Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Tucholi

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jakie rodzaje olejów przepracowanych od Ciebie odbierzemy?

Firma WasteMaster zajmuje się organizacją odbioru i wywozu tego rodzaju cieczy do skupów przepracowanych olejów w Tucholi. Na samym początku warto wspomnieć o tym, jakie odpady od Ciebie odbierzemy w ramach naszych usług. Zajmujemy się odbiorem następujących olejów: silnikowych, smarowych, przekładniowych, maszynowych, hydraulicznych oraz transformatorowych. Jeśli posiadasz oleje niewymienione wyżej – zachęcamy do konsultacji z naszymi pracownikami. Organizacja odbioru oleju przepracowanego w Tucholi to nasza najważniejsza działalność w związku z tym rodzajem odpadów. Dlatego jest dla nas ekstremalnie ważne, żeby dostarczyć satysfakcjonującej usługi w tej dziedzinie. Pamiętaj o tym, żeby dokładnie określić rodzaj swojej pozostałości, a w razie problemów zalecamy rozmowę z konsultantem.

Co musisz wypełnić przed wywozem olejów do skupu?

Jednym z najważniejszych elementów, które musi spełnić każdy przedsiębiorca lub rolnik posiadający powyżej 75 ha ziemi, jest ewidencjonowanie odpadów w Bazie Danych Odpadowych. Służy ona kontrolowaniu wytwarzania śmieci, a także tego, jak są one utylizowane. Wszyscy z kolei (również osoby prywatne) są zobowiązani do uzupełnienia Karty Ewidencji Odpadów, stanowiącej prawną podstawę w razie kontroli. Kolejną ważną rzeczą jest Karta Przekazania Odpadu, która zawiera najważniejsze dane o Twojej pozostałości i dzięki niej kierowca firmy wywozowej może legalnie odebrać olej przepracowany w Tucholi. We wszystkich z tych druków, konieczna jest znajomość kodów, które wprowadzisz chociażby do KPO.

Kody na oleje przepracowane - co musisz wiedzieć?

Jak już wcześniej podkreślaliśmy, do wypełnienia BDO, KEO i KPO, potrzebne są kody odpadów. Zgodnie z rozprządzeniami UE, w Polsce przyjęliśmy system oznaczania poszczególnych odpadów za pomocą kodów. Ma to pomóc w kategoryzacji i podziale śmieci (do olejów przypisana została grupa kodów rozpoczynająca się od nr 13) oraz ich identyfikacji. Warto wiedzieć przed realizacją samego odbioru zużytego oleju w Tucholi, jak oznaczamy nasz odpad. Poniżej umieściliśmy listę numerów dla kategorii olejów: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Sposoby zamówienia usługi odbioru oleju przepracowanego w Tucholi

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, możesz zamówić odbiór zużytego oleju w Tucholi dwojako. Jedną z opcji jest konsultacja telefoniczna. Wejdź w ofertę, z której chcesz skorzystać, zadzwoń pod podany numer i daj się przez wszystko poprowadzić naszemu konsultantowi. Podaj mu wszystkie najważniejsze dane na temat Twojego oleju, a także Twoje preferencje. On za Ciebie umieści zlecenie w naszej aplikacji i przekaże Ci listę korzystnych ofert. Jeżeli wolisz ominąć moment rozmowy z konsultantem, możesz sam zamieścić swoje ogłoszenie w aplikacji WasteMaster (https://app.wastemaster.pl/). Nawet w tym przypadku będzie Cię wspierał Opiekun Klienta - będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty odbioru zużytego oleju w Tucholi. W obu przypadkach możesz zwracać się do nas z wszelkimi zapytaniami. Opiekun klienta również zakończy Twoje zlecenie i jak już zdecydujesz się na konkretny skup oleju przepracowanego w Tucholi pomoże Ci w ustaleniu daty przeprowadzenia wywozu z Twojej okolicy.

Co wpływa na cenę za litr oleju przepracowanego w Tucholi?

Nie jest łatwo określić jak będzie dokładnie wyglądała cena za litr oleju przepracowanego w Tucholi. Na jej wysokość wpływa sporo czynników. Twoje oddalenie od miejsca skupu, ilość oleju, jego rodzaj oraz to, w jakim stopniu jest zanieczyszczony i będzie wymagał oczyszczania. Także cena, jaką poda rafineria danemu skupowi, ma wpływ na jego wewnętrzny cennik. Przykładu nie trzeba szukać daleko: za zanieczyszczony olej zapłacimy ok. 4 zł/kg, podczas gdy za czysty, silnikowy tylko 1 zł/kg. Rozbieżność jest zauważalna. Należy pamiętać, że 1 l oleju to circa 0,8 kg. Chcesz dowiedzieć się więcej o cenach? Odwiedź naszą stronę (https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego) lub wykonaj do nas telefon! Jeżeli jesteś osobą fizyczną musisz się liczyć z tym, że firmy transportowe raczej nie odbiorą od Ciebie oleju. Dlatego jeśli chcesz przekazać do utylizacji olej silnikowy w Tucholi, warto zrobić rekonesans, czy okoliczne stacje paliw, PSZOK-i czy warsztaty samochodowe go nie przyjmą. W razie wszelkich wątpliwości - skontaktuj się z nami. Nie marnuj czasu i zoptymalizuj swoje zarządzanie gospodarką odpadową już dziś!

Wiemy jak najefektywniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Tucholi!

Masz serwis samochodowy? A może Twój zakład produkcyjny wytwarza dużo zanieczyszczonego oleju? Jeśli tak, to ten artykuł powinien Cię zainteresować! Na samym początku trzeba zaznaczyć, że ciecze tego rodzaju muszą być wywożone do właściwych skupów olejów przepracowanych w Tucholi. Tam zostaną oczyszczone, przetworzone, zneutralizowane bądź recyklingowi. Musisz wiedzieć, że nielegalnym jest wylewanie olejów do kanalizacji lub do środowiska przyrodniczego. Jest to skrajnie szkodliwe dla fauny, flory i człowieka. Dodatkowo jest to zakazane z punktu widzenia systemu prawnego. Za zaśmiecanie środowiska, może zostać nałożona kara do 5 tys. zł, ale i nawet kara pozbawienia wolności do nawet do pięciu lat. Najlepszym rozwiązaniem (i jedynym słusznym) jest przewóz płynów do skupu olejów przepracowanych w Tucholi. Aby wiedzieć, jak najlepiej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Tucholi, doczytaj artykuł do końca!

Ile zapłacisz za usługi od WasteMaster?

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne. Naszym celem jest zoptymalizowanie gospodarki odpadowej w całej Polsce. Chcemy, aby obrót olejami i ich wywóz do skupu przepracowanego oleju np. W Tucholi działał jak najszybciej. Brak pobierania opłat ma zachęcić użytkowników do korzystania z naszej aplikacji czy konsultacji z ekspertami. Zatem nie zapłacisz ani złotówki za wycenę swojego oleju, umieszczenie ogłoszenia w aplikacji, udostępnienie listy ofert lub usługę Opiekuna Klienta. W ten sposób żadnym wkładem własnym przyśpieszysz utylizację pozostałości, a skupy szybciej otrzymają pieniądze, ładunki i też dużo szybciej przeprowadzą ewentualny recykling olejów. Z nami oszczędzisz czas i będziesz pewien, że wybrałeś najlepiej spośród szeregu ofert!

Jakie usługi oferuje WasteMaster?

WasteMaster przede wszystkim służy zoptymalizowaniu całego procesu gospodarowania odpadami. Zależy nam na jak najszybszym odbiorze oleju przepracowanego w Tucholi (oczywiście z Twojej lokalizacji) i oddaniu go skupom, tak by ciecze w zależności od składu, mogły wrócić do obiegu. Zatem oferujemy Ci darmową wycenę olejów oraz przygotowanie listy skupów przepracowanego oleju w Tucholi, które będą dla Ciebie maksymalnie korzystne. Nasi specjaliści, podczas określania kosztów wywozu, biorą pod uwagę najróżniejsze zmienne, a także znajomość rynku odpadowego. Do każdego zamówienia zostaje przydzielony Twój personalny Opiekun Klienta, który czuwa nad Twoim zleceniem, dodaje je do naszej aplikacji oraz służy Ci pomocą na każdym poziomie naszej współpracy. Otrzymasz wsparcie nawet przy formalnościach, takich jak BDO. Możesz kompletnie zaufać naszym pracownikom – zrealizują dla Ciebie odbiór zużytego oleju w Tucholi w całkowicie profesjonalnych warunkach!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Chciałam szybko znaleźć rzetelne informacje z zakresu cen za litr oleju przepracowanego w Tucholi, więc wykonałam telefon do WasteMaster. Naprawdę parę minut i już wiem wszystko - polecam korzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Świetna usługa! Dzięki niej zaoszczędziłam mnóstwo czasu, który normalnie zmarnowałabym na szukanie korzystnego skupu przepracowanego oleju w Tucholi. Polecam skorzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam skup przepracowanego oleju, który miał szansę rozwinąć skrzydła dzięki współpracy z WasteMaster. Na ten moment obsługujemy warsztaty z całego województwa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chciałam zgromadzić więcej infomacji o cenach za litr oleju przepracowanego w Tucholi, dlatego skontaktowałam się z pracownikami WasteMaster. Udzielili mi wszystkich istotnych informacji i od razu zorganizowali dla mnie wywóz olejów z serwisu. Polecam także skorzystać z ich aplikacji!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością mogę polecić WasteMaster znajomym z branży! Naprawdę w kilka minut, po umieszczeniu ogłoszenia w apce, zgłosiło się do mnie kilka przedsiębiorstw oferujących odbiór oleju przepracowanego w Tucholi. Niesamowite!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon