Bydgoszcz - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Bydgoszczy

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena odbioru opon w Bydgoszczy

Z roku na rok zwiększa się świadomość ekologiczna Polaków. Dlatego też coraz więcej ludzi chce w prawidłowy sposób segregować odpady, między innymi stare opony. Warto skorzystać z ofert firm, które oferują tego typu usługi. Zanim wybierzemy konkretne przedsiębiorstwo, warto poznać cenę utylizacji opon w Bydgoszczy. W tym celu można wykorzystać stworzony przez nas internetowy. Dzięki niemu z łatwością dowiesz się, na jakim poziomie kształtuje się cena odbioru opon w Bydgoszczy u danego podmiotu i nie będziesz musiał się kłopotać, że jesteś stratny. Wejdź na naszą stronę internetową lub skontaktuj się telefoniczne, a cena utylizacji opon w Bydgoszczy nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic!
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Ile trzeba zapłacić za dodanie ogłoszenia o wycenę usługi utylizacji opon w aplikacji WasteMaster?

Mamy dla Ciebie ofertę, w której za dodanie zapytania dotyczącego utylizacji opon w aplikacji WasteMaster nie pobiera się żadnych opłat. Ponadto, usługa związana z analizą rynku i wyborem najatrakcyjniejszych ofert przez przydzielonego do Ciebie Opiekuna Klienta także jest nieodpłatna.

Jaki jest termin odbioru usługi odbioru zużytych opon w Bydgoszczy?

Nie można w prosty sposób powiedzieć, ile wynosi termin realizacji usługi, jaką jest odbiór opon w Bydgoszczy. Po pierwsze duże znaczenie ma lokalizacja, jednak należy tutaj wydzielić dwie sytuacje. W przypadku, gdy pragniesz zlecić odbiór niewielkich ilości odpadu, możesz liczyć na to, że usługa będzie zrealizowana w ciągu kilku dni. Natomiast przy dużych ilościach materiałów należy poczekać na dostępność konkretnego środka transportu, dlatego czas wykonania może przedłużyć się nawet do miesiąca.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z aplikacją WasteMaster zdobędziesz cenną wiedzę i dowiesz się, gdzie oddać opony w Bydgoszczy. Dlatego już dzisiaj wypróbuj naszą wspaniałą aplikację!

Jak wygląda sprawa związana z recyklingiem odpadów gumowych? 

Usługa, którą zamówisz za pośrednictwem naszej aplikacji, dotyczy odbioru opon. Dlatego, firma, która będzie odpowiedzialna za wykonanie zadania wybierze opony, które można dodać do recyklingu odpadów gumowych, a elementy, które nie spełnią wymagań dla tej grupy, zostaną oddane do utylizacji opon.

Podstawowe informacje dotyczące usługi odbioru opon w Bydgoszczy w aplikacji WasteMaster. Jakie czynności należy podjąć, aby skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon w Bydgoszczy za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Wiesz, gdzie oddać opony w Bydgoszczy? Nasza aplikacja WasteMaster powstała w taki sposób, aby maksymalnie uprościć proces związany z zamawianiem usługi odbioru odpadów, a więc także utylizacji zużytych opon w Bydgoszczy. Gdy skorzystasz z naszego systemu, rozwiążesz swój problem i nie będziesz się już zamartwiać tym, gdzie oddać opony w Bydgoszczy. Mamy dla Ciebie dwie możliwości, jeśli chodzi o zamawianie tej usługi. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Przedstawiciel naszej firmy zada Ci pytania, które pomogą w wyselekcjonowaniu najciekawszych dla Ciebie propozycji. Jest jeszcze jedna metoda, a dokładnie możesz to zrobić bezpośrednio z pomocą strony internetowej mamodpad. W górnej części witryny znajduje się formularz, który przeznaczony jest do wypełnienia. Musisz podać tam w szczególności takie informacje jak lokalizacja i ilość odpadu. W następnych krokach naciskasz przycisk „Szukaj ofert” i wtedy wyświetli się lista najlepszych rozwiązań dla odbioru opon w Bydgoszczy, jeśli chodzi o rodzaj odpadu, który masz. Jest to opcja, która nie tylko zminimalizuje Twoje zaangażowanie w cały proces, ale także pozwoli oszczędzić cenny czas.

Nie wiesz, gdzie oddać opony w Bydgoszczy, które już się zużyły? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Problem rozwiążesz, dzięki naszej innowacyjnej aplikacji WasteMaster. Pozwoli Ci ona w prosty sposób zamówić usługę odbioru zużytych opon w Bydgoszczy.

Na początku jednak mamy dla Ciebie informacje dotyczące tego, jakie odpady gumowe w Bydgoszczy mogą być odebrane w ramach prezentowanej usługi. Do usługi odbioru zużytych opon w Bydgoszczy trzeba wyróżnić następujące grupy odpadu, a dokładnie: odpady osobowe, dostawcze, rolnicze, ciężarowe, a także przemysłowe, dlatego przeanalizowanie ceny skupu odpadów gumowych w Bydgoszczy jest ważne. W sytuacji, gdy nie masz pewności, do jakiej grupy zaliczyć odpady, które posiadasz lub gdy nie wiesz, czy odpad którym dysponujesz, w ogóle wlicza się do jednej z wyróżnionych grup, zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Przypisany do Ciebie Opiekun Klienta z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci w rozwiązaniu ciążącego na Tobie kłopotu., gdyż cena skupu gumy w Bydgoszczy jest różna.

Jak wygląda odpłatność za usługę utylizacji opon w Bydgoszczy?

Zgodnie z polityką naszej firmy, płatność następuje po zrealizowaniu usługi odbioru zużytych opon w Bydgoszczy. Istnieją trzy możliwości rozliczenia zamówienia- oczywiście każde zostanie dokładnie przedstawione przez naszego konsultanta jeżeli zajdzie taka potrzeba. Decyzja co do wyboru sposobu rozliczenia pozostaje w gestii klienta. W pierwszym przypadku zamówienie jest rozliczane za wagę odpadu. W drugi przypadku rozliczenie następuje za kontener, solówkę lub zestaw. W trzecim przypadku zamówienie zostaje rozliczone na podstawie liczby opon. Warto dodać, iż są różnice w cenie w zależności od tego czy odpad jest przywożony, czy odbierany ze wskazanego miejsca oraz jaka jest odległość w sytuacji odbioru. Ciężko przewidzieć samą cenę za usługę bez posiadania odpowiednich informacji. Koszt utylizacji odpadów gumowych w Bydgoszczy (z samochodów osobowych) zaczyna się od 3,50 zł, natomiast w przypadku ciężarowych od 20 zł. W przypadku odbiorów odpadów do recyklingu opon w Bydgoszczy realizowanych pojazdem na dalekie dystanse cena może wynieść nawet powyżej 2 200 zł za solówkę, czy powyżej 4 000 zł za zestaw. Z tego względu, najlepszym rozwiązaniem jest złożenie zapytania w naszej aplikacji lub telefonicznie. Dzięki temu nasz Opiekun Klienta wyszuka dla Ciebie najlepsze oferty na odbiór odpadu, a Ty zaoszczędzisz swój czas, jak i pieniądze.

Jaki rodzaj odpadów nie podlega recyklingowi opon w Bydgoszczy?

Odpady gumowe w Bydgoszczy segreguje się podobnie, jak każdy inny typ odpadu. Dlatego recyklingowi ani utylizacji opon w Bydgoszczy nie podlegają opony, które zanieczyszczono innymi odpadami. Co więcej, w ramach usługi nie przyjmuje się również opon ubrudzonych ziemią, a także materiałów pomalowanych farbą. Istotne jest także to, że opony, które uległy uszkodzeniu na przykład od wystrzału lub rozcięcia także wyłączone są z tej usługi i niestety nie uda Ci się ich przekazać do recyklingu opon gumowych w Bydgoszczy. Koleiną grupę stanowią opony z felgami, ponieważ w tym przypadku specjalistyczne firmy działające w branży także nie przyjmą tych przedmiotów od Ciebie do recyklingu opon w Bydgoszczy. Interesującym rozwiązaniem jest wycenianie opon przemysłowych, gdyż zwykle jest tak, że wycenia się je w sposób indywidualny, zależnie od budowy opony i możliwości późniejszego przetworzenia. Dlatego w tej sytuacji zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z pracownikiem naszej firmy, który pomoże znaleźć optymalne rozwiązanie dla konkretnego odpadu gumowego w Bydgoszczy.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Kiedy chcę wiedzieć jak wyglądają ceny skupu gumy w w Bydgoszczy - telefonuję do WasteMaster. Konsultanci zawsze mają aktualne dane, na podstawie których podejmuje trafne decyzje.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam kiedy zastanawiać się, gdzie oddać opony w w Bydgoszczy, gdzie nie przepłacę, gdzie znajdę najlepszą ofertę. Dlatego zlecam wyszukanie ofert firmie WasteMaster - wszystko robią za mnie i wiem, że zrobią to dużo lepiej. Tym razem także wyszukali dla mnie dobry skup opon rolniczych - polecam gorąco!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Najbardziej efektywny sposób na przeanalizowanie cen skupu odpadów gumowych w w Bydgoszczy to użycie aplikacji WasteMaster. Po przeglądnięciu oferowanych ogłoszeń, wszystko się rozjaśnia. Jest to realnie pomocne narzędzie w kontekście gospodarowania odpadami!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mimo że, wiedziałam gdzie oddać opony w w Bydgoszczy, nie byłam *3*pewna|przekonana#*#, czy to najkorzystniejsza opcja. Uznałam że warto skontaktować się z WasteMaster i dowiedzieć się wszystkiego. Dobrze zrobiłam! Znalazłam skup, w którym naprawdę zaoszczędziłam dużo pieniędzy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam realizację recyklingu opon z WasteMaster. Są profesjonalni, nad każdym moim zleceniem pochylali się z uwagą, a ostatecznie trafiałem na dobre oferty za ich pośrednictwem. Warto!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat