Odpady medyczne

Prowadzisz klinikę i potrzebujesz porównać oferty na odpady medyczne czy weterynaryjne ?

Odbiór odpadów medycznych w Łęcznej

Jak rozumieć termin utylizacja odpadów medycznych w mieście Łęczna?

Prawidłowo przeprowadzona i bezpieczna dla fauny oraz flory, jak również ludzi, utylizacja odpadów medycznych w Łęcznej obejmuje całkowite zniszczenie odpadów. W procesie tym wymagane jest skorzystanie z odpowiedniej firmy świadczącej tego typu usługi.

Powstawanie odpadu.

Odpady te powstają w trakcie prowadzenia prac z zakresu diagnostyki medycznej, działalności naukowej, laboratoryjnej, weterynaryjnej, aptecznej czy kosmetycznej. Odpady wymagają zastosowania szczególnych środków ostrożności w czasie ich utylizacji.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Łęcznej
Pozostałe odpady medyczne
7500 kg
Murowana Goślina
Pozostałe odpady medyczne
6500 kg
Pozostałe odpady medyczne
Tychy
Pozostałe odpady medyczne
8000 kg
Słubice
Odpady weterynaryjne
4500 kg
Odpady weterynaryjne
Bielawa
Odpady medyczne
6000 kg
Jaworzno
Pozostałe odpady medyczne
2500 kg
Pozostałe odpady medyczne
Kraków
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Odbiór odpadów medycznych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady medyczne w Łęcznej
Lublin
EKO-DYŚ JERZY DYŚ
Siedlce
Ekomed
Siemiatycze
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Kielce
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Warszawa
Ekorr
Łęczna
Inne, popularne kategorie odpadów

Jakiego typu przedsiębiorstwa oferują utylizację odpadów medycznych w Łęcznej?

W Polsce funkcjonuje bardzo dużo firm oferujących skuteczną, bezpieczną i terminową utylizację odpadów medycznych w Łęcznej. Przedsiębiorstwa te posiadają odpowiednią wiedzę, doświadczenie i przeszkolony zespół pracowników. Można mieć pewność, że są to podmioty godne zaufania.

Firmy wytwarzające odpad.

W Polsce istnieje bardzo wiele firm, które generują ogromne ilości odpadów. Do tej kategorii zaliczają się przede wszystkim laboratoria, gabinety lekarskie, przychodnie medyczne, gabinety kosmetyczne bądź też szpitale i placówki medyczne oraz paramedyczne.

Jak konkretnie odbywa się odbiór odpadów medycznych w mieście Łęczna od klientów?

Bezpieczny odbiór odpadów medycznych w Łęcznej przez przedsiębiorstwa, realizowany jest wyłącznie w specjalnych workach i pojemnikach, przeznaczonych do tego celu. W pojemnikach koloru czerwonego składowane są najbardziej niebezpieczne odpady. W workach koloru żółtego znajdują się mniej niebezpieczne odpady. Z kolei worki w innym kolorze służą do segregowania między innymi pościeli czy narzędzi chirurgicznych.

Kilka kategorii odpadu w aplikacji WasteMaster.

Zaprojektowana przez nas internetowa aplikacja WasteMaster dzieli odpady na kilka różnych kategorii. Zostały one podzielone na odpady medyczne, odpady weterynaryjne, odpady farmaceutyczne, inne odpady.

Wybór firmy.

Wybierając najlepszą ofertę odbioru odpadów medycznych w Łęcznej warto wziąć pod uwagę doświadczenie danej firmy. Można przeanalizować także jej cennik.

Szybkie przetwarzanie odpadu.

Szybkie przetwarzanie odpadów polega na ich całkowitym unieszkodliwianiu w spalarni. Działanie to jest zgodne z obowiązującymi w Polsce rozporządzeniami. Dopuszczalne sposoby utylizacji reguluje Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 23 grudnia 2002 roku.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Fryderyk
Muszę przyznać, że byłem sceptycznie nastawiony do aplikacji w pracy. Nasza branża w ogóle nie kojarzyła mi się z nowinkami technicznymi. Natomiast teraz nie wyobrażam sobie, że mielibyśmy nie korzystać z WasteMaster. Zwłaszcza ze jest to porste.
Sława
Wiedziałem, że na jednym kontenerze na gruz się nie skończy na placu budowy. I nie miałem pojęcia, jaką firmę wybrać, żeby sprawnie poszło zebranie wszystkiego. Wpisałem co mam w WasteMaster i w parę dni wszystko było ogarnięte. Świetna aplikacja.
Żaneta
Kupilem dużo nowego sprzętu do domu i dla rodzicow. Monterzy nie zabrali ze sobą nic, a wiec nagromadzilo się smieci. I to nie tylko makulatury. Apka pokazala gdzie mogę się tego pozbyć.
Franciszka
Żaden skup w okolicy nie chciał kupić akumulatorów z moich maszyn rolniczych i wózków widłowych. Zrobiłem zdjęcia, napisałem co mam. Nie liczyłem na duży odzew, tymczasem przez WasteMaster odezwało się do mnie sporo klientów.
Bolesław
Wcześniej nie było takiej [...]