Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Grodzisku Wielkopolskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy całościową pomoc w organizacji odbioru oleju przepracowanego w Grodzisku Wielkopolskim. Naszym celem jest jak największe uproszczenie handlowania odpadami oraz zoptymalizowanie tego procesu. Z tego powodu nasze usługi nie są objęte opłatami. Wyceniamy Twoje oleje, tworzymy dla Ciebie indywidualną listę skupów przepracowanego oleju w Grodzisku Wielkopolskim oraz służymy pomocą na każdym etapie naszej współpracy. Nasi eksperci mają bardzo duże doświadczenie i wiedzę na temat rynku odpadowego. Uwzględniają w swoich wyliczeniach najróżniejsze czynniki, w tym Twoją lokalizację czy bieżącą sytuację na rynku. Za każdym razem będzie nad Tobą czuwał Opiekun Klienta, do którego możesz się zwrócić z każdą kwestią czy wątpliwością. Służymy pomocą nawet w zawiłych dokumentach BDO, KPO czy KEO. Odbiór zużytego oleju w Grodzisku Wielkopolskim możesz w całości nam zostawić!

Cena za litr oleju przepracowanego w Grodzisku Wielkopolskim

Trudno określić dokładnie cenę za litr oleju przepracowanego w Grodzisku Wielkopolskim, ponieważ zależy ona od bardzo wielu czynników. Twoja lokalizacja, ilość olejów, ich rodzaj, stopień zanieczyszczenia, ale i bieżąca stawka w rafinerii dla skupu tego rodzaju odpadu w ilościach hurtowych. Dlatego koszt odbioru może się wahać od 4 zł/kg (za oleje zanieczyszczone, do których dolicza się filtrację) lub może być całkowicie za darmo w przypadku niewielkich ilości. Warto podkreślić, że 1 litr oleju to 0,8 kg. Także musi zostać przekazany w sposób: w nieprzeciekających beczkach lub mauzerach. Aby wiedzieć więcej o cenach skupu oleju, zadzwoń do WasteMaster lub wejdź na naszą stronę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. Jeżeli jesteś osobą prywatną, firmy nie zabiorą od Ciebie np. oleju silnikowego. Ale nie martw się! Jeśli interesuje Cię utylizacja oleju silnikowego w Grodzisku Wielkopolskim możesz się zwrócić do najbliższych punktów typu PSZOK, stacji benzynowych czy warsztatów samochodowych. Jednak jeśli dysponujesz już większymi ilościami – zwróć się do nas, na pewno pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania! Zapraszamy do korzystania z naszych usług – bez żadnych kosztów zaoszczędzisz mnóstwo czasu!

Jakie rodzaje olejów przepracowanych od Ciebie odbierzemy?

Firma WasteMaster zajmuje się realizacją odbioru i wywozu tego rodzaju cieczy do skupów przepracowanych olejów w Grodzisku Wielkopolskim. Na samym początku warto wspomnieć o tym, jakie odpady od Ciebie odbierzemy w ramach naszych usług. Zajmujemy się odbiorem następujących olejów: silnikowych, smarowych, przekładniowych, maszynowych, hydraulicznych oraz transformatorowych. Jeśli posiadasz oleje niewymienione wyżej – zachęcamy do konsultacji z naszymi pracownikami. Organizacja odbioru oleju przepracowanego w Grodzisku Wielkopolskim to nasza główna działalność w związku z tym typem odpadów. Dlatego jest dla nas niezwykle ważne, żeby dostarczyć satysfakcjonującej usługi w tej dziedzinie. Pamiętaj o tym, żeby dokładnie określić rodzaj swojej pozostałości, a w razie problemów zalecamy rozmowę z konsultantem.

W jaki sposób można zamówić odbiór oleju przepracowanego w Grodzisku Wielkopolskim?

Zamówienie odbioru zużytego oleju w Grodzisku Wielkopolskim może się odbyć na dwa sposoby. Z jednej strony możesz wykorzystać opcję telefonicznej konsultacji lub skorzystania z naszej aplikacji. Jeśli wybierzesz pierwszy sposób, musisz wyszukać interesującą Cię usługę na naszej stronie, tam znajdziesz numer do konsultanta. Podczas rozmowy telefonicznej musisz podać mu najistotniejsze informacje o Twoich olejach. On - Twój reprezentant - zamieści ogłoszenie zlecające usługę np. odbioru zużytego oleju w Grodzisku Wielkopolskim na naszej aplikacji. Następnie otrzymasz od niego informacje o korzystnych ofertach, mając na uwadze Twoja korzyść. Jeśli podejmiesz decyzję o samodzielnym użyciu aplikacji - musisz sam dodać ogłoszenie (aplikację znajdziesz pod tym linkiem: https://app.wastemaster.pl/). Następnie z góry przydzielony Opiekun Klienta będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty. W każdym z wymienionych przypadków będzie on także finalizował proces oraz określał termin przeprowadzenia usługi (w oparciu o Twoje preferencje oraz dyspozycyjność firmy wywozowej). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze organizacji odbioru zużytego oleju w Grodzisku Wielkopolskim - zadzwoń do WasteMaster!

Jak najlepiej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Grodzisku Wielkopolskim?

Posiadasz sporo olejów silnikowych? A może przepracowanych olejów transformatorowych? Nie jesteś pewien co z nimi zrobić? Przeczytaj poniższy wpis do końca, a dowiesz się najważniejszych informacji! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że prawo obliguje Cię do przekazania takich odpadów do skupów przepracowanego oleju w Grodzisku Wielkopolskim. Zabronione jest wylewanie płynów tego rodzaju do kanalizacji czy rzeki. Są to substancje wysoce szkodliwe, które zwyczajnie mogą zagrażać środowisku czy zdrowiu ludzi. Warto zaznaczyć, że są to postępki ścigane z ramienia Kodeksu Karnego. Za zatruwanie środowiska w ten sposób grozi kara do 5 tys. złotych, ale i nawet do 5 lat więzienia. Zatem jedynym legalnym i etycznym rozwiązaniem jest wywiezienie płynów do skupu przepracowanego oleju w Grodzisku Wielkopolskim. Nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Oprócz znalezienia właściwej placówki musisz dopełnić szeregu formalności, ale i najczęściej użyć usługi odbioru oleju przepracowanego w Grodzisku Wielkopolskim. Doczytaj do końca - te informacje z pewnością Ci będą użyteczne!

Jakich kwestii formalnych musisz dopełnić?

Pamiętaj, że zarówno firmy, jak i rolnicy zarządzający gospodarstwem większym niż 75 ha, muszą być zarejestrowani w BDO. Baza Danych Odpadowych służy kontrolowaniu ilości wytworzonych odpadów oraz monitorowaniu tego, jak są utylizowane. Kolejną ważną rzeczą jest przekazanie KPO kierowcy, który odbiera Twoje przepracowane oleje. Tam zawierasz najważniejsze informacje o olejach, jego kod, ilość, rodzaj etc. Jeśli jesteś rolnikiem, który posiada mniejsze gospodarstwo – do odbioru oleju przepracowanego w Grodzisku Wielkopolskim potrzebne jest jedynie oświadczenie o zwolnieniu z obowiązku prowadzenia konta w BDO. Kolejnym koniecznym dokumentem jest KEO – Karta Ewidencji Odpadu, która jest Twoją podstawą prawną legalności procesu wywozu i utylizacji olejów. Jest to druk, który w razie kontroli należy pokazać odpowiedzialnym służbom.

Koszt usług WasteMaster

Ile zapłacisz za usługi świadczone przez WasteMaster? Kompletnie nic! Innowacyjność naszych działań polega także na tym, że nie pobieramy opłat za pomoc, której Ci udzielimy. Reasumując: wycena Twojego przepracowanego oleju, znalezienie dla Ciebie skupów przepracowanego oleju w Grodzisku Wielkopolskim, pomoc w obsłudze aplikacji, rozmowy telefoniczne czy wsparcie Opiekuna Klienta – to wszystko jest całkiem za darmo. Wynika to z naszych nadrzędnych celów – chcemy w jak najbardziej efektywny sposób uprościć klientom obrót odpadami. Jest to bardzo rozwinięta gałąź handlu w Polsce, dlatego wymaga ona nowoczesnych rozwiązań. Dzięki nam nie zmarnujesz czasu na wyszukiwanie skupów zużytych olejów, a także zyskasz pewność, że wybrałeś najlepiej, jak się dało.

Kody na oleje przepracowane

Jak już wcześniej zostało zaznaczone – we wszelkiej dokumentacji, w KPO, KEO i BDO, musisz używać numerycznych oznaczeń olejów przepracowanych. Rozporządzenie Ministerstwa Środowiska, w zgodzie z europejskimi standardami, wprowadziło klasyfikację wszystkich odpadów, właśnie za pomocą kodów. Pomagają one w rozróżnianiu i opisywaniu pozostałości. Poniżej zamieściliśmy kody (wszystkie należą do rodzaju oznaczonego nr 13), które mogą Cię interesować w kontekście organizacji odbioru zużytego oleju w Grodzisku Wielkopolskim: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Z pomocą WasteMaster, szybko i wygodnie zorganizowałem odbiór zużytego oleju w Grodzisku Wielkopolskim - jestem przekonany, że skorzystam z ich usług ponownie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ważna jest dla mnie ekologiczna utylizacja oleju silnikowego - recykling jest dla kluczowy. Dzięki WasteMaster znalazłam skup, który mi odpowiada i wiem, że do niego wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W WasteMaster pomogli mi w zrealizowaniu odbioru zużytego oleju w Grodzisku Wielkopolskim. Naprawdę odwalili kawał dobrej roboty - już następnego dnia przyjechała ekipa z cysterną pod mój warsztat!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Rozmowa z moim Opiekunem Klienta, dała mi pełny obraz cen za litr oleju przepracowanego w Grodzisku Wielkopolskim. Jestem bardzo wdzięczny, bo dzięki temu, znalazłem naprawdę dobry i tani skup.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Odkąd współpracuję z tą firmą, odbiór oleju przepracowanego w Grodzisku Wielkopolskim to żadna trudność. Bez płacenia wyceniają moje oleje silnikowe i podsyłają ciekawe oferty. Naprawdę warto korzystać z ich usług!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon