Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Radzyminie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Chcesz się dowiedzieć, jak najkorzystniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Radzyminie?

Interesujesz Cię utylizacja olejów? Doczytaj artykuł do końca i dowiedz się jak najkorzystniej zrealizować wywóz odpadów do skupu olejów przepracowanych w Radzyminie. Musisz pamiętać, że zabronione w Polsce jest wlewanie substancji tego rodzaju do kanalizacji czy środowiska. Oleje nie rozpuszczają się w wodzie, więc w momencie, kiedy dostałyby się do rzeki, mogłyby spowodować naprawdę ogromne szkody. Z tego powodu system prawny obliguje przedsiębiorców i osoby fizyczne do wywożenia tego rodzaju odpadów do skupów olejów przepracowanych w Radzyminie. Kary za nieprzestrzeganie tych przepisów są bardzo bolesne - do 5 tys. zł grzywny, a nawet (w wyjątkowo skrajnych przypadkach zanieczyszczenia środowiska) do 5 lat więzienia. Aby dowiedzieć się, jak najkorzystniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Radzyminie, czytaj do końca!

Jakimi kodami oznaczamy przepracowane oleje?

Podczas organizacji odbioru zużytego oleju w Radzyminie, zarówno w BDO, KEO, jak i KPO, musisz określić kod swojego odpadu. Znajdziesz go w Rozporządzeniu Ministra Środowiska, który powołał tę ustawę zgodnie z europejskimi dyrektywami. Mają one uprościć klasyfikację i rozróżnienie pozostałości. Każdy rodzaj otrzymał konkretną grupę numerów - dla olejów zużytych, to ta o numerze 13. Niżej wymieniliśmy najważniejsze oznaczenia numeryczne olejów: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Sposoby zamówienia usługi odbioru oleju przepracowanego w Radzyminie

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, możesz zamówić odbiór zużytego oleju w Radzyminie na dwa sposoby. Jedną z opcji jest rozmowa telefoniczna. Wejdź w ofertę, z której chcesz skorzystać, zadzwoń pod podany numer i daj się przez wszystko poprowadzić naszemu eskpertowi. Podaj mu wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojego oleju, a także Twoje wymagania. On za Ciebie umieści zlecenie w naszej aplikacji i przekaże Ci listę korzystnych ofert. Jeżeli wolisz ominąć element rozmowy z konsultantem, możesz sam umieścić swoje ogłoszenie w aplikacji WasteMaster (https://app.wastemaster.pl/). Nawet wtedy będzie Cię wspierał Opiekun Klienta - będzie kierował do Ciebie najkorzystniejsze oferty odbioru zużytego oleju w Radzyminie. W obu przypadkach możesz zwracać się do nas z wszelkimi pytaniami. Opiekun klienta również zakończy Twoje zlecenie i jak już zdecydujesz się na konkretny skup oleju przepracowanego w Radzyminie pomoże Ci w ustaleniu daty przeprowadzenia wywozu z Twojej okolicy.

Organizacją odbioru jakich olejów przepracowanych się zajmujemy?

Nasza spółka zajmuje się organizacją odbioru najróżniejszego oleju przepracowanego w Radzyminie. Z Twojej lokalizacji przetransportujemy oleje silnikowe, smarowe, przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne czy transformatorowe. Jeśli dysponujesz jakimś innym ładunkiem - zadzwoń do naszych konsultantów i dobierz dla siebie indywidualną usługę. Pamiętaj, że do skupu przepracowanych olejów w Radzyminie przyjęte zostaną tylko właściwie zabezpieczone beczki lub mauzery. Ponadto musisz dopełnić paru formalności. Dla nas najistotniejsza jest Twoja satysfakcja oraz jak najszybsze sfinalizowanie usługi. Nie zapomnij również żeby przy rozpoznaniu rodzaju oleju, określić jego stopień zanieczyszczenia, ponieważ wpływa to na cenę w skupie.

Co musisz wypełnić przed wywozem olejów do skupu?

Jednym z najważniejszych elementów, którym musi sprostać każdy przedsiębiorca lub rolnik posiadający powyżej 75 ha ziemi, jest ewidencjonowanie odpadów w Bazie Danych Odpadowych. Służy ona kontrolowaniu produkowania śmieci, a także tego, jak są one utylizowane. Wszyscy z kolei (również osoby prywatne) są zobowiązani do uzupełnienia Karty Ewidencji Odpadów, stanowiącej prawną podstawę w razie kontroli. Kolejną ważną rzeczą jest Karta Przekazania Odpadu, która zawiera najważniejsze dane o Twojej pozostałości i dzięki niej kierowca firmy wywozowej może legalnie odebrać olej przepracowany w Radzyminie. We wszystkich z tych druków, konieczna jest znajomość kodów, które wprowadzisz np. do KPO.

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy kompleksową pomoc w organizacji odbioru oleju przepracowanego w Radzyminie. Naszym celem jest maksymalne uproszczenie handlowania odpadami oraz zoptymalizowanie tego procesu. Dlatego powodu nasze usługi nie są objęte opłatami. Wyceniamy Twoje oleje, tworzymy dla Ciebie indywidualną listę skupów przepracowanego oleju w Radzyminie oraz służymy pomocą na każdym etapie naszej współpracy. Nasi pracownicy mają bardzo duże doświadczenie i wiedzę na temat rynku odpadowego. Uwzględniają w swoich wyliczeniach najróżniejsze czynniki, w tym Twoją lokalizację czy bieżącą sytuację na rynku. Za każdym razem będzie nad Tobą czuwał Opiekun Klienta, do którego możesz się zwrócić z każdą kwestią czy wątpliwością. Służymy pomocą nawet w zawiłych dokumentach BDO, KPO czy KEO. Odbiór zużytego oleju w Radzyminie możesz w całości nam zostawić!

Koszty usług WasteMaster a nasze cele

Na samym początku powtórzymy raz jeszcze: nasze usługi są całkowicie za darmo! Bezpłatnie pomożemy Ci w koordynowaniu zarządzania gospodarką odpadową w Twoim przedsiębiorstwie. Zarówno konsultacja z Opiekunem Klienta, określenie ceny olejów, korzystanie z aplikacji czy pomoc w kwestii BDO, nie będzie Cię kosztować ani złotówki. Naszym celem jest, abyś w jak najkrótszym czasie wywiózł swoje odpady do skupu przepracowanego oleju w Radzyminie. Intencją, w której działamy jest zwiększenie funkcjonalności zarządzania pozostałościami. Ten rynek w Polsce jest dość rozwinięty, ale wymaga ulepszeń. Na sam początek jest to przyśpieszenie wymiany pieniędzy między skupami a klientami. Pamiętaj, że oprócz tego, że nasze usługi są darmowe, służą głównie zaoszczędzeniu Twojego czasu.

Cena za litr oleju przepracowanego w Radzyminie

Trudno określić dokładnie cenę za litr oleju przepracowanego w Radzyminie, ponieważ zależy ona od bardzo wielu czynników. Twoja lokalizacja, ilość olejów, ich rodzaj, poziom zanieczyszczenia, ale i bieżąca stawka w rafinerii dla skupu tego typu odpadu w ilościach hurtowych. Dlatego koszt odbioru może się wahać od 4 zł/kg (za oleje zanieczyszczone, do których dolicza się utylizację) lub może być całkowicie bezpłatny w przypadku niewielkich ilości. Warto zaznaczyć, że 1 litr oleju to 0,8 kg. Także musi zostać przekazany w prawidłowy sposób: w szczelnych beczkach lub mauzerach. Aby wiedzieć więcej o cenach skupu oleju, zadzwoń do WasteMaster lub wejdź na naszą stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. Jeżeli jesteś osobą fizyczną, firmy nie zabiorą od Ciebie np. oleju silnikowego. Ale nie przejmuj się! Jeśli interesuje Cię utylizacja oleju silnikowego w Radzyminie możesz się zwrócić do lokalnych punktów typu PSZOK, stacji benzynowych czy warsztatów samochodowych. Jednak jeśli dysponujesz już większymi ilościami – zwróć się do nas, z pewnością pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania! Zapraszamy do korzystania z naszych usług – bez żadnych kosztów zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Aplikacja od WasteMaster jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze. Nawet jeśli nie jesteśmy biegli w technologiach, to i tak nie powinna sprawiać problemów. Dzięki niej dowiedziałem się, jaki jest przekrój cen za litr oleju przepracowanego w Radzyminie. Bardzo pomocne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mój warsztat zawsze produkował dużo zanieczyszczonego oleju. Dlatego oczywistym jest, że szukałem usługi odbioru zużytego oleju w Radzyminie. Jednak z powodu braku czasu, zawsze decydowałem się na najtańsze placówki skupu, co zazwyczaj nie szło w parze z jakością. Dzięki WasteMaster udało mi się wyszukać wartościowe oferty, za które nie przepłacam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, jak się zabrać za planowanie odbioru zużytego oleju w Radzyminie, dlatego skontaktowałam się z WasteMaster. Mój Opiekun Klienta, bardzo szczegółowo podszedł do mojego zlecenia - jestem bardzo mile zaskoczona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zawsze miałam trudność w wyszukaniu odpowiedniego skupu przepracowanego oleju w Radzyminie, ale odkąd używam WasteMaster, jest mi dużo łatwiej. Za darmo otrzymuję wartościowe oferty i wiem, który skup oferuje najtańsze ceny. A ich aplikacja naprawdę się przydaje!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Super obsługa! Uprzejmy konsultant udzielił mi informacji na temat cen za litr oleju przepracowanego w Radzyminie. Dzięki temu, już wiem, gdzie szukać najtańszych skupów!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon