Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Świeciu

Firmy oferujące skup odpadów.

Utylizacja odpadów gumowych w Świeciu jest usługą realizowaną przez firmy, które może sprawdzić w aplikacji WasteMaster. Jeśli odpadów jest dużo, to przedstawiciele firmy odbierają je od klienta, a następnie proponują ich recykling i przekazują je do przemysłu. Uzyskany granulat gumowy można wykorzystać w wielu dziedzinach.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpady gumowe to produkty z gumy, wykazujące szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. Guma jest wyrobem wulkanizacyjnym, jaki otrzymuje się z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie tych odpadów niesie ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru. Natomiast po recyklingu guma może być zastosowana w wielu innych dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świeciu
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
5000 kg
Bogatynia
Zużyte opony
6500 kg
opony, Zużyte opony
Sosnowiec
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
10000 kg
Żary
Odpady gumowe poamortyzacyjne
8000 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Ustka
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
9500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Grajewo
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
2000 kg
Olkusz
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Świeciu
Bydgoszcz
PW ROBAC Krzysztof Boniecki
Łabiszyn
PARTNERS Sp. z o.o. Sp.K.
Paterek
EUROBAC Sp. z o.o.
Brodnica
UTYL-SERVICE BIS Joanna Sochaczewska
Rypin
EKO-UTIL PAWEŁ LEWANDOWSKI
Szczutno
CEZAR CEZARY MATUSZEWSKI
Świecie
Inne, popularne kategorie odpadów

Dlaczego cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Świecie nie jest wszędzie taki sam?

Ceny odpadów różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim ze względu na to, że każda firma ustala własne zasady wyceny za utylizację odpadów gumowych w Świeciu, biorąc pod uwagę zakres współpracy. Cena zależy głównie od kategorii odpadów oraz ilości, jaką klient chce sprzedać. Na korzystniejsze rozwiązania mogą liczyć klienci, którzy z daną firmą współpracują od dawna. Informacje o tym zamieszczone są w WasteMaster.

Odpad- rodzaje.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie możesz znaleźć w WasteMaster to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę.

Duże ilości odpadu.

Odpady gumowe w większej ilości należy przeznaczyć do recyklingu odpadów gumowych w Świeciu. Usługę taką realizują firmy, które na początku odbierają niebezpieczne odpady, a później je przetwarzają, aby można je było dalej wykorzystać na rynku. Należy to zrobić, zwłaszcza gdy ma się duże ilości opon, ponieważ mogą one wywołać pożar.

Jakie przedsiębiorstwa oferują utylizację odpadów gumowych w Świeciu?

Odpady gumowe trafiają do wykwalifikowanych przedsiębiorstw, zajmujących się odbiorem, selekcją odpadów i ich recyklingiem. Oferta wystosowana jest do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Materiał po recyklingu można nadal wykorzystywać, gdyż zostaje zutylizowany w nowoczesnych maszynach.

Czy są jakieś czynniki, jakimi należy się sugerować, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Świecie?

Rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, odbiór odpadów od klienta oraz wykorzystanie bezpiecznego sprzętu pozwalającego przetwarzać cenne surowce – to czynniki, jakie należy wziąć pod uwagę, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Świecie. Firmy, które się tym zajmują, udostępniamy w aplikacji WasteMaster.

Koszt umieszczenia oferty w aplikacji WasteMaster.

Zamieszczenie ofert zużytych opon w aplikacji WasteMaster jest nieodpłatne dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców. Właściciele firm mogą też skorzystać z opcji. Płatnej 99 złotych miesięcznie. Ten pakiet pozwala wyróżnić własną ofertę na tle pozostałych.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Sylwia
Kupilem dużo nowego sprzętu do domu i dla rodzicow. Monterzy nie zabrali ze sobą nic, a wiec nagromadzilo się smieci. I to nie tylko makulatury. Apka pokazala gdzie mogę się tego pozbyć.
Judyta
Bardzo zależało nam na tym, by wreszcie znaleźć firmę, która złom z naszego zakładu będzie odbierać o czasie. Wobec tego cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą wyszukaną w apce.
Bartosz
Skupuję sprzęt elektroniczny od wielu lat. Dzięki tak nowoczesnemu narzędziu wreszcie mogę uporządkować relacje z klientami prywatnymi i innymi firmami, które chcą zakupić lub sprzedać zseie.
Leonard
Jako serwis sprzętu AGD mamy sporo odpadów ze sprzętów zamawianych dla klientów. Papier, plastik, elementy metalowe. Jest tego mnóstwo. Szukaliśmy kogoś, kto zajmie się pośrednictwem w obrocie odpadami. WasteMaster szybko wskazał kompetentną osobę w okolicy.
Teresa
Zaczynaliśmy prowadzić gie [...]