Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Nasielsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Sposoby zamówienia usługi odbioru oleju przepracowanego w Nasielsku

Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług, możesz zamówić odbiór zużytego oleju w Nasielsku dwojako. Jedną z opcji jest konsultacja telefoniczna. Kliknij w ofertę, z której chcesz skorzystać, zadzwoń pod podany numer i daj się przez wszystko poprowadzić naszemu konsultantowi. Podaj mu wszystkie najważniejsze dane na temat Twojego oleju, a także Twoje preferencje. On za Ciebie umieści zlecenie w naszej aplikacji i przekaże Ci listę korzystnych ofert. Jeżeli wolisz ominąć element rozmowy z konsultantem, możesz sam zamieścić swoje ogłoszenie w aplikacji WasteMaster (https://app.wastemaster.pl/). Nawet w tym przypadku będzie Cię wspierał Opiekun Klienta - będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty odbioru zużytego oleju w Nasielsku. W obu przypadkach możesz zwracać się do nas z wszelkimi pytaniami. Opiekun klienta również zakończy Twoje zlecenie i jak już wybierzesz skup oleju przepracowanego w Nasielsku pomoże Ci w ustaleniu daty przeprowadzenia wywozu z Twojej lokalizacji.

Kody na oleje przepracowane - co musisz wiedzieć?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, do wypełnienia BDO, KEO i KPO, niezbędne są kody odpadów. Zgodnie z rozprządzeniami UE, w Polsce przyjęliśmy sposób oznaczania poszczególnych odpadów za pomocą numerów. Ma to pomóc w kategoryzacji i podziale śmieci (do olejów przydzielona została grupa kodów rozpoczynająca się od nr 13) oraz ich identyfikacji. Warto wiedzieć przed realizacją samego odbioru zużytego oleju w Nasielsku, jak oznaczamy nasz odpad. Poniżej umieściliśmy listę numerów dla kategorii olejów: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Co od Ciebie wywieziemy?

WasteMaster zajmuje się realizacją odbioru oleju przepracowanego w Nasielsku, ale nie jest to jedynie olej silnikowy. Wywozimy także te smarowe, przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne oraz transformatorowe. Jeśli masz inny rodzaj lub nie jesteś przekonany, jakim olejem dysponujesz - zadzwoń do nas - postaramy się pomóc! Nie zapomnij o tym, że skupy olejów przepracowanych w Nasielsku muszą otrzymać dobrze zabezpieczony, szczelny ładunek. Oprócz tego, nieistotne jakim rodzajem dysponujesz, musisz wypełnić parę dokumentów, w zależności od tego, czy jesteś przedsiębiorcą czy osobą fizyczną, także BDO. Ważną informacją dla skupów jest także stopień zanieczyszczenie Twoich odpadów, ponieważ wpłynie on na ostateczną cenę wywozu i utylizacji.

Formalności związane z wywozem odpadów

Najistotniejszą formalnością, której muszą dopełnić właściciele firm i rolnicy posiadający gospodarstwa większe niż 75 ha, to prowadzenie rejestru i ewidencjonowanie olejów w Bazie Danych Odpadowych. Jest to element monitorujący wytwarzanie i utylizowanie odpadów w Polsce. Dla wszystkich podmiotów wytwarzających tego rodzaju odpady konieczne jest wypełnienie Karty Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie kontroli policyjnej. Z kolei dokumentem, który zapewnia bezpieczny i legalny odbiór oleju przepracowanego w Nasielsku na, jest KPO. Karta Przekazania Odpadu zawiera dane o odpadzie, jego kod, parametry, dane Twoje oraz auta, które zabrało ciecze. Wszystko to stanowi składową prewencji przeciwko nielegalnemu wylewaniu m.in. przepracowanych olejów.

Jakie usługi oferuje WasteMaster?

WasteMaster przede wszystkim służy usprawnieniu całego procesu gospodarowania odpadami. Zależy nam na jak najsprawniejszym odbiorze oleju przepracowanego w Nasielsku (oczywiście z Twojej lokalizacji) i przekazaniu go skupom, tak by ciecze w zależności od składu, mogły wrócić do obiegu. Zatem oferujemy Ci darmową wycenę olejów oraz przygotowanie listy skupów przepracowanego oleju w Nasielsku, które będą dla Ciebie maksymalnie korzystne. Nasi specjaliści, podczas określania kosztów wywozu, biorą pod uwagę najróżniejsze zmienne, a także znajomość rynku odpadowego. Do każdego zlecenia zostaje przydzielony Twój indywidualny Opiekun Klienta, który koordynuje Twoje zlecenie, dodaje je do naszej aplikacji oraz służy Ci pomocą na każdym etapie naszej współpracy. Otrzymasz wsparcie nawet przy formalnościach, takich jak BDO. Możesz całkowicie zaufać naszym pracownikom – zrealizują dla Ciebie odbiór zużytego oleju w Nasielsku w absolutnie profesjonalnych warunkach!

Jak najlepiej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Nasielsku?

Posiadasz sporo olejów silnikowych? A może zużytych olejów transformatorowych? Nie jesteś pewien co z nimi począć? Przeczytaj poniższy tekst do końca, a dowiesz się najważniejszych informacji! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że prawo obliguje Cię do przekazania takich odpadów do skupów przepracowanego oleju w Nasielsku. Nielegalne jest wylewanie cieczy tego rodzaju do kanalizacji czy rzeki. Są to materiały wysoce szkodliwe, które zwyczajnie mogą zagrażać środowisku czy zdrowiu ludzi. Warto zaznaczyć, że są to czynności ścigane z ramienia Kodeksu Karnego. Za zanieczyszczenie środowiska w ten sposób grozi kara do 5 tys. złotych, ale i nawet do 5 lat więzienia. Zatem jedynym legalnym i etycznym rozwiązaniem jest wywiezienie płynów do skupu przepracowanego oleju w Nasielsku. Nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Oprócz znalezienia właściwej placówki musisz dopełnić kilku formalności, ale i najczęściej skorzystać z usługi odbioru oleju przepracowanego w Nasielsku. Doczytaj do ostatniego akapitu - te informacje z pewnością Ci będą użyteczne!

Ile wynosi cena za litr oleju przepracowanego w Nasielsku

Cena za litr oleju przepracowanego w Nasielsku będzie się zmieniała w zależności od wielu czynników. To, jak daleko się znajdujesz od miejsca skupu, ile oleju posiadasz, jakiego jest typu, czy jest zanieczyszczony etc. Oprócz tego, ważna jest również stawka w rafinerii dla określonego skupu. W związku z tym koszt za odbiór kilograma oleju przepracowanego może wynieść albo 4 zł w przypadku zanieczyszczonych płynów albo być darmowy w przypadku malutkich ilości. Ponadto wartym podkreślenia jest to, że 1 litr oleju to ok. 0,8 kg. Ładunek musi być szczelnie zabezpieczony w beczkach lub mauzerach. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów na temat cen olejów - skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą stronę: https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. Jeśli jesteś osobą fizyczną chcącą zutylizować olej silnikowy w Nasielsku, miej na uwadze, że firmy wywozowe Cię nie obsłużą. Możesz zanieść swoje oleje do punktu typu PSZOK, stacji benzynowej lub warsztatu. W każdym przypadku służymy pomocą. Zachęcamy do współpracy - oszczędzisz z nami mnóstwo czasu, a także dotrzesz do ogłoszeń, które są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Usprawnij swoją gospodarkę odpadową już dziś!

Koszty usług WasteMaster a nasze cele

Na samym początku powtórzymy raz jeszcze: nasze usługi są całkowicie za darmo! Bezpłatnie pomożemy Ci w koordynowaniu zarządzania gospodarką odpadową w Twoim przedsiębiorstwie. Zarówno konsultacja z Opiekunem Klienta, wycena olejów, korzystanie z aplikacji czy pomoc w kwestii BDO, nie będzie Cię kosztować ani grosza. Naszym celem jest, abyś w jak najszybszy sposób wywiózł swoje odpady do skupu przepracowanego oleju w Nasielsku. Intencją, w której działamy jest usprawnienie całego systemu gospodarowanie pozostałościami. Ten rynek w Polsce jest dość rozbudowany, ale wymaga ulepszeń. Na sam początek jest to przyśpieszenie wymieniania pieniędzy między skupami a klientami. Pamiętaj, że oprócz tego, że nasze usługi są darmowe, służą głównie oszczędności Twojego czasu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Interesowała mnie usługa odbioru zużytego oleju w Nasielsku, dlatego aby nie marnować czasu, skontaktowałam się z konsultantami z WasteMaster. To był dobry wybór - jak zwykle znaleźli dla mnie wartościowe oferty!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam skup przepracowanego oleju, który miał szansę się rozwinąć dzięki współpracy z WasteMaster. Na ten moment obsługujemy warsztaty z całego województwa!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie miałem czasu na organizację utylizacji oleju silnikowego w Nasielsku, dlatego cieszę się, że miałem możliwość zlecenia tego zadania firmie zewnętrznej. WasteMaster za darmo znajduje naprawdę wartościowe oferty - chyba nie trzeba dodawać nic więcej!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Darmowe i solidne usługi to wielka rzadkość - jednak w przypadku WasteMaster wcale tak nie jest. Nie zapłaciłem ani złotówki, a otrzymałem wartościową usługę organizacji odbioru oleju przepracowanego - naprawdę polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Chciałem zorganizować odbiór zużytego oleju w Nasielsku, bo nie byłbym w stanie samodzielnie wywieźć tylu litrów zanieczyszczonych cieczy. WasteMaster znalazło mi dobre oferty w zaledwie kilka godzin. Mogłem dowolnie wybrać interesujące mnie ogłoszenie - i to całkiem za darmo!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon