Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Środzie Wielkopolskiej

Jak pojmować termin utylizacja odpadów medycznych w mieście Środa Wielkopolska?

Zgodna z polskimi rozporządzeniami utylizacja odpadów medycznych w Środzie Wielkopolskiej obejmuje ich całkowite zniszczenie. Odbywa się to według obowiązujących w Polsce praw, głównie rozporządzenia Ministra Zdrowia z 23 grudnia 2002 roku. Procedura ta obejmuje zachowanie odpowiednich środków ostrożności, po to, aby nie spowodować zagrożenia epidemiologicznego i skażenia ekosystemu.

Klasyfikacja odpadu.

Odpadami tego rodzaju są różnego rodzaju odpady, które powstają w trakcie prowadzenia prac z zakresu działalności naukowej, laboratoryjnej, weterynaryjnej, aptecznej czy kosmetycznej, a także diagnostyki medycznej. Odpady zastosowania odpowiednich środków ostrożności w czasie procesu ich utylizacji.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Środzie Wielkopolskiej
Odpady weterynaryjne
3000 kg
Odpady weterynaryjne
Bytów
Odpady farmaceutyczne
8500 kg
Słupca
Odpady weterynaryjne
9000 kg
Odpady weterynaryjne
Plewiska
Pozostałe odpady medyczne
6000 kg
Bartoszyce
Odpady weterynaryjne
1500 kg
Piła
Pozostałe odpady medyczne
2500 kg
Pozostałe odpady medyczne
Łomianki
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Środzie Wielkopolskiej
Gutowo Małe
ZAKŁAD OBROTU ODPADAMI TROXI SP. Z O.O.
Braniewo
Zbierający nr 5 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 1)
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Kalisz
PHU EPAK PIOTR PAKUŁA
Barcin
APW-MEDICAL PAWEŁ WOJCIECHOWSKI
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Środa Wielkopolska
Inne, popularne kategorie odpadów

Które firmy oferują utylizację odpadów medycznych w Środzie Wielkopolskiej?

Przedsiębiorstwa, które oferują utylizację odpadów medycznych w Środzie Wielkopolskiej to wyspecjalizowane podmioty, posiadające bardzo duże doświadczenie w tej branży.Dysponują one odpowiednim parkiem maszynowym, jak również przeszklonym zespołem pracowników.

Firmy produkujące dużą liczbę odpadu.

Placówkami, które produkują najwięcej odpadów, są te parające się działalnością medyczną, kosmetyczną, weterynaryjną, apteczną. To podmioty, które prowadzą również analizy i badania naukowe. Mogą to być między innymi laboratoria diagnostyczne.

Jak realizowany jest obiór odpadów medycznych w mieście Środa Wielkopolska przez specjalizujące się w tych usługach podmioty?

Sprawny odbiór odpadów medycznych w Środzie Wielkopolskiej przez firmy, wymaga pierwotnego składowania ich workach lub w pojemnikach w trzech kolorach. W zależności od typu danego odpadu, pojemniki i worki dzielą się na kolory czerwony, zielony, żółty, czarny, niebieski.

Kilka kategorii odpadu w aplikacji WasteMaster.

Zaprojektowana przez nas internetowa aplikacja WasteMaster dzieli odpady na kilka różnych kategorii. Zostały one podzielone na odpady medyczne, odpady weterynaryjne, odpady farmaceutyczne, inne odpady.

Wybór najlepszej firmy.

Wybierając ofertę odbioru odpadów medycznych w Środzie Wielkopolskiej warto wziąć pod uwagę doświadczenie konkretnej firmy. Można przeanalizować także umieszczony na jej stronie internetowej cennik

Całkowite unieszkodliwienie odpadu.

Przetwarzanie odpadów wymaga ich całkowitego unieszkodliwiania. Do tego celu stosuje się m.in., przetwarzanie mikrofalowe, autoklawowanie, termiczne przekształcanie odpadów bądź dezynfekcję chemiczną. Wszystkie te działania są zalegalizowane w Polsce i regulowane przepisami prawnymi. Powinny one być ściśle przestrzegane, aby uniknąć skażenia ekosystemu.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Julian
Sama decyduję o tym, czy chcę ofertę kupna zaakceptować czy odrzucić. Kontaktują się ze mną tylko te osoby, które akceptuję. Wiem, że moje dane są bezpieczne.
Kinga
Mam duże doświadczenie w branży odpadów, ale brakowało mi narzędzia do pozyskiwania nowych klientów bez przerwy. Teraz poznaliśmy WasteMaster i już nie wyobrażam sobie, że mógłbym korzystać z czegoś innego. Nowe współprace to nasza codzienność.
Marianna
Miałem problem z firmami z branży obrotu odpadami. Co do tego gdzie je znaleźć i jak sprzedać. WasteMaster dla mnie, jako pośrednika w obrocie odpadami okazało się to idealne rozwiązanie.
Sławomir
W końcu mam kontakt z firmami, które chcą negocjować ceny złomu. Bardzo to sobie cenię, ponieważ mam wgląd do kilku ofert i zawsze dostaję taką cenę, na jakiej mi zależy.
Roksana
Działamy jako skup złomu ż [...]