Skup przepracowanego oleju w Rzeszowie

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny za olej przepracowany w Rzeszowie

Bardzo szybko zmieniająca się sytuacja na rynku paliw, bardzo mocno wpływa na cennik skupu oleju przepracowanego w Rzeszowie. Biorąc to pod uwagę, warto na bieżąco śledzić tę kwestię, w szczególności, gdy dane przedsiębiorstwo chce odpłatnie przekazać olej przepracowany do wyspecjalizowanych w skupie tego typu odpadu jednostek. Aby dowiedzieć się, jaka jest cena za litr oleju przepracowanego w Rzeszowie, można posiłkować się stworzonym przez nas, bezpłatnym formularzem. To narzędzie internetowe, przeznaczone do fachowego obliczania ceny za olej przepracowany.
Ceny
Przepracowany olej silnikowy (ilości od 400 l do 1000 l) od 0,4 zł netto
Przepracowany olej silnikowy (powyżej 1000 l) od 0,6 zł netto
Zanieczyszczony olej przepracowany Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Które usługi z kategorii przepracowanego oleju możemy zamówić w giełdzie WasteMaster?

W naszej aplikacji jest pełna oferta dotycząca świadczonych przez nas usług. Odnośnie tego odpadu możemy zaoferować: a) skup przepracowanego oleju silnikowego w Rzeszowie wraz z odbiorem, b) skup przepracowanego oleju hydraulicznego w Rzeszowie wraz z odbiorem, c) skup przepracowanego oleju transformatorowego w Rzeszowie wraz z odbiorem, d) skup przepracowanego oleju przekładniowego w Rzeszowie wraz z odbiorem, Nasza firma do zamówień przypisuje opiekunów Klienta, którzy zajmują się analizą runku, i przedstawiają kompleksową ofertę, uwzględniającą oczywiście ceny skupu. Pozostaje nadal do dyspozycji, pomagając swoją wiedzą i doświadczeniem w momencie wyboru oferty. Bierze również czynny udział w samym przygotowaniu odbioru zarówno w aspekcie logistycznym jak i technicznym. W razie konieczności nasza firma jest w stanie również udzielić pomocy w kontekście dokumentacji BDO oraz innych spotkanych problemów.

Czy utylizacja oleju silnikowego w Rzeszowie może zostać zlecona także przez telefon?

Zlecenie utylizacji oleju silnikowego w Rzeszowie przez telefon jest nie tylko możliwe, ale i proste. W trakcie rozmowy nasz konsultant wypełni wszystkie niezbędne informacje i zamieście zamiast Ciebie ogłoszenie w aplikacji. Dzięki temu nasz opiekun Klienta zbierze oferty z rynku i przedstawi te najlepszej. Jeżeli zajdzie taka potrzeba skontaktuje się także z Tobą w celu uzupełnienia informacji. Po zaakceptowaniu oferty doradca wykona resztą formalności oraz zadba o prawidłowy przebieg usługi.

W jakim czasie realizowany jest odbiór zużytego oleju w Rzeszowie?

Podanie z góry terminu odbioru odpadu nie jest prostym zadaniem. Czas zależny jest od wielu zmiennych, takich jak: lokalizacja, ilość odpadu, sposób przechowywania odpadu, okres w którym zgłaszany jest wywóz itp. Większość firm wykonujących usługę odbioru zużytego oleju w Rzeszowie wyznaczają termin 14 dni od zgłoszenia, jednak jest to zawsze zależne od indywidualnej sytuacji. Przykładowo mniejsze ilości oleju (załóżmy w okolicach 250 l.) są zabierane “przy okazji”, czyli kiedy trasa na to pozwala. Terminy mogą ulec także znacznemu wydłużeniu w czasie końca roku, gdy dużo firm chce pozbyć swoich odpadów, przed zaczęsciem nowego okresu ewidencyjnego.

Jakie dokumenty będą wymagane do odbioru oleju przepracowanego w Rzeszowie?

W przypadku firm, jak i rolników powyżej 75 ha powierzchni gospodarstwa wymagane jest prowadzenie rejestru BDO. W związku z tym wymagane jest wystawienie KPO (Karty Przekazania Odpadu) w rejestrze BDO dla realizowanego odbioru oleju przepracowanego w Rzeszowie. W przypadku rolników poniżej 75 ha wystarczy oświadczenie, iż nie jest zobowiązany do prowadzenia rejestru BDO.

Karta Przekazania Odpadu i Karta Ewidencji Odpadu, a odbiór przepracowanego oleju w Rzeszowie

W związku z rejestrem BDO istnieją obowiązki, które należy wypełnić w sytuacji przekazywania przepracowanego oleju. Warto pamiętać, że każdorazowo przy wytworzeniu odpadu trzeba wystawić KEO (Kartę Ewidencji Odpadu). Dzięki temu po przekazaniu odpadu nie będzie kłopotu z kontrolą, a rejestr będzie utrzymany zgodnie ze stanem aktualnym. Drugim dokumentem potrzebnym jest KPO (Karta Przekazania Odpadu), która musi zostać wystawiona przed odbiorem przepracowanego oleju w Rzeszowie. Karta ta jest niezbędna, aby transport mógł odbyć się bezproblemowo. Sam dokument może być weryfikowany podczas kontroli policyjnej.

Czy w giełdzie odpadowej WasteMaster można zamówić usługę skupu przepracowanego oleju w Rzeszowie?

Usługę odbioru oleju przepracowanego w Rzeszowie możesz zlecić w naszej giełdzie odpadowej przy wykorzystaniu formularz. Zadamy pytania o takie rzeczy jak ilość odpad, sposób przechowywania, czy pożądany termin usługi. Po jego złożeniu przypiszemy do Ciebie opiekuna klienta, który dołoży starań aby usługa została przeprowadzona z należytą starannością. Przygotuje oferty z rynku i doprecyzuje odbiór. Musisz pamiętać, że ostatecznie to Ty wybierasz z zaprezentowanych ofert. Nasz opiekun będzie służył Ci wsparciem, aż do finalnego zakończenia całego zlecenia.

Jaki rodzaj zużytego oleju przepracowanego w Rzeszowie zostanie odebrany w ramach usługi?

Celem naszej firmy jest świadczenie usług o najwyższym standardzie, co wiąże się z naszym całkowitym zaangażowaniem. Świadczymy mnóstwo usług dotyczących różnych odpadów. Dla następujących rodzajów zużytego przepracowanego oleju w Rzeszowie możemy przygotować oferty: • silnikowe, • smarowe, • przekładniowe, • maszynowe, • hydrauliczne, • transformatorowe, oraz inne.

W jakich kodach odpadu przeprowadzana jest utylizacja oleju silnikowego w Rzeszowie?

Katalog przewiduje dla tego rodzaju odpadów grupę 13, czyli "oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grupy 05, 12 i 19)". W tej grupie istnieje podział na: 13 01- odpadowe oleje hydrauliczne, 13 02- odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, 13 03- odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, 13 04- oleje zęzowe, 13 05- odpady z odwadniania olejów w separatorach, 13 07- odpady paliw ciekłych, 13 08- odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Odbiór zużytego oleju samochodowego w Rzeszowie od osób fizycznych. Czy jest możliwy?

Od osób fizycznych odbiór zużytego oleju samochodowego w Rzeszowie nie jest możliwy w sytuacji firm realizujących taką usługę. Wynika to z faktu, że odbiór takiego odpadu może być zrealizowany jedynie od przedsiębiorstw i rolników, poprzez rejestr Bazy Danych Odpadowych lub specjalne oświadczenie. Osoby fizyczne taki olej powinny przekazać do tak zwanego PSZOK'u (Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych). PSZOK może przyjąć taki olej jedynie w oryginalnym opakowaniu i ilości do 20 kg rocznie na gospodarstwo. Jednocześnie przypominamy, że w sytuacji wymiany oleju przez mechanika samochodowego, to on w wyniku świadczonej usługi staje się wytwórcą odpadu, i na nim spoczywa obowiązek odpowiedniego zagospodarowania.

Jakie firmy w giełdzie recyklingowej WasteMaster realizują odbiór oleju przepracowanego w Rzeszowie?

Nasza giełda odpadów jest atrakcyjnym miejscem dla odbiorców, dlatego w naszej giełdzie recyklingowej znajduje się wiele firm realizujących usługę odbioru przepracowanego oleju w mieście Rzeszów. Ze względu na ich liczbę, powołaliśmy stanowiska doradcy Klienta, którzy analizują rynek odpadowy w imieniu posiadającego odpad, dokonują selekcji ofert i przedstawiają najkorzystniejsze. Warto pamiętać, iż wszystkie firmy dopuszczone w naszej aplikacji do realizacji usług odbioru oleju przepracowanego mają niezbędne uprawnienia, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę.

Skup przepracowanego oleju w Rzeszowie od rolnika w województwie podkarpackim

Ciekawym zagadnieniem jest skup przepracowanego oleju od rolnika. Wynika to z faktu, że możemy spotkać dwie odmienne sytuacje z tym związane. W pierwszej rolnik posiada gospodarstwo o powierzchni mniejszej niż 75 ha. Dzięki temu nie jest zobowiązany do wpisu w programie BDO, a odpady od niego są odbierane na oświadczenie. W drugiej sytuacji rolnik posiada gospodarstwo większe niż 75 ha, wskutek czego jest zobowiązany do posiadania wpisu w programie BDO. W efekcie skup oleju przepracowanego w Rzeszowie od takiego rolnika nie różni się niczym niż skup od firmy.

Jak jest realizowany odbiór przepracowanego oleju w mieście Rzeszów?

W trakcie rozmowy z naszym opiekunem Klienta należy wskazać (o ile nie zrobiło się tego wcześniej), w jaki sposób przechowywany jest olej. Jest to niezbędne do ustalenia dokładnej procedury wykonania usługi. Jest to ważny aspekt w sytuacji przechowywania odpadu w beczkach. Część przedsiębiorstw w takiej sytuacji oferuje beczki na wymianę, zamiast wypompowywania odpadu. Przed ostateczną akceptacją oferty, klient otrzyma informację, która firma będzie realizowała odbiór przepracowanego oleju w Rzeszowie, a co za tym idzie, będzie mógł zweryfikować opinie o tejże firmie. Przy czym podkreślamy, iż firma WasteMaster współpracuje jedynie z najlepszymi i legalnymi firmami. Po akceptacji oferty nasz opiekun Klienta ustali wszystkie pozostałe aspekty z tym związane jak termin odbioru, dane do BDO itp. Oczywiście w razie jakichkolwiek istotnych zmian, klient zostanie natychmiast poinformowany. Sama procedura wykonania usługi jest zależna od sposobu przechowywania przepracowanego oleju. W przypadku beczek, jak wcześniej zostało wskazane, następuje ich wymiana lub wypompowanie odpadu. W przypadku mazerów oraz większych zbiorników zawsze dochodzi do wypompowania zużytego oleju przy pomocy specjalistycznego auta asenizacyjnego. Przy operacji wypompowania odpadu, następuje też jego ważenie, ponieważ pojazd ma wbudowaną wagę. W sytuacji gdy dochodzi do wymiany beczek , waga jest podawana dopiero po tym jak odbiorca zważy odpad w swojej siedzibie. W ramach naszych usług gwarantujemy: - tylko najlepszych, z aktualnymi zezwoleniami partnerów, - usługa realizowana zgodnie z ustawą odpadową, - terminowa płatność za odpadu, - pełne bezpieczeństwo oraz legalność transakcji, - najlepsze oferty uzyskiwane dzięki naszej wysokiej pozycji na rynku, - opiekun klienta czuwający nad transakcją.

Podkarpacie: skup oleju przepracowanego gdzie najlepiej się udać? Najlepiej skorzystać z oferowanych przez nas usług. Wystarczy wejść na stronę internetową lub aplikację WasteMaster, wypełnić potrzebne dane w formularzu i resztę zostawić nam. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia najdogodniejszej oferty skupu i transportu oleju przepracowanego. W ostateczności to do Ciebie będzie należała decyzja, na którą z proponowanych firm się zdecydujesz. Nie ma na co czekać!

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Rzeszowie, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Olej przepracowany – kod odpadu
02-09-2022
Olej przepracowany – kod odpadu

Czym jest kod odpadu? Jak go sprawdzić? Czy olej przepracowany posiada taki kod odpadu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz na naszym blogu. Co jeszcze warto wiedzi...

Więcej -->
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2023
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2023

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master