Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Strzelinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Chcesz się dowiedzieć, jak najkorzystniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Strzelinie?

Jesteś zainteresowany utylizacją olejów? Przeczytaj artykuł do końca i dowiedz się jak najkorzystniej zorganizować wywóz odpadów do skupu olejów przepracowanych w Strzelinie. Musisz pamiętać, że nielegalne w Polsce jest wlewanie substancji tego rodzaju do kanalizacji czy na łono natury. Oleje nie rozpływają się w wodzie, więc w momencie, kiedy dostałyby się do rzeki, mogłyby stać się przyczyną wielkiej szkody. Z tego powodu system prawny obliguje przedsiębiorców i osoby fizyczne do wywożenia tego rodzaju śmieci do skupów olejów przepracowanych w Strzelinie. Kary za nieprzestrzeganie tych przepisów są bardzo bolesne - do 5 tys. zł grzywny, a nawet (w wyjątkowo skrajnych przypadkach zatruwania środowiska) do 5 lat więzienia. Aby dowiedzieć się, jak najkorzystniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Strzelinie, czytaj do końca!

Jakie rodzaje olejów przepracowanych od Ciebie odbierzemy?

Firma WasteMaster zajmuje się organizacją odbioru i wywozu tego rodzaju cieczy do skupów przepracowanych olejów w Strzelinie. Na samym początku warto wspomnieć o tym, jakie odpady od Ciebie odbierzemy w ramach naszych usług. Zajmujemy się organizacją transportu następujących olejów: silnikowych, smarowych, przekładniowych, maszynowych, hydraulicznych oraz transformatorowych. Jeśli dysponujesz olejami, które zostały niewymienione wyżej – zachęcamy do konsultacji z naszymi ekspertami. Organizacja odbioru oleju przepracowanego w Strzelinie to nasza główna działalność w związku z tym rodzajem odpadów. Dlatego jest dla nas ekstremalnie ważne, żeby dostarczyć satysfakcjonującej usługi w tej dziedzinie. Pamiętaj o tym, żeby dokładnie określić rodzaj swojej pozostałości, a w razie problemów zalecamy rozmowę z konsultantem.

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy całościową pomoc w organizacji odbioru oleju przepracowanego w Strzelinie. Naszym celem jest maksymalne uproszczenie handlu odpadami oraz zoptymalizowanie tego procesu. Z tego powodu nasze usługi nie są objęte opłatami. Oszacujemy cenę Twoich olejów, tworzymy dla Ciebie indywidualną listę skupów przepracowanego oleju w Strzelinie oraz służymy pomocą na każdym etapie naszej wspólnej pracy. Nasi eksperci mają bardzo duże doświadczenie i wiedzę na temat rynku odpadowego. Uwzględniają w swoich wyliczeniach najróżniejsze czynniki, w tym Twoją lokalizację czy aktualną sytuację na rynku. Za każdym razem będzie z Tobą współpracował Opiekun Klienta, do którego możesz się zwrócić z każdym zapytaniem czy wątpliwością. Służymy pomocą nawet w zawiłych dokumentach BDO, KPO czy KEO. Odbiór zużytego oleju w Strzelinie możesz w całości nam zostawić!

Cena za litr oleju przepracowanego w Strzelinie

Trudno określić dokładnie cenę za litr oleju przepracowanego w Strzelinie, ponieważ zależy ona od bardzo wielu czynników. Twoja lokalizacja, ilość olejów, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia, ale i bieżąca stawka w rafinerii dla skupu tego typu odpadu w ilościach hurtowych. Dlatego koszt odbioru może się wahać od 4 zł/kg (za oleje zanieczyszczone, do których dolicza się filtrację) lub może być całkowicie za darmo w przypadku niewielkich ilości. Warto zaznaczyć, że 1 litr oleju to 0,8 kg. Także musi zostać przekazany w prawidłowy sposób: w nieprzeciekających beczkach lub mauzerach. Aby wiedzieć więcej o cenach skupu oleju, skontaktuj się z WasteMaster lub wejdź na naszą stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. Jeżeli jesteś osobą prywatną, firmy nie odbiorą od Ciebie np. oleju silnikowego. Ale nie martw się! Jeśli jesteś zainteresowany utylizacją oleju silnikowego w Strzelinie możesz się zwrócić do lokalnych punktów typu PSZOK, stacji benzynowych czy warsztatów samochodowych. Jednak jeśli posiadasz większe ilości – zwróć się do nas, na pewno pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania! Zapraszamy do korzystania z naszych usług – bez żadnych kosztów zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Ile zapłacisz za usługi od WasteMaster?

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne. Naszym celem jest zoptymalizowanie gospodarki odpadowej w całej Polsce. Chcemy, aby obrót olejami i ich wywóz do skupu przepracowanego oleju np. W Strzelinie działał jak najsprawniej. Brak pobierania opłat ma skłonić użytkowników do korzystania z naszej aplikacji czy konsultacji z ekspertami. Zatem nie zapłacisz ani grosza za wycenę swojego oleju, umieszczenie ogłoszenia w aplikacji, skonstruowanie listy ofert lub usługę Opiekuna Klienta. W ten sposób żadnym wkładem własnym przyśpieszysz utylizację pozostałości, a skupy szybciej otrzymają wpłaty, ładunki i też dużo szybciej przeprowadzą potencjalny recykling olejów. Z nami oszczędzisz czas i będziesz wiedział, że wybrałeś najlepiej spośród szeregu ofert!

Odbiór oleju przepracowanego w Strzelinie - jak zamówić usługę w WasteMaster?

Odbiór zużytego oleju w Strzelinie możesz zamówić na dwa sposoby. Albo poprzez rozmowę telefoniczną albo poprzez naszą aplikację. Jeśli preferujesz porozmawiać z naszym konsultantem, znajdź interesującą Cię ofertę na naszej stronie, a po kliknięciu w nią wyświetli się numer. Wykonaj telefon, udziel najważniejszych informacji o odpadzie, podziel się swoimi preferencjami - i to tyle! Na podstawie uzyskanych informacji Opiekun Klienta dokona wyceny olejów oraz zamieści w Twoim imieniu ogłoszenie w aplikacji. Po krótkim czasie wyśle Ci listę z ofertami, a Ty samodzielnie podejmiesz decyzję. Jeśli wolisz sam użyć aplikacji (https://app.wastemaster.pl/), wejdź w nią, dodaj ogłoszenie i czekaj aż Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze propozycje od firm odbierających zużyty olej w Strzelinie. Jeśli okaże się, że nasze propozycje Ci nie odpowiadają - powiedz to nam! Nie musisz decydować się na nic wbrew woli, czasem wyszukanie odpowiedniego skupu oleju przepracowanego w Strzelinie to dłuższy proces. W obu przypadkach, Twój Opiekun Klienta zajmie się dokończeniem Twojego zlecenia oraz określeniem terminu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas!

Kody na oleje przepracowane - co musisz wiedzieć?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, do wypełnienia BDO, KEO i KPO, niezbędne są kody odpadów. Zgodnie z ustawami UE, w Polsce przyjęliśmy sposób oznaczania poszczególnych odpadów za pomocą numerów. Ma to pomóc w kategoryzacji i podziale śmieci (do olejów przypisana została grupa kodów rozpoczynająca się od nr 13) oraz ich identyfikacji. Warto wiedzieć przed realizacją samego odbioru zużytego oleju w Strzelinie, jak oznaczamy nasz odpad. Poniżej umieściliśmy listę numerów dla grupy olejów: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Formalności związane z wywozem odpadów

Najważniejszą formalnością, której muszą dopełnić przedsiębiorcy i rolnicy posiadający gospodarstwa większe niż 75 ha, to prowadzenie konta i ewidencjonowanie olejów w Bazie Danych Odpadowych. Jest to element kontrolujący wytwarzanie i utylizowanie odpadów w Polsce. Dla wszystkich podmiotów wytwarzających tego rodzaju odpady konieczne jest wypełnienie Karty Ewidencji Odpadów, która stanowi upoważnienie w razie kontroli policyjnej. Z kolei dokumentem, który uprawnia do legalnego odbioru oleju przepracowanego w Strzelinie na, jest KPO. Karta Przekazania Odpadu zawiera dane o odpadzie, jego kod, parametry, dane Twoje oraz samochodu, który zabrał ciecze. Wszystko to stanowi składową prewencji przeciwko nielegalnemu wyrzucaniu m.in. przepracowanych olejów.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Ważna jest dla mnie ekologiczna utylizacja oleju silnikowego - recykling jest dla kluczowy. Dzięki WasteMaster znalazłam skup, który mi odpowiada i wiem, że do niego wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster zauważalnie podniosło poziom zarządzania mojej gospodarkę odpadową. Chwila moment i mam na skrzynce mailowej listę firm oferujących odbiór oleju przepracowanego w Strzelinie. Zaskakujące!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jestem pod wrażeniem tej usługi. Organizacja odbioru oleju przepracowanego w Strzelinie i to kompletnie za darmo? Byłam nieco niepewna, ale wiem, że zupełnie niepotrzebnie - zrealizowali wszystko, do czego się zobowiązali. Polecam mocno!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster udało mi się sprawnie zrealizować odbiór oleju przepracowanego w Strzelinie. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Już po kilku dniach do mojego serwisu przyjechała cysterna!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super obsługa! Życzliwy konsultant udzielił mi informacji na temat cen za litr oleju przepracowanego w Strzelinie. Dzięki temu, już wiem, gdzie szukać najkorzystniejszych skupów!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat