Samochody

Złomujesz samochód? Zawsze lepiej porówać ceny w stacji demontażu pojazdów.

Skup samochodów w Krakowie

Autozłom Kraków

Skupowanie to usługa polegająca na przekazaniu używanych przez siebie pojazdów mechanicznych do wyspecjalizowanych firm oferujących złomowanie auta w Krakowie. Dzięki temu można bardzo szybko pozbyć się wyeksploatowanego samochodu dostawczego, osobowego, ciężarowego, jak również jednośladu.

Skup samochodów Kraków

Firmy oferujące utylizację są zainteresowane skupem różnego rodzaju pojazdów mechanicznych. Do tej kategorii zaliczają się, nie tylko samochody ciężarowe, ale również dostawcze, osobowe i wszystkie marki jednośladów, w tym motocykli.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Krakowie
Samochody osobowe
9000 kg
Samochody osobowe
Siechnice
Samochody ciężarowe
6000 kg
Samochody ciężarowe
Zielona Góra
Samochody ciężarowe
8000 kg
Piła
Samochody ciężarowe
1500 kg
Samochody ciężarowe
Czeladź
Samochody ciężarowe
7500 kg
Drawsko Pomorskie
Samochody osobowe
2000 kg
Samochody osobowe
Płock
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup samochodów w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające samochody w Krakowie
Kraków
„SZYMAŃSKI AUTO- SERWIS” Stefan Szymański
KRAKÓW
Auto Części Anita Zawada
KrakówSASKA
Centrum Motoryzacyjne SASKA Sp. z o.o.
Modlnica
I. MEGAMOT Mieczysław Hebda II. PRO-CAR Mieczysław Hebda wspólnik spółki cywilnej
Kraków
Konrad Zych KAR Stacja Demontażu Pojazdów
Kraków
Stacja Demontażu „SUPER AUTO - ZŁOM” Marcin Łoboda
Kraków
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy aplikacja WasteMaster posiada podział złomowanych pojazdów na podgrupy?

Korzystając z aplikacji WasteMaster, można przekonać się o tym, że zawiera ona kategorie samochody. Dzieli się ona na kilka podkategorii- samochody osobowe, ciężarowe i jednoślady –motocykle każdej marki i bez względu na obecny stan techniczny. Dzięki temu można szybko odnaleźć przedsiębiorstwo oferujące auto złomowanie w Krakowie.

Poszukiwanie firmy przy pomocy aplikacji WasteMaster.

W Polsce działa bardzo dużo firm zajmujących się utylizacją pojazdów osobowych, ciężarowych jak i motocykli. Najlepszym sposobem, aby znaleźć tę posiadającą atrakcyjne ceny, jest skorzystanie z naszej aplikacji internetowej. W ciągu kilku minut można wybrać najlepszą firmę.

Wystawione oferty recyklingu pojazdów.

Przedsiębiorstwami, które oferują auto złom w Krakowie są stacje demontażu pojazdów, auto złomy i auto kasacja. To wyspecjalizowane jednostki, które od lat oferują atrakcyjny cenowo recykling.

Koszt wystawienia oferty w aplikacji WasteMaster.

Osoby uruchamiające aplikację WasteMaster, mogą bez trudu dodać ofertę zużytego samochodu. Działanie to jest bezpłatne. Dlatego też użytkownicy naszej aplikacji internetowej nie muszą martwić się o to, że będą oni zmuszeni ponosić dodatkowe opłaty.

Stacje demontażu pojazdów.

Poszukując firmy oferującej złomowanie pojazdów w Krakowie należy kierować się stworzonym przez nią cennikiem, jaki umieszczony jest na jej stronie internetowej. Prężnie działające firmy, zajmujące się recyklingiem, wyróżniają się pełnym profesjonalizmem.

Przebieg utylizacji pojazdu.

Procedura utylizacji pojazdu polega na odbieraniu od klienta danego auta i wszystkich dokumentów uprawniających do kasacji wybranego modelu pojazdu mechanicznego. Utylizacja wymaga posiadania dowodu rejestracyjnego, umowy kupna-sprzedaży pojazdu, a w przypadku aut firmowych recykling musi poprzedzić przedstawienie dokumentów potwierdzających zarejestrowanie ich na daną firmę.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Daniela
Przed zdecydowaniem się na konkretny skup złomu mogłam przejrzeć kilka ofert w pobliżu. Wcześniej nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że miejsca te są tak blisko mnie!
Karolina
Mnóstwo zużytych olejów. Nawet nie wiem, kiedy to zgromadziliśmy. Cieszę się, że mogłem się wszystkiego pozbyć. Wiem, że bez aplikacji byłoby mi trudniej.
Broniszław
Nowelizacja ustawy o recyklingu pojazdów wywoła spore zamieszanie na polskich złomowiskach. Ich właściciele nie do końca orientowali się we wszystkich przepisach. Wtedy pomógł nam wastemaster. Do dzisiaj sprawdzam w apce, czy działam zgodnie z prawem.
Zbigniew
Szef oczekiwał ode mnie optymalizacji gospodarką odpadami w naszej fabryce. Wiem, że rynek w regionie jest spory i znam doskonale zapotrzebowanie firmy. Bałam się, że nie dam rady. I wtedy pojawił się WasteMaster. Już wiem, że zadanie wykonam perfekcyjnie.
Maria
Jako niezbyt duży skup zło [...]