Rzeszów - Skup makulatury | WasteMaster

Skup makulatury w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny za makulaturę obowiązujące w Rzeszowie

W prawie każdym gospodarstwie domowym, jak również w przedsiębiorstwach, powstaje bardzo duża ilość odpadów makulaturowych. Można odpłatnie przekazać je do jednostek zajmujących się ich skupem. Należy pamiętać, że działanie to stanowi transakcję sprzedaży. Dlatego też warto znać cenę skupu makulatury w Rzeszowie. Cennik skupu makulatury w Rzeszowie zależy od aktualnej sytuacji politycznej, społecznej i ekonomicznej. Aby dowiedzieć się jaki jest aktualnie, warto skorzystać z naszego formularza internetowego.
Ceny
Karton -0,34 zł netto
Karton - belowany -0,10 zł netto
Gazeta 0,20 zł netto
Mix 0,00 zł netto
Warunki współpracy

A co nie zostanie odebrane w ramach usługi?

Należy jednak podkreślić, że nie każdy rodzaj jest chętnie odbierany przez skup makulatury w Rzeszowie. Jako przykład można podać książki w twardej okładce. Ponieważ podlegają osobnym procesom dzielenia w rozliczeniu są traktowane jako karton. A skoro o nim już mowa należy wspomnieć, iż punkty odbioru makulatury w Rzeszowie preferują, aby był zbelowany. Najchętniej odbieranymi rodzajami są książki w miękkiej okładce i gazety. Jeżeli nie jesteś pewny, do jakiego rodzaju należy makulatura w Rzeszowie, którą posiadasz, skontaktuj się z nami, a pomożemy rozwiać wszelkie wątpliwości. W ramach tej usługi nie zostanie odebrany odpad zanieczyszczony, przykładowo kartony pomalowane farbą w trakcie remontu, czy nasączone olejem. Przez skup makulatury w Rzeszowie nie zostanie przyjęty również karton belowany razem z innym odpadami. Podobnie, jeśli makulatura jest przemoczona lub spleśniała. Aby zamówić odbiór makulatury w Rzeszowie, odpad musi być w dobrym stanie fizycznym (nie oznacza to, iż książki mają być nie poniszczone, ale to, że nie mogą być poddane np. działaniu wody).

Jak wygląda proces dotyczący zamawiania usługi za pomocą aplikacji WasteMaster?

Odbiór makulatury w Rzeszowie za pomocą innowacyjnego narzędzia, jakie oferujemy jest maksymalnie uproszczony. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie możliwości. Po pierwsze możesz nawiązać kontakt telefoniczny z naszym konsultantem. Członek naszego zespołu pozyska od Ciebie najważniejsze informacje i umieści zapytanie w aplikacji WasteMaster. Nie musisz się martwić, ponieważ poprowadzi Cię on przez wszystkie kroki. Drugie rozwiązanie polega na założeniu konta i publikacji konkretnego ogłoszenia bezpośrednio w aplikacji. Możesz także skorzystać ze strony internetowej mamodpad.wastemaster.pl. Bez względu na to jakie rozwiązanie wybierzesz przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta zrobi dla Ciebie analizę rynku i przedstawi najkorzystniejsze propozycje. W rezultacie otrzymasz więcej czasu do swojej dyspozycji. Musisz wiedzieć, że umieszczenie ogłoszenia w aplikacji WasteMaster nie pociąga za sobą żadnych opłat. Co więcej, obsługa przez Opiekuna Klienta również jest całkowicie darmowa. Ponadto, otrzymanie propozycji również do niczego Cię nie zobowiązuje. To Ty podejmujesz decyzję, czy określony skup makulatury w Rzeszowie wykona usługę. Pamiętaj o tym, że lepiej zapytać, niż błądzić!

Jaka makulatura jest przyjmowana przez specjalistyczne firmy w ramach prezentowanej usługi?

Makulatura w Rzeszowie dzieli się na cztery podstawowe rodzaje, w których występują aż 54 odmiany. Podział ten jest niezwykle złożony. Dlatego, aby wszystko było dużo prostsze w naszej aplikacji WasteMaster odpady papiernicze dzieli się z uwzględnieniem mniej skomplikowanej klasyfikacji. W efekcie do makulatury zalicza się następujące elementy: • makulaturę jakościową, na przykład papier kredowy, offsetowy, a także gazetowy różnych gramatur, • gazety i czasopisma, karton i tektura falista, • tekturę litą i inne typy makulatur opakowaniowych, • ścinki drukarskie i poprodukcyjne, • makulaturę pochodzącą z sortowni odpadów, a także z selektywnej zbiórki, • inne niewymienione rodzaje makulatury, które należy uzgodnić telefonicznie.

Sprzedaż makuatury w Rzeszowie razem z firmą WasteMaster

Makulatura w Rzeszowie obejmuje niepotrzebne bądź też uszkodzone artykuły papiernicze. Biorąc pod uwagę źródło powstania poszczególnych kategorii, makulatura może być przeznaczona do ponownego zastosowania. Co więcej, można ją też wykorzystać do produkcji papieru. Surowiec ten ma bardzo duże znaczenie i wykorzystuje się go zarówno w branży przemysłowej, jak i gospodarstwie domowym. Dlatego skup makulatury w Rzeszowie jest cały czas potrzebny, jeśli chodzi o obrót odpadami. Zatem, gdy w Twoim domu lub magazynie masz stare, niepotrzebne książki lub kartony skorzystaj z możliwości, jakie daje nasza nowoczesna aplikacja WasteMaster. Dzięki temu z łatwością znajdziesz skup makulatury w Rzeszowie i rozwiążesz swój problem z tym odpadem.

Jak przebiega realizacja usługi odbioru makulatury?

Po dodaniu ogłoszenia w naszym systemie przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta wykona analizę rynku i wybierze dla Ciebie najatrakcyjniejsze oferty skupu makulatury w Rzeszowie. Gdy zaakceptujesz jedną z ofert, pracownik naszej firmy zajmie się dalszą obsługą zlecenia. Ustali podstawowe wytyczne, a przede wszystkim termin odbioru. Czas odbioru odpadów, jakim jest makulatura w Rzeszowie zależy w dużym stopniu od lokalizacji. Im dalej jest miejsce odbioru, tym później zostanie wykonana usługa. W tym przypadku liczy się też ilość odpadu. Przy większych ilościach odbiór makulatury w Rzeszowie realizowany jest specjalistycznym sprzętem. Z kolei przy małych ilościach, makulatura odbierana jest przy okazji. Najczęściej potrzeba 14 dni, aby firma zrealizowała usługę. Co więcej, zdarzają się sytuacje, w których termin odbioru zostaje przedłużony do 30 dni. Makulatura w Rzeszowie jest wytwarzana przez każdą jednostkę, a więc zarówno firmę, jak i gospodarstwo domowe. Zatem, gdy Ty również chcesz pozbyć się tego odpadu skorzystaj z aplikacji WasteMaster, znajdź skup makulatury w Rzeszowie i sprawdź cennik skupu makulatury.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?
08-09-2022
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?

Szukasz najbliższego skupu makulatury, który odbierze odpady z Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej aplikacji WasteMaster z łatwością znajdziesz przedsiębiorstwo, ...

Więcej -->
Czy zeszyty to makulatura?
07-09-2022
Czy zeszyty to makulatura?

Czy zeszyty to makulatura. Oczywiście! Warto jednak pamiętać o tym, żeby zeszyty były odpowiednio oczyszczone tzn. nie posiadały twardych okładek (można je oderwać), zszywek czy...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?
02-09-2022
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?

Kilogram makulatury w skupie kosztuje średnio około 0,18 zł. Oczywiście ceny będą się różnić w zależności od tego, gdzie skupujemy makulaturę, jaki rodzaj makulatury posiadamy o...

Więcej -->
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?
01-09-2022
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?

Odbiór folii i makulatury odbywa się za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wpisem do Bazy Danych Odpadowych. Skupy makulatury często przyjmuj...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WM współpracuję z firmą, która ma specjalne narzędzia do określenia składu chemicznego metali. Jest to dla mnie bardzo opłacalne.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Pomyliłam się w trakcie wpisywania ilości złomu, jaki mamy w fabryce. Dobrze, że od razu mogłam wszystko cofnąć i poprawić. Widać, że aplikacja wychodzi naprzeciw użytkownikom.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jako jedyna firma w mieście odbieramy odpady od klientów. Odkąd działa Wastemaster nie narzekamy na brak zleceń. Mało tego, wszyscy zaczęli się bardziej interesować naszą ofertą.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

W urzędzie pocztowym od dawna zgłaszałam problem nagromadzonego plastiku. W końcu sama znalazłam przez WasteMaster pośrednika, który raz w tygodniu pojawia się na poczcie i wszystko zbiera.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Skupujemy i przerabiamy ka [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup makulatury: cena za kg
09-09-2022
Skup makulatury: cena za kg

Podmioty, które zajmują się gromadzeniem odpadów papierowych cały czas są szalenie popularne. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i światowymi tendencjami odchodzenia od p...

Więcej -->
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?
08-09-2022
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?

Z roku na rok ludzkość wytwarza coraz więcej odpadów. W ostatnich latach, po zdecydowanych działaniach w kierunku ograniczenia plastiku, makulatura zyskała na popularności. Papi...

Więcej -->
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?
07-09-2022
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?

Chociaż technologia cyfrowa poszła do przodu, dzięki czemu z pewnością udaje nam się zaoszczędzić na eksploatacji papieru (coraz więcej ludzi wybiera e-booki czy e-prasę), to i ...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Na czym polega usługa skupu makulatury?
12-02-2022
Na czym polega usługa skupu makulatury?

Jak przygotować makulaturę do sprzedaży? Ważne jest, aby makulatura została umieszczona w jednym magazynie lub pomieszczeniu. Ułatwi to znacznie dokonanie załadunku. W żadnym pr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat