Odpady opakowaniowe

Odpady opakowaniowe w Twojej firmie? Wystaw ofertę bezpośrednio na rynek odpadowy.

Skup odpadów opakowaniowych w Środzie Wielkopolskiej

Jakie firmy oferują skup odpadów opakowaniowych w Środzie Wielkopolskiej?

Skup odpadów opakowaniowych w Środzie Wielkopolskiej jest uregulowany w polskim prawie. Oznacza on składowanie, gromadzenie, segregację, a także odbiór od klienta konkretnych odpadów. Czynność ta odbywa się, zarówno w siedzibie firmy danego klienta, jak i w jego miejscu zamieszkania.

Przystępna definicja odpadu.

Odpady to wszelkiego typu opakowania, w tym także te jednorazowe i wielokrotnego użytku. Zostały one wycofane z rynku, ponieważ stanowią odpady w rozumieniu ustawy o gospodarce odpadami.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Środzie Wielkopolskiej
Opakowania z metali
1500 kg
Tychy
Opakowania ze szkła
4000 kg
Opakowania ze szkła
Rogoźno
Opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone
300 kg
Piaseczno
Zmieszane odpady opakowaniowe
9500 kg
Zmieszane odpady opakowaniowe
Czarnków
Opakowania z metali
2500 kg
Milicz
Opakowania z papieru i tektury
1500 kg
Opakowania z papieru i tektury
Nowy Targ
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Skup odpadów opakowaniowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady opakowaniowe w Środzie Wielkopolskiej
Gutowo Małe
ZAKŁAD OBROTU ODPADAMI TROXI SP. Z O.O.
Śrem
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ W ŚREMIE Sp. z o.o.
Swarzędz
STENA RECYCLING Sp. z o.o.
Swarzędz
FBSERWIS S.A.
Poznań
SUEZ ZACHÓD Sp. z o.o.
Brodnica
Handel-Usługi Andrzej Wojciechowski Andrzej Wojciechowski
Środa Wielkopolska
Inne, popularne kategorie odpadów

Na czym polega recykling odpadów opakowaniowych w Środzie Wielkopolskiej?

Skuteczny recykling odpadów opakowaniowych w Środzie Wielkopolskiej wymaga użycia odpowiedniego parku maszynowego, jak również udziału wyszkolonego personelu, obsługującego profesjonalne maszyny. Może on opierać się na myciu i przygotowaniu opakowań do ponownego użycia, spalaniu ich w celu uzyskania energii lub wykorzystaniu ich do produkcji nowych opakowań.

Typy odpadów.

Podstawowymi typami odpadów są te wykonane z metalu, drewna, szkła, tworzyw sztucznych, papieru i tektury. Można do tej kategorii zakwalifikować także opakowania tekstylne i te zawierające substancje niebezpieczne, toksyczne lub powodujące degradację fauny i flory.

Jakie aspekty mają wpływ na cenę skupu odpadów opakowaniowych w Środzie Wielkopolskiej?

Podniesienie lub obniżenie ceny skupu odpadów opakowaniowych w Środzie Wielkopolskiej jest uzależnione od tego, jak kształtuje się koszt wytworzenia surowca, z którego powstało konkretne opakowanie. Im jest on wyższy, tym cena ulega zasadniczej zmianie.

Miejsca generujące najwięcej odpadu.

Przedsiębiorstwami, które produkują najwięcej odpadów, są przede wszystkim firmy produkcyjne, magazyny, centra logistyczne, sklepy i hurtownie. Warto wspomnieć także o punktach aptecznych, wszelkiego typu miejscach, w których odbiera się lub wysyła paczki, zarówno te krajowe, jak i międzynarodowe.

Skuteczny proces utylizacji odpadu.

Utylizacja odpadów ma miejsce tylko w wyznaczonych do tego celu firmach, w taki sposób, aby nie zagrażała ona bezpieczeństwu ekosystemu i osób znajdujących się w pobliżu. Utylizacja wymaga, aby w trakcie tego procesu nie zagrażać osobom znajdującym się w zabudowaniach mieszkalnych. Jest to działanie podejmowane przez firmy oferujące recykling odpadów opakowaniowych w mieście Środa Wielkopolska.

Koszt korzystania z aplikacji.

Wystawienie oferty na odpady przy pomocy internetowej aplikacji WasteMaster jest darmowe, bez względu na częstotliwość korzystania z tego narzędzia. Tego typu opcja jest dedykowana klientom indywidualnym i firmowym.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Kinga
Zmieszane odpady tworzyw sztucznych. Wystarczyło, że tylko tyle wpisałem w WasteMaster, a bez problemu znalazłem firmę zainteresowaną tym, co mamy do zaoferowania. Eksperci sami przyjechali po nasze odpady. Apka godna polecenia!
Cezary
Jakoś nie chciało mi się wierzyć, że kiedy będę mieć WasteMaster to klienci sami będą się do nas odzywać. Moje zdumienie było ogromne, kiedy już w pierwszy dzień mieliśmy sporo interesantów.
Grażyna
Pomyliłam się w trakcie wpisywania ilości złomu, jaki mamy w fabryce. Dobrze, że od razu mogłam wszystko cofnąć i poprawić. Widać, że aplikacja wychodzi naprzeciw użytkownikom.
Jolanta
Prowadzę jednoosobową firmę sprzątającą. Zbieram w trakcie pracy bardzo wiele śmieci od klientów. Po pracy klikam w WasteMaster i wiem, że w parę minut nie będę musiała martwić się o to, kto i kiedy odbierze odpady.
Bogusława
Asystent Odpadowy, który p [...]