Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Krośnie Odrzańskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Odbiór oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim - jak zamówić usługę w WasteMaster?

Odbiór zużytego oleju w Krośnie Odrzańskim możesz zamówić dwojako. Albo za pomocą rozmowy telefonicznej albo poprzez naszą aplikację. Jeśli wolisz porozmawiać z naszym konsultantem, znajdź interesującą Cię ofertę na naszej stronie, a po kliknięciu w nią wyświetli się numer. Zadzwoń, udziel najważniejszych informacji o odpadzie, podziel się swoimi wymaganiami - i to tyle! Na podstawie uzyskanych informacji Opiekun Klienta dokona wyceny olejów oraz zamieści w Twoim imieniu ogłoszenie w aplikacji. Po niedługim czasie wyśle Ci listę z ofertami, a Ty sam podejmiesz decyzję. Jeśli wolisz sam skorzystać z aplikacji (https://app.wastemaster.pl/), wejdź w nią, dodaj ogłoszenie i czekaj aż Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze propozycje od firm odbierających zużyty olej w Krośnie Odrzańskim. Jeśli okaże się, że nasze propozycje Ci nie odpowiadają - powiedz to nam! Nie musisz decydować się na nic wbrew sobie, czasem znalezienie odpowiedniego skupu oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim to bardziej czasochłonny proces. W obu przypadkach, Twój Opiekun Klienta zajmie się finalizacją Twojego zlecenia oraz określeniem terminu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Kody na oleje przepracowane - co musisz wiedzieć?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, do wypełnienia BDO, KEO i KPO, niezbędne są kody odpadów. Zgodnie z ustawami UE, w Polsce przyjęliśmy sposób oznaczania poszczególnych odpadów za pomocą kodów. Ma to pomóc w kategoryzacji i podziale śmieci (do olejów przypisana została grupa kodów rozpoczynająca się od nr 13) oraz ich identyfikacji. Warto wiedzieć przed organizacją samego odbioru zużytego oleju w Krośnie Odrzańskim, jak oznaczamy nasze śmieci. Poniżej umieściliśmy listę numerów dla grupy olejów: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Wiemy jak najefektywniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim!

Masz serwis samochodowy? A może Twój zakład wytwórczy wytwarza dużo zanieczyszczonego oleju? Jeśli tak, to ten artykuł powinien Cię zainteresować! Na samym początku należy zaznaczyć, że ciecze tego rodzaju muszą być wywożone do właściwych skupów olejów przepracowanych w Krośnie Odrzańskim. Tam zostaną poddane oczyszczaniu, przetworzeniu, neutralizacji bądź recyklingowi. Musisz wiedzieć, że nielegalnym jest wyrzucanie olejów do kanalizacji lub do środowiska przyrodniczego. Jest to ekstremalnie szkodliwe dla fauny, flory i człowieka. Dodatkowo jest to zakazane z punktu widzenia systemu prawnego. Za niszczenie środowiska, może zostać nałożona grzywna do 5 tys. zł, ale i nawet kara pozbawienia wolności do nawet do pięciu lat. Najlepszym rozwiązaniem (i jedynym słusznym) jest przewóz płynów do skupu olejów przepracowanych w Krośnie Odrzańskim. Aby dowiedzieć się, jak najlepiej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim, doczytaj artykuł do końca!

Kwestie formalne a wywóz przepracowanego oleju

Podstawą, którą musi spełnić każdy przedsiębiorca oraz rolnik posiadający powyżej 75 ha jest prowadzenie regularnych rejestrów pozostałości w Bazie Danych Odpadowych. Powstała ona po to, aby nie dopuszczać do sytuacji, że władze nie wiedzą, ile kto wytwarza śmieci i jak się ich pozbywa. Każdy z kolei, jest zobligowany do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód na legalną utylizację śmieci w razie kontroli policyjnej. Aby móc swobodnie oddać oleje firmie odbierającej przepracowany olej w Krośnie Odrzańskim koniecznie trzeba uzupełnić Kartę Przekazania Odpadu. Zawarte w niej dane pozwalają kierowcy firmy przewozowej na legalny transport do skupu. Każdy z tych formularzy wykorzystuje system oznaczeń numerycznych. Brzmi nieco zawile? W razie wszelkich wątpliwości - nie wahaj się i zadzwoń do nas!

Koszt usług WasteMaster

Ile zapłacisz za nasze usługi? Absolutnie nic! Innowacyjność naszych działań polega również na tym, że nie pobieramy opłat za pomoc, której Ci udzielamy. Reasumując: wycena Twojego przepracowanego oleju, znalezienie dla Ciebie skupów przepracowanego oleju w Krośnie Odrzańskim, pomoc w obsłudze aplikacji, rozmowy telefoniczne czy wsparcie Opiekuna Klienta – to wszystko jest całkiem bezpłatne. Wynika to z naszych nadrzędnych celów – chcemy w jak najbardziej efektywny sposób uprościć klientom obrót odpadami. Jest to bardzo rozbudowana gałąź handlu w Polsce, dlatego wymaga ona nowoczesnych rozwiązań. Dzięki nam nie zmarnujesz czasu na wyszukiwanie skupów zużytych olejów, a także zyskasz pewność, że wybrałeś najlepiej, jak to było możliwe.

Propozycja od WasteMaster

Proponujemy wsparcie na każdym etapie współpracy. Zorganizujemy odbiór oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim w całości za Ciebie! Za darmo wycenimy Twoje oleje w oparciu o opinie ekspertów, bezpłatnie stworzymy listę korzystnych ofert, zamieścimy ogłoszenie, udzielimy pomocy. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy przepracowanego oleju w Krośnie Odrzańskim. Nasi konsultanci są bardzo doświadczeni i znają meandry rynku odpadowego. Uwzględniają w swoich wyliczeniach najróżniejsze czynniki, w tym właśnie rynek handlu odpadami. Ponadto oferujemy wsparcie w najróżniejszych czynnościach związanych z zarządzaniem gospodarką odpadową. Pomożemy Ci nawet z BDO! Z nami nie musisz się martwić organizacją odbioru zużytego oleju w Krośnie Odrzańskim - my się wszystkim zajmiemy!

Co od Ciebie wywieziemy?

WasteMaster zajmuje się realizacją odbioru oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim, ale nie jest to jedynie olej silnikowy. Wywozimy także te smarowe, przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne oraz transformatorowe. Jeśli posiadasz inny rodzaj lub nie jesteś pewien, jakim olejem dysponujesz - zadzwoń do nas - postaramy się pomóc! Pamiętajmy o tym, że skupy olejów przepracowanych w Krośnie Odrzańskim muszą dostać dobrze zabezpieczony, szczelny ładunek. Oprócz tego, nieistotne jakim rodzajem dysponujesz, musisz wypełnić kilka dokumentów, w zależności od tego, czy jesteś przedsiębiorcą czy osobą prywatną, także BDO. Istotną informacją dla skupów jest także stopień zanieczyszczenie Twoich odpadów, ponieważ wpłynie on na końcową cenę wywozu i utylizacji.

Co wpływa na cenę za litr oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim?

Niełatwo określić jak będzie dokładnie wyglądała cena za litr oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim. Na jej wysokość wpływa sporo zmiennych. Twoje oddalenie od miejsca skupu, ilość oleju, jego typ oraz to, w jakim stopniu jest zanieczyszczony i będzie wymagał filtracji. Także cena, jaką poda rafineria danemu skupowi, ma wpływ na jego wewnętrzny cennik. Przykładu nie trzeba szukać daleko: za zanieczyszczony olej zapłacimy ok. 4 zł/kg, podczas gdy za zwykły, silnikowy tylko 1 zł/kg. Rozbieżność jest widoczna. Warto pamiętać, że 1 l oleju to circa 0,8 kg. Chcesz uzyskać więcej informacji o cenach? Zajrzyj na naszą stronę (https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego) lub wykonaj do nas telefon! Jeżeli jesteś osobą prywatną musisz się liczyć z tym, że firmy wywozowe raczej nie odbiorą od Ciebie oleju. Dlatego jeśli chcesz oddać do utylizacji olej silnikowy w Krośnie Odrzańskim, warto zrobić rekonesans, czy okoliczne stacje paliw, PSZOK-i czy warsztaty samochodowe go nie przyjmą. W razie wszelkich wątpliwości - skontaktuj się z nami. Nie marnuj czasu i zoptymalizuj swoją gospodarkę odpadową już dziś!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie mam czasu na monitorowanie cen za litr oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim, dlatego zainstalowałam aplikację od WasteMaster na telefon. Dosłownie w każdej chwili posiadam dostęp do mojego ogłoszenia i mogę podglądać, jak wyglądają ceny skupu w mojej okolicy. Bardzo użytczne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster udało mi się bez problemów zrealizować odbiór oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim. Wszystko sprawnie i na najwyższym poziomie. Już po kilku dniach do mojego warsztatu przyjechała cysterna!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie miałem kiedy zorganizować utylizacji oleju silnikowego w Krośnie Odrzańskim, dlatego cieszę się, że miałem możliwość zlecenia tego zadania firmie zewnętrznej. WasteMaster bez pobierania opłat znajduje naprawdę wartościowe oferty - chyba nie trzeba mówić nic więcej!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nigdy nie lubiłem zajmować się gospodarowaniem odpadami w moim serwisie. Właśnie dlatego chętnie korzystam z usług WasteMaster, które zawsze zrealizuje odbiór oleju przepracowanego w Krośnie Odrzańskim, z którego jestem usatysfakcjonowany!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Prowadzę skup przepracowanego oleju, który miał szansę się rozwinąć dzięki współpracy z WasteMaster. Na ten moment obsługujemy warsztaty z całego województwa!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon