Rzeszów - odbiór i skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny za olej przepracowany w Rzeszowie

Bardzo szybko zmieniająca się sytuacja na rynku paliw, bardzo mocno wpływa na cennik skupu oleju przepracowanego w Rzeszowie. Biorąc to pod uwagę, warto na bieżąco śledzić tę kwestię, w szczególności, gdy dane przedsiębiorstwo chce odpłatnie przekazać olej przepracowany do wyspecjalizowanych w skupie tego typu odpadu jednostek. Aby dowiedzieć się, jaka jest cena za litr oleju przepracowanego w Rzeszowie, można posiłkować się stworzonym przez nas, bezpłatnym formularzem. To narzędzie internetowe, przeznaczone do fachowego obliczania ceny za olej przepracowany.
Ceny
Przepracowany olej silnikowy (ilości od 400 l do 1000 l) 0,60 zł netto
Przepracowany olej silnikowy (powyżej 1000 l) 0,80 zł netto
Zanieczyszczony olej przepracowany Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Które usługi z kategorii przepracowanego oleju możemy zamówić w giełdzie WasteMaster?

W naszej aplikacji jest pełna oferta dotycząca świadczonych przez nas usług. Odnośnie tego odpadu możemy zaoferować: a) skup przepracowanego oleju silnikowego w Rzeszowie wraz z odbiorem, b) skup przepracowanego oleju hydraulicznego w Rzeszowie wraz z odbiorem, c) skup przepracowanego oleju transformatorowego w Rzeszowie wraz z odbiorem, d) skup przepracowanego oleju przekładniowego w Rzeszowie wraz z odbiorem, Nasza firma do zamówień przypisuje opiekunów Klienta, którzy zajmują się analizą runku, i przedstawiają kompleksową ofertę, uwzględniającą oczywiście ceny skupu. Pozostaje nadal do dyspozycji, pomagając swoją wiedzą i doświadczeniem w momencie wyboru oferty. Bierze również czynny udział w samym przygotowaniu odbioru zarówno w aspekcie logistycznym jak i technicznym. W razie konieczności nasza firma jest w stanie również udzielić pomocy w kontekście dokumentacji BDO oraz innych spotkanych problemów.

Czy utylizacja oleju silnikowego w Rzeszowie może zostać zlecona także przez telefon?

Zlecenie utylizacji oleju silnikowego w Rzeszowie przez telefon jest nie tylko możliwe, ale i proste. W trakcie rozmowy nasz konsultant wypełni wszystkie niezbędne informacje i zamieście zamiast Ciebie ogłoszenie w aplikacji. Dzięki temu nasz opiekun Klienta zbierze oferty z rynku i przedstawi te najlepszej. Jeżeli zajdzie taka potrzeba skontaktuje się także z Tobą w celu uzupełnienia informacji. Po zaakceptowaniu oferty doradca wykona resztą formalności oraz zadba o prawidłowy przebieg usługi.

W jakim czasie realizowany jest odbiór zużytego oleju w Rzeszowie?

Podanie z góry terminu odbioru odpadu nie jest prostym zadaniem. Czas zależny jest od wielu zmiennych, takich jak: lokalizacja, ilość odpadu, sposób przechowywania odpadu, okres w którym zgłaszany jest wywóz itp. Większość firm wykonujących usługę odbioru zużytego oleju w Rzeszowie wyznaczają termin 14 dni od zgłoszenia, jednak jest to zawsze zależne od indywidualnej sytuacji. Przykładowo mniejsze ilości oleju (załóżmy w okolicach 250 l.) są zabierane “przy okazji”, czyli kiedy trasa na to pozwala. Terminy mogą ulec także znacznemu wydłużeniu w czasie końca roku, gdy dużo firm chce pozbyć swoich odpadów, przed zaczęsciem nowego okresu ewidencyjnego.

Jakie dokumenty będą wymagane do odbioru oleju przepracowanego w Rzeszowie?

W przypadku firm, jak i rolników powyżej 75 ha powierzchni gospodarstwa wymagane jest prowadzenie rejestru BDO. W związku z tym wymagane jest wystawienie KPO (Karty Przekazania Odpadu) w rejestrze BDO dla realizowanego odbioru oleju przepracowanego w Rzeszowie. W przypadku rolników poniżej 75 ha wystarczy oświadczenie, iż nie jest zobowiązany do prowadzenia rejestru BDO.

Karta Przekazania Odpadu i Karta Ewidencji Odpadu, a odbiór przepracowanego oleju w Rzeszowie

W związku z rejestrem BDO istnieją obowiązki, które należy wypełnić w sytuacji przekazywania przepracowanego oleju. Warto pamiętać, że każdorazowo przy wytworzeniu odpadu trzeba wystawić KEO (Kartę Ewidencji Odpadu). Dzięki temu po przekazaniu odpadu nie będzie kłopotu z kontrolą, a rejestr będzie utrzymany zgodnie ze stanem aktualnym. Drugim dokumentem potrzebnym jest KPO (Karta Przekazania Odpadu), która musi zostać wystawiona przed odbiorem przepracowanego oleju w Rzeszowie. Karta ta jest niezbędna, aby transport mógł odbyć się bezproblemowo. Sam dokument może być weryfikowany podczas kontroli policyjnej.

Czy w giełdzie odpadowej WasteMaster można zamówić usługę skupu przepracowanego oleju w Rzeszowie?

Usługę odbioru oleju przepracowanego w Rzeszowie możesz zlecić w naszej giełdzie odpadowej przy wykorzystaniu formularz. Zadamy pytania o takie rzeczy jak ilość odpad, sposób przechowywania, czy pożądany termin usługi. Po jego złożeniu przypiszemy do Ciebie opiekuna klienta, który dołoży starań aby usługa została przeprowadzona z należytą starannością. Przygotuje oferty z rynku i doprecyzuje odbiór. Musisz pamiętać, że ostatecznie to Ty wybierasz z zaprezentowanych ofert. Nasz opiekun będzie służył Ci wsparciem, aż do finalnego zakończenia całego zlecenia.

Jaki rodzaj zużytego oleju przepracowanego w Rzeszowie zostanie odebrany w ramach usługi?

Celem naszej firmy jest świadczenie usług o najwyższym standardzie, co wiąże się z naszym całkowitym zaangażowaniem. Świadczymy mnóstwo usług dotyczących różnych odpadów. Dla następujących rodzajów zużytego przepracowanego oleju w Rzeszowie możemy przygotować oferty: • silnikowe, • smarowe, • przekładniowe, • maszynowe, • hydrauliczne, • transformatorowe, oraz inne.

W jakich kodach odpadu przeprowadzana jest utylizacja oleju silnikowego w Rzeszowie?

Katalog przewiduje dla tego rodzaju odpadów grupę 13, czyli "oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grupy 05, 12 i 19)". W tej grupie istnieje podział na: 13 01- odpadowe oleje hydrauliczne, 13 02- odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, 13 03- odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, 13 04- oleje zęzowe, 13 05- odpady z odwadniania olejów w separatorach, 13 07- odpady paliw ciekłych, 13 08- odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Odbiór zużytego oleju samochodowego w Rzeszowie od osób fizycznych. Czy jest możliwy?

Od osób fizycznych odbiór zużytego oleju samochodowego w Rzeszowie nie jest możliwy w sytuacji firm realizujących taką usługę. Wynika to z faktu, że odbiór takiego odpadu może być zrealizowany jedynie od przedsiębiorstw i rolników, poprzez rejestr Bazy Danych Odpadowych lub specjalne oświadczenie. Osoby fizyczne taki olej powinny przekazać do tak zwanego PSZOK'u (Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych). PSZOK może przyjąć taki olej jedynie w oryginalnym opakowaniu i ilości do 20 kg rocznie na gospodarstwo. Jednocześnie przypominamy, że w sytuacji wymiany oleju przez mechanika samochodowego, to on w wyniku świadczonej usługi staje się wytwórcą odpadu, i na nim spoczywa obowiązek odpowiedniego zagospodarowania.

Jakie firmy w giełdzie recyklingowej WasteMaster realizują odbiór oleju przepracowanego w Rzeszowie?

Nasza giełda odpadów jest atrakcyjnym miejscem dla odbiorców, dlatego w naszej giełdzie recyklingowej znajduje się wiele firm realizujących usługę odbioru przepracowanego oleju w mieście Rzeszów. Ze względu na ich liczbę, powołaliśmy stanowiska doradcy Klienta, którzy analizują rynek odpadowy w imieniu posiadającego odpad, dokonują selekcji ofert i przedstawiają najkorzystniejsze. Warto pamiętać, iż wszystkie firmy dopuszczone w naszej aplikacji do realizacji usług odbioru oleju przepracowanego mają niezbędne uprawnienia, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę.

Skup przepracowanego oleju w Rzeszowie od rolnika w województwie podkarpackim

Ciekawym zagadnieniem jest skup przepracowanego oleju od rolnika. Wynika to z faktu, że możemy spotkać dwie odmienne sytuacje z tym związane. W pierwszej rolnik posiada gospodarstwo o powierzchni mniejszej niż 75 ha. Dzięki temu nie jest zobowiązany do wpisu w programie BDO, a odpady od niego są odbierane na oświadczenie. W drugiej sytuacji rolnik posiada gospodarstwo większe niż 75 ha, wskutek czego jest zobowiązany do posiadania wpisu w programie BDO. W efekcie skup oleju przepracowanego w Rzeszowie od takiego rolnika nie różni się niczym niż skup od firmy.

Jak jest realizowany odbiór przepracowanego oleju w mieście Rzeszów?

W trakcie rozmowy z naszym opiekunem Klienta należy wskazać (o ile nie zrobiło się tego wcześniej), w jaki sposób przechowywany jest olej. Jest to niezbędne do ustalenia dokładnej procedury wykonania usługi. Jest to ważny aspekt w sytuacji przechowywania odpadu w beczkach. Część przedsiębiorstw w takiej sytuacji oferuje beczki na wymianę, zamiast wypompowywania odpadu. Przed ostateczną akceptacją oferty, klient otrzyma informację, która firma będzie realizowała odbiór przepracowanego oleju w Rzeszowie, a co za tym idzie, będzie mógł zweryfikować opinie o tejże firmie. Przy czym podkreślamy, iż firma WasteMaster współpracuje jedynie z najlepszymi i legalnymi firmami. Po akceptacji oferty nasz opiekun Klienta ustali wszystkie pozostałe aspekty z tym związane jak termin odbioru, dane do BDO itp. Oczywiście w razie jakichkolwiek istotnych zmian, klient zostanie natychmiast poinformowany. Sama procedura wykonania usługi jest zależna od sposobu przechowywania przepracowanego oleju. W przypadku beczek, jak wcześniej zostało wskazane, następuje ich wymiana lub wypompowanie odpadu. W przypadku mazerów oraz większych zbiorników zawsze dochodzi do wypompowania zużytego oleju przy pomocy specjalistycznego auta asenizacyjnego. Przy operacji wypompowania odpadu, następuje też jego ważenie, ponieważ pojazd ma wbudowaną wagę. W sytuacji gdy dochodzi do wymiany beczek , waga jest podawana dopiero po tym jak odbiorca zważy odpad w swojej siedzibie. W ramach naszych usług gwarantujemy: - tylko najlepszych, z aktualnymi zezwoleniami partnerów, - usługa realizowana zgodnie z ustawą odpadową, - terminowa płatność za odpadu, - pełne bezpieczeństwo oraz legalność transakcji, - najlepsze oferty uzyskiwane dzięki naszej wysokiej pozycji na rynku, - opiekun klienta czuwający nad transakcją.

Podkarpacie: skup oleju przepracowanego gdzie najlepiej się udać? Najlepiej skorzystać z oferowanych przez nas usług. Wystarczy wejść na stronę internetową lub aplikację WasteMaster, wypełnić potrzebne dane w formularzu i resztę zostawić nam. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia najdogodniejszej oferty skupu i transportu oleju przepracowanego. W ostateczności to do Ciebie będzie należała decyzja, na którą z proponowanych firm się zdecydujesz. Nie ma na co czekać!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zbieramy odpady biodegradowalne osobno i nigdy nie miałem pojęcia, gdzie najlepiej będzie je oddać. Teraz się to zmieniło, bo uzupełniam w aplikacji co mam i od razu widzę, kto to zabierze.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to prawdziwa odpowiedź na problemy rynku odpadowego. Teraz wreszcie wszyscy recyklerzy są w jednym miejscu. Jest to korzystne zarówno dla nas, dla klientów, jak i dla pośredników. Wszystkie strony mogą szybko i łatwo się komunikować.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W magazynie gromadzimy strasznie dużo śmieci. Nie byłem zadowolony z warunków skupu, jakie zaoferowano mi w najbliższym punkcie. W aplikacji znalazłem inne miejsce, też niedaleko. Warunki współpracy są wręcz idealne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Im więcej gromadziliśmy odpadów, tym bardziej oczywiste było dla mnie to, że musimy lepiej zarządzać firmą. Dlatego zdecydowałem się wdrożyć WasteMaster. To była najlepsza pod względem strategicznym decyzja.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zajmujemy się sprzedażą hu [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat