkowo takie podmioty otrzymają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów. Są to oznaczenia określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli chcesz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Goleniowie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

W moim warsztacie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Konsultant z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne ogłoszenia. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług raz jeszcze!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najlepiej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście znalazłam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje śmieci i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Goleniowie. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem dużo zmieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Goleniowie będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się kompletnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w tej sprawie do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę pomocne usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Uczynni konsultanci załatwili dla mnie transport do skupu kabli miedzianych w Goleniowie oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat