Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Brwinowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Wiemy jak najefektywniej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Brwinowie!

Masz serwis samochodowy? A może Twój zakład wytwórczy wytwarza dużo zanieczyszczonego oleju? Jeśli tak, to ten tekst powinien Cię zainteresować! Na samym początku należy zaznaczyć, że ciecze tego rodzaju muszą być wywożone do właściwych skupów olejów przepracowanych w Brwinowie. Tam zostaną oczyszczone, przetworzone, zneutralizowane bądź recyklingowi. Musisz wiedzieć, że nielegalnym jest wyrzucanie olejów do kanalizacji lub do środowiska przyrodniczego. Jest to skrajnie szkodliwe dla fauny, flory i człowieka. Dodatkowo jest to nielegalne z punktu widzenia systemu prawnego. Za zaśmiecanie środowiska, może zostać nałożona grzywna do 5 tys. zł, ale i nawet kara pozbawienia wolności do 5 lat. Najlepszym rozwiązaniem (i jedynym słusznym) jest wywóz płynów do skupu olejów przepracowanych w Brwinowie. Aby wiedzieć, jak najlepiej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Brwinowie, doczytaj artykuł do samego końca!

W jaki sposób można zamówić odbiór oleju przepracowanego w Brwinowie?

Zamówienie odbioru zużytego oleju w Brwinowie może się odbyć dwoma sposobami. Z jednej strony możesz wykorzystać wariant telefonicznej lub skorzystania z naszej aplikacji. Jeśli wybierzesz pierwszy sposób, musisz wyszukać interesującą Cię usługę na naszej witrynie, tam znajdziesz numer do konsultanta. Podczas rozmowy telefonicznej musisz podać mu wszystkie najważniejsze informacje o Twoich olejach. On w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie dotyczące np. odbioru zużytego oleju w Brwinowie na naszej aplikacji. Następnie poinformuje Cię o korzystnych ofertach, mając na uwadze Twoja korzyść. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne użycie aplikacji - musisz sam dodać ogłoszenie (aplikację znajdziesz pod tym linkiem: https://app.wastemaster.pl/). Następnie odgórnie przydzielony Opiekun Klienta będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty. W każdym z wymienionych wariantów będzie on także finalizował proces oraz określał termin przeprowadzenia usługi (w oparciu o Twoje wymagania oraz dyspozycyjność firmy wywozowej). Jeśli chcesz wiedzieć więcej o naszej usłudze organizacji odbioru zużytego oleju w Brwinowie - skontaktuj się z WasteMaster!

Jakie są ceny za litr oleju przepracowanego w Brwinowie?

Trudno jest określić z pełną odpowiedzialnością cenę za litr oleju przepracowanego w Brwinowie. Zależy ona od zbyt wielu elementów. Zarówno miejsce przekazania oleju, jego rodzaj, ilość, stopień zanieczyszczenia ma spore znaczenie. W tej jednej cyfrze zostaje także wzięty pod uwagę wpływ cen rafinerii dla skupów, w przypadku ilości hurtowych. Zatem za litr oleju w skupie możesz zapłacić 4 zł, jeśli jest on zanieczyszczony, ale może to być równie dobrze tylko 1 zł. Ceny są wyznaczane za kilogram. Warto wiedzieć, że 1 l to ok. 0,8 kg. Ważną sprawą jest również zabezpieczenie beczek czy mauzerów. Nie mogą one przeciekać! Jeśli szukasz bardziej szczegółowych informacji na temat przepracowanych olejów, zajrzyj na naszą witrynę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. W momencie, kiedy jesteś osobą prywatną, a nie przedsiębiorcą, jest bardzo możliwe, że firmy nie odbiorą od Ciebie oleju, a jak już to jedynie wtedy, kiedy Twoja lokalizacja będzie "po drodze". Dlatego, jeśli zamierzasz doprowadzić do utylizacji oleju silnikowego w Brwinowie, proponujemy udanie się do punktu typu PSZOK, stacji paliw lub warsztatu samochodowego. Jeżeli nie jesteś pewien, co zrobić ze swoim olejem silnikowym - zadzwoń! Chętnie udzielimy Ci potrzebnej pomocy. Zapraszamy do współpracy!

Kody na oleje przepracowane

Jak już wcześniej zostało podkreślone – we wszelkiej dokumentacji, w KPO, KEO i BDO, musisz używać numerycznych oznaczeń olejów przepracowanych. Rozporządzenie Ministerstwa Środowiska, w zgodzie z europejskimi standardami, wprowadziło klasyfikację wszystkich odpadów, właśnie za pomocą kodów. Pomagają one w identyfikowaniu i opisywaniu pozostałości. Poniżej zamieściliśmy kody (wszystkie należą do grupy z nr 13), które mogą Cię interesować w kontekście organizacji odbioru zużytego oleju w Brwinowie: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Jakie mamy cele? Ile zapłacisz za nasze usługi?

Nadrzędnym dążeniem naszej firmy jest jak największa optymalizacja obrotu odpadami. Im szybciej przekażesz oleje do skupu, tym szybciej one dostaną pieniądze i rozpoczną zabiegi ich przetwarzania. Zależy nam na jak najsprawniejszym uporządkowaniu tego procesu - temu także służy kompleksowe ukazanie lokalnej mapy skupów przepracowanego oleju w Brwinowie. A ile trzeba będzie zapłacić? Absolutnie nic! Nasze usługi są innowacyjne również dlatego, że bez pobierania opłat optymalizujemy gospodarkę odpadową naszych klientów. Nie zapłacisz ani z aplikację ani za wsparciew kwestii BDO ani za wsparcie Opiekuna Klienta. Zaoszczędzisz z nami masę czasu - możemy to śmiało zagwarantować!

Co od Ciebie wywieziemy?

WasteMaster zajmuje się organizacją odbioru oleju przepracowanego w Brwinowie, ale nie jest to jedynie olej silnikowy. Wywozimy także te smarowe, przekładniowe, maszynowe, hydrauliczne oraz transformatorowe. Jeśli masz inny rodzaj lub nie jesteś pewien, jakim olejem dysponujesz - zadzwoń do nas - spróbujemy Ci pomóc! Pamiętajmy o tym, że skupy olejów przepracowanych w Brwinowie muszą otrzymać dobrze zabezpieczony, szczelny ładunek. Oprócz tego, nieistotne jakim rodzajem dysponujesz, musisz wypełnić parę dokumentów, w zależności od tego, czy jesteś przedsiębiorcą czy osobą prywatną, także BDO. Ważną informacją dla skupów jest także stopień zanieczyszczenie Twoich odpadów, ponieważ wpłynie on na ostateczną cenę wywozu i utylizacji.

Propozycja od WasteMaster

Proponujemy pomoc na każdym etapie współpracy. Zrealizujemy odbiór oleju przepracowanego w Brwinowie w całości za Ciebie! Za darmo wycenimy Twoje oleje w oparciu o opinie ekspertów, bezpłatnie stworzymy listę potencjalnych ofert, zamieścimy ogłoszenie, udzielimy pomocy. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy przepracowanego oleju w Brwinowie. Nasi konsultanci są bardzo doświadczeni i znają meandry rynku odpadowego. Uwzględniają w swoich wyliczeniach najróżniejsze czynniki, w tym właśnie sytuację w zakresie handlu odpadami. Ponadto oferujemy wsparcie w najróżniejszych czynnościach związanych z gospodarowaniem odpadami. Pomożemy Ci nawet z BDO! Z nami nie musisz się przejmować organizacją odbioru zużytego oleju w Brwinowie - my się wszystkim zajmiemy!

Formalności związane z wywozem odpadów

Najistotniejszą formalnością, której muszą dopełnić przedsiębiorcy i rolnicy posiadający gospodarstwa większe niż 75 ha, to prowadzenie rejestru i ewidencjonowanie olejów w Bazie Danych Odpadowych. Jest to element monitorujący wytwarzanie i utylizowanie odpadów w Polsce. Dla wszystkich podmiotów produkujących tego rodzaju odpady konieczne jest uzupełnienie Karty Ewidencji Odpadów, która stanowi upoważnienie w razie kontroli policyjnej. Z kolei dokumentem, który uprawnia do legalnego odbioru oleju przepracowanego w Brwinowie na, jest KPO. Karta Przekazania Odpadu zawiera informacje o odpadzie, jego kod, parametry, dane Twoje oraz samochodu, który zabrał ciecze. Wszystko to stanowi składową prewencji przeciwko nielegalnemu wylewaniu m.in. przepracowanych olejów.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, jak się zabrać za planowanie odbioru zużytego oleju w Brwinowie, dlatego zadzwoniłam do WasteMaster. Mój Opiekun Klienta, bardzo rzetelnie podszedł do mojego zlecenia - jestem bardzo zadowolona!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Świetna usługa! Dzięki niej zaoszczędziłam mnóstwo czasu, który normalnie zmarnowałabym na szukanie korzystnego skupu przepracowanego oleju w Brwinowie. Polecam w szczególności przedsiębiorcom!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam usługi WasteMaster - dzięki nim znalazłam stałego partnera biznesowego, który zajmuje się odbiorem oleju przepracowanego w Brwinowie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko udało mi się zorganizować wywóz zanieczyszczonych cieczy oleistych do skupu przepracowanego oleju w Brwinowie. Jestem wyjątkowo zadowolona!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Organizacja utylizacji oleju silnikowego w Brwinowie, zawsze należała do moich zadań. Kiedyś robiłem dogłębny research, ale koniec końców i tak wybierałem ten, który znajdował się najbliżej. Odkąd współpracuję z WasteMaster wszystko się zmieniło - moja praca ogranicza się tylko do skontaktowania z konsultantami. Mój Opiekun Klienta robi w zasadzie wszystko za mnie - ja jedynie podejmuję konkretną decyzję. Bardzo potrzebna usługa - warto spróbować!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon