Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Starych Babicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jakie są ceny za litr oleju przepracowanego w Starych Babicach?

Trudno jest podać z pełną odpowiedzialnością cenę za litr oleju przepracowanego w Starych Babicach. Zależy ona od zbyt wielu elementów. Zarówno miejsce przekazania oleju, jego rodzaj, ilość, stopień zanieczyszczenia ma spore znaczenie. W tej jednej liczbie zostaje także wzięty pod uwagę wpływ cen rafinerii dla skupów, w przypadku ilości hurtowych. Zatem za litr oleju w skupie możesz uiścić kwotę 4 zł, jeśli jest on zanieczyszczony, ale może to być równie dobrze 1 zł. Ceny są podawane za kilogram. Warto mieć w pamięci, że 1 l to ok. 0,8 kg. Ważną sprawą jest również zabezpieczenie beczek czy mauzerów. Nie mogą stwarzać zagrożenia! Jeśli szukasz bardziej szczegółowych informacji na temat przepracowanych olejów, zajrzyj na naszą witrynę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. W momencie, kiedy jesteś osobą fizyczną, a nie przedsiębiorcą, jest niemal pewne, że firmy nie odbiorą od Ciebie oleju, a jak już to jedynie wtedy, kiedy Twoja lokalizacja będzie "po drodze". Dlatego, jeśli zamierzasz doprowadzić do utylizacji oleju silnikowego w Starych Babicach, proponujemy udanie się do punktu typu PSZOK, stacji paliw lub serwisu samochodowego. Jeżeli nie wiesz, co zrobić ze swoim olejem silnikowym - zadzwoń! Chętnie udzielimy Ci potrzebnej pomocy. Zapraszamy do współpracy!

Jakie mamy cele? Ile zapłacisz za nasze usługi?

Celem naszej firmy jest jak największa optymalizacja obrotu odpadami. Im szybciej przekażesz oleje do skupu, tym szybciej one dostaną pieniądze i zaczną zabiegi ich przetwarzania. Zależy nam na jak najsprawniejszym uporządkowaniu tego procesu - temu także służy kompleksowe ukazanie lokalnej mapy skupów przepracowanego oleju w Starych Babicach. A ile zapłacisz? Absolutnie nic! Nasze usługi są innowacyjne również dlatego, że bez pobierania opłat optymalizujemy gospodarkę odpadową naszych klientów. Nie zapłacisz ani z aplikację ani za pomoc z BDO ani za wsparcie Opiekuna Klienta. Zaoszczędzisz z nami mnóstwo czasu - możemy to śmiało zagwarantować!

Co WasteMaster może Ci zaoferować?

WasteMaster zajmuje się całościową organizacją m.in. odbioru oleju przepracowanego w Starych Babicach. Nie zapłacisz za wycenę Twojego odpadu, której dokonają nasi pracownicy. Nie zapłacisz także za listę ofert korzystnych skupów ani wsparcie Opiekuna Klienta. W oparciu o Twoje preferencje i zalecenia, wyszukamy dla Ciebie najtańsze skupy przepracowanego oleju w Starych Babicach. Zajmą się tym specjaliści, którzy potrafią się poruszać po rynku odpadowym oraz znają realia tej konkretnej sfery - to nasza gwarancja właściwej wyceny Twoich olejów. Pomożemy również w kwestiach formalnych - pomożemy Ci z BDO, KEO czy KPO. Z nami nie musisz się martwić realizacją odbioru zużytego oleju w Starych Babicach - wszystko zorganizujemy za Ciebie! Ty jedynie musisz podjąć decyzję, z którym skupem chcesz nawiązać współpracę.

Kody na oleje przepracowane - co musisz wiedzieć?

Jak już wcześniej podkreślaliśmy, do wypełnienia BDO, KEO i KPO, potrzebne są kody odpadów. Zgodnie z ustawami UE, w Polsce przyjęliśmy system oznaczania poszczególnych odpadów za pomocą kodów. Ma to pomóc w klasyfikacji i podziale śmieci (do olejów przydzielona została grupa kodów rozpoczynająca się od nr 13) oraz ich identyfikacji. Warto wiedzieć przed realizacją samego odbioru zużytego oleju w Starych Babicach, jak oznaczamy nasze śmieci. Poniżej umieściliśmy listę numerów dla kategorii olejów: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

W jaki sposób można zamówić odbiór oleju przepracowanego w Starych Babicach?

Zamówienie odbioru zużytego oleju w Starych Babicach może się odbyć dwoma sposobami. Z jednej strony możesz wykorzystać wariant telefonicznej lub skorzystania z naszej aplikacji. Jeśli wybierzesz pierwszy sposób, musisz wyszukać interesującą Cię usługę na naszej stronie, tam znajdziesz numer do pracownika WasteMaster. Podczas rozmowy telefonicznej musisz podać mu wszystkie najważniejsze informacje o Twoich olejach. On - Twój reprezentant - zamieści ogłoszenie zlecające usługę np. odbioru zużytego oleju w Starych Babicach na naszej aplikacji. Następnie otrzymasz od niego informacje o korzystnych ofertach, mając na uwadze Twoja korzyść. Jeśli podejmiesz decyzję o samodzielnym użyciu aplikacji - musisz sam zamieścić ogłoszenie (aplikację znajdziesz pod tym linkiem: https://app.wastemaster.pl/). Następnie odgórnie przydzielony Opiekun Klienta będzie przekierowywał do Ciebie najlepsze oferty. W każdym z wymienionych wariantów będzie on także finalizował proces oraz ustalał termin przeprowadzenia usługi (w oparciu o Twoje preferencje oraz dyspozycyjność firmy wywozowej). Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej usłudze organizacji odbioru zużytego oleju w Starych Babicach - zadzwoń do WasteMaster!

Odbiór oleju przepracowanego w Starych Babicach

W Twoim zakładzie zalegają beczki przepracowanego oleju i nie wiesz, co z nim zrobić? Z pewnością musisz go oddać do skupu przepracowanego oleju w Starych Babicach. Przepisy zabraniają wylewania takich substancji w losowe miejsca. Są one niebezpieczne dla zdrowia człowieka, ale przede wszystkim szkodzą przyrodzie. Pamiętaj, że oleje nie ulegają rozpuszczeniu w wodzie – wylane np. do rzeki, na pewno spowodują spustoszenie. Dodatkowo takie czynności są ścigane z ramienia Kodeksu Karnego. Grożą za to kary do 5 tys. zł lub nawet pozbawienia wolności do lat 5. Dlatego z pewnością korzystniejszym rozwiązaniem jest oddanie olejów do skupu przepracowanego oleju w Starych Babicach. Jak wyszukać najlepszą placówkę? W jaki sposób zrealizować odbiór oleju przepracowanego w Starych Babicach? Doczytaj do końca – a dowiesz się wszystkiego!

Jakie rodzaje olejów wywozimy?

Nasza firma przetransportuje niemalże każdy rodzaj przepracowanego oleju. Dla ułatwienia podzieliliśmy je na następujące typy: oleje silnikowe, smarowe, przekładniowe, transformatorowe, maszynowe oraz hydrauliczne. Jeśli nie wymieniliśmy tutaj oleju, który chcesz oddać do skupu olejów przepracowanych w Starych Babicach - nie przejmuj się! Wystarczy się z nami skontaktować, rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Następnym elementem, który warto zapamiętać jest zabezpiecznie beczek i mauzerów przed odbiorem oleju przepracowanego w Starych Babicach. Miej na uwadze bezpieczeństwo nie tylko w Twoim miejscu pracy, ale i pracowników firmy wywozowej. Przed przekazaniem odpadu musisz również dopełnić kilku formalności, o których będzie mowa poniżej.

Kwestie formalne a wywóz przepracowanego oleju

Podstawą, którą musi spełnić każdy przedsiębiorca oraz rolnik posiadający powyżej 75 ha jest prowadzenie regularnych rejestrów pozostałości w Bazie Danych Odpadowych. Powstała ona po to, aby nie dopuszczać do sytuacji, że władze nie wiedzą, ile kto wytwarza śmieci i jak się ich pozbywa. Każdy z kolei, jest zobowiązany do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej, która jest dowodem na legalną utylizację śmieci w razie kontroli policyjnej. Aby móc swobodnie przekazać oleje firmie odbierającej przepracowany olej w Starych Babicach koniecznie trzeba wypełnić Kartę Przekazania Odpadu. Zawarte w niej informacje pozwalają kierowcy firmy wywozowej na legalny transport do skupu. Każdy z tych formularzy wykorzystuje system oznaczeń kodami. Brzmi nieco skomplikowanie? W razie wszelkich pytań - nie wahaj się i zadzwoń do nas!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster sprawnie udało mi się zrealizować wywóz zanieczyszczonych cieczy oleistych do skupu przepracowanego oleju w Starych Babicach. Jestem wyjątkowo zadowolona!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem pewien, jak się zabrać za odbiór oleju przepracowanego w Starych Babicach. Znajomy polecił mi skorzystanie z WasteMaster - i naprawdę jestem mu za to wdzięczny! Zorganizowali dla mnie profesjonalny odbiór i mam pewność, że olej zostanie poddany recyklingowi! Same plusy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam usługi WasteMaster - dzięki nim zyskałam stałego partnera biznesowego, który zajmuje się odbiorem oleju przepracowanego w Starych Babicach.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Byłam zainteresowana usługą odbioru zużytego oleju w Starych Babicach, dlatego aby nie marnować czasu, skontaktowałam się z konsultantami z WasteMaster. To był właściwy wybór - jak zwykle znaleźli dla mnie wartościowe oferty!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Organizuję wywóz odpadów warsztatowych z WasteMaster, więc mam świadomość, że są rzetelni i solidni. Tak samo jak w przypadku realizacji odbioru oleju przepracowanego w Starych Babicach. Bardzo ich polecam!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon