Skup przepracowanego oleju - Skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Aleksandrowie Kujawskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jakie są ceny za litr oleju przepracowanego w Aleksandrowie Kujawskim?

Trudno jest określić z pełną odpowiedzialnością cenę za litr oleju przepracowanego w Aleksandrowie Kujawskim. Zależy ona od zbyt wielu czynników. Zarówno miejsce odbioru oleju, jego rodzaj, ilość, stopień zanieczyszczenia ma duże znaczenie. W tej jednej cyfrze zostaje także ujęty wpływ cen rafinerii dla skupów, w przypadku ilości hurtowych. Zatem za litr oleju w skupie możesz zapłacić 4 zł, jeśli jest on zanieczyszczony, ale może to być równie dobrze tylko 1 zł. Ceny są podawane za kilogram. Warto mieć w pamięci, że 1 l to ok. 0,8 kg. Ważną sprawą jest również zabezpieczenie beczek czy mauzerów. Nie mogą one przeciekać! Jeśli szukasz bardziej szczegółowych informacji na temat przepracowanych olejów, zajrzyj na naszą witrynę - https://mamodpad.wastemaster.pl/cennik/skup-oleju-przepracowanego. W momencie, kiedy jesteś osobą prywatną, a nie przedsiębiorcą, jest bardzo możliwe, że firmy nie odbiorą od Ciebie oleju, a jak już to tylko wtedy, kiedy Twoja lokalizacja będzie "po drodze". Dlatego, jeśli zamierzasz doprowadzić do utylizacji oleju silnikowego w Aleksandrowie Kujawskim, proponujemy udanie się do punktu typu PSZOK, stacji paliw lub serwisu samochodowego. Jeżeli nie jesteś pewien, co zrobić ze swoim olejem silnikowym - zadzwoń! Chętnie udzielimy Ci potrzebnej pomocy. Zapraszamy do współpracy!

Kwestie formalne a wywóz przepracowanego oleju

Podstawą, którą musi spełnić każdy właściciel przedsiębiorstwa oraz rolnik posiadający powyżej 75 ha jest prowadzenie regularnych rejestrów pozostałości w Bazie Danych Odpadowych. Używa się jej do tego, aby nie dopuszczać do sytuacji, że władze nie wiedzą, ile kto produkuje śmieci i jak się ich pozbywa. Każdy z kolei, jest zobligowany do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej, która jest dowodem na legalną utylizację śmieci w razie kontroli policyjnej. Aby móc swobodnie przekazać oleje firmie odbierającej przepracowany olej w Aleksandrowie Kujawskim koniecznie trzeba wypełnić Kartę Przekazania Odpadu. Zawarte w niej informacje pozwalają kierowcy firmy wywozowej na legalny transport do skupu. Każdy z tych druków wykorzystuje system oznaczeń kodami. Brzmi nieco zawile? W razie wszelkich pytań - nie wahaj się i zadzwoń do nas!

Sposoby zamówienia usługi odbioru oleju przepracowanego w Aleksandrowie Kujawskim

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, możesz zamówić odbiór zużytego oleju w Aleksandrowie Kujawskim na dwa sposoby. Jedną z opcji jest konsultacja telefoniczna. Wejdź w ofertę, z której chcesz skorzystać, zadzwoń pod podany numer i daj się przez wszystko poprowadzić naszemu konsultantowi. Podaj mu wszystkie najważniejsze informacje na temat Twojego oleju, a także Twoje preferencje. On za Ciebie umieści zlecenie w naszej aplikacji i przekaże Ci listę wartościowych ofert. Jeżeli wolisz ominąć element rozmowy z konsultantem, możesz sam zamieścić swoje ogłoszenie w aplikacji WasteMaster (https://app.wastemaster.pl/). Nawet w tym przypadku będzie Cię wspierał Opiekun Klienta - będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty odbioru zużytego oleju w Aleksandrowie Kujawskim. W obu przypadkach możesz zwracać się do nas z wszelkimi pytaniami. Opiekun klienta również sfinalizuje Twoje zlecenie i jak już zdecydujesz się na konkretny skup oleju przepracowanego w Aleksandrowie Kujawskim pomoże Ci w ustaleniu daty przeprowadzenia wywozu z Twojej lokalizacji.

Jakie usługi oferuje WasteMaster?

WasteMaster przede wszystkim służy usprawnieniu całego procesu gospodarowania odpadami. Zależy nam na jak najsprawniejszym odbiorze oleju przepracowanego w Aleksandrowie Kujawskim (oczywiście z Twojej okolicy) i przekazaniu go skupom, tak by płyny w zależności od składu, mogły wrócić do obiegu. Zatem oferujemy Ci darmową wycenę olejów oraz przygotowanie listy skupów przepracowanego oleju w Aleksandrowie Kujawskim, które będą dla Ciebie jak najbardziej korzystne. Nasi specjaliści, podczas szacowania kosztów wywozu, biorą pod uwagę najróżniejsze elementy, a także znajomość rynku odpadowego. Do każdego zamówienia zostaje przydzielony Twój indywidualny Opiekun Klienta, który koordynuje Twoje zlecenie, dodaje je do naszej aplikacji oraz służy Ci pomocą na każdym etapie naszej współpracy. Otrzymasz wsparcie nawet przy formalnościach, takich jak BDO. Możesz całkowicie zaufać naszym pracownikom – zrealizują dla Ciebie odbiór zużytego oleju w Aleksandrowie Kujawskim w całkowicie profesjonalnych warunkach!

Jakie mamy cele? Ile zapłacisz za nasze usługi?

Nadrzędnym dążeniem naszej firmy jest jak największa optymalizacja obrotu odpadami. Im szybciej oddasz oleje do skupu, tym szybciej one dostaną pieniądze i zaczną zabiegi ich przetwarzania. Zależy nam na jak najsprawniejszym uporządkowaniu tego procesu - temu także służy całościowe ukazanie lokalnej mapy skupów przepracowanego oleju w Aleksandrowie Kujawskim. A ile trzeba będzie zapłacić? Dokładnie nic! Nasze usługi są innowacyjne także z tego względu, że bez pobierania opłat optymalizujemy zarządzanie odpadami w firmach naszych klientów. Nie zapłacisz ani z aplikację ani za pomoc z BDO ani za wsparcie Opiekuna Klienta. Zaoszczędzisz z nami mnóstwo czasu - możemy to śmiało zagwarantować!

Jakie rodzaje olejów wywozimy?

Nasza firma wywiezie niemalże każdy rodzaj przepracowanego oleju. Dla ułatwienia podzieliliśmy je na następujące kategorie: oleje silnikowe, smarowe, przekładniowe, transformatorowe, maszynowe oraz hydrauliczne. Jeśli nie wymieniliśmy tutaj oleju, który chcesz oddać do skupu olejów przepracowanych w Aleksandrowie Kujawskim - nie przejmuj się! Wystarczy z nami porozmawiać, rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Następnym elementem, który warto zapamiętać jest zabezpiecznie beczek i mauzerów przed odbiorem oleju przepracowanego w Aleksandrowie Kujawskim. Pamiętaj o bezpieczeństwie nie tylko w Twoim miejscu pracy, ale i pracowników firmy wywozowej. Przed przekazaniem odpadu musisz również dopełnić paru formalności, o których będzie mowa poniżej.

Jak najlepiej zorganizować odbiór oleju przepracowanego w Aleksandrowie Kujawskim?

Posiadasz sporo olejów silnikowych? A może przepracowanych olejów transformatorowych? Nie jesteś pewien co z nimi zrobić? Przeczytaj poniższy tekst do końca, a dowiesz się najważniejszych informacji! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że prawo obliguje Cię do przekazania takich odpadów do skupów przepracowanego oleju w Aleksandrowie Kujawskim. Zabronione jest wylewanie płynów tego rodzaju do śmieci czy rzeki. Są to materiały wysoce szkodliwe, które po prostu mogą zagrażać środowisku czy zdrowiu ludzi. Warto zaznaczyć, że są to czynności ścigane z ramienia Kodeksu Karnego. Za zanieczyszczenie środowiska w ten sposób grozi kara do 5 tys. złotych, ale i nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Zatem jedynym legalnym i etycznym rozwiązaniem jest przetransportowanie płynów do skupu przepracowanego oleju w Aleksandrowie Kujawskim. Nie jest to tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Oprócz znalezienia właściwej placówki musisz dopełnić szeregu formalności, ale i najczęściej użyć usługi odbioru oleju przepracowanego w Aleksandrowie Kujawskim. Doczytaj do ostatniego akapitu - te informacje z pewnością Ci będą użyteczne!

Kody na oleje przepracowane

Jak już wcześniej zostało podkreślone – we wszelkiej dokumentacji, w KPO, KEO i BDO, musisz wprowadzać numeryczne oznaczenia olejów przepracowanych. Rozporządzenie Ministerstwa Środowiska, w zgodzie z europejskimi standardami, wprowadziło klasyfikację wszystkich odpadów, właśnie za pomocą kodów. Pomagają one w identyfikowaniu i opisywaniu pozostałości. Poniżej zamieściliśmy numery (wszystkie należą do rodzaju oznaczonego nr 13), które mogą Cię interesować w kontekście organizacji odbioru zużytego oleju w Aleksandrowie Kujawskim: • 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, • 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, • 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, • 13 04* Oleje zęzowe, • 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, • 13 07* Odpady paliw ciekłych, • 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster udało mi się bez problemów zrealizować odbiór oleju przepracowanego w Aleksandrowie Kujawskim. Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Już po kilku dniach do mojego serwisu przyjechała cysterna!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki cierpliwym konsultantom udało mi się zrealizować sprawnie i szybko odbiór zużytego oleju w Aleksandrowie Kujawskim. Nie myślałam, że uda mi się to załatwić w tak krótkim czasie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Odbiór zużytego oleju w Aleksandrowie Kujawskim, to coś co zawsze sprawiało mi kłopot. Dzięki WasteMaster dużo szybciej realizuję tę usługę i wiem, że realnie oszczędzam fundusze - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jak dla mnie ich usługi są 5 na 5. Doskonała obsługa klienta, dzięki której natrafiłem na skup, który profesjonalnie zutylizował olej silnikowy w Aleksandrowie Kujawskim - jednym słowem: warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pomocą WasteMaster, szybko i wygodnie zorganizowałem odbiór zużytego oleju w Aleksandrowie Kujawskim - jestem pewien, że skorzystam z ich usług ponownie!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon