Częstochowa - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Częstochowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Stare ogumienie – cena utylizacji opon w Częstochowie

Warto na bieżąco monitorować najnowsze ceny utylizacji opon w Częstochowie, aby później uniknąć niemiłych niespodzianek. Zamiast samodzielnie przeszukiwać dziesiątki stron www, warto wypełnić stworzony przez nas formularz online. To narzędzie, które jest bardzo przystępne w obsłudze. Dzięki niemu z łatwością ustalisz cenę odbioru opon w Częstochowie. Powinny się z nim zapoznać w szczególności firmy, które mają na zbyciu stare ogumienie i pragną się go szybko pozbyć. W ten sposób nie będą musiały się już dłużej kłopotać o cenę odbioru opon w Częstochowie.
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda sprawa związana z recyklingiem odpadów gumowych w Częstochowie?

Usługa, którą się zamawia w tym przypadku, dotyczy odbioru opon w Częstochowie. Dlatego przedsiębiorstwo, które będzie odpowiedzialne za wykonanie usługi zweryfikuje, a także wybierze materiały, które można przeznaczyć do recyklingu odpadów gumowych w Częstochowie. Z kolei materiały, które nie zakwalifikują się do tej kategorii, zostaną przeznaczone do utylizacji opon w Częstochowie.

Czy za dodanie ogłoszenia dotyczącego usługi utylizacji opon w Częstochowie za pomocą aplikacji WasteMaster trzeba wnieść jakąś opłatę?

Dodanie zapytania dotyczącego utylizacji opon w Częstochowie nie wywołuje konieczności poniesienia jakiejkolwiek opłaty, ponieważ jest to usługa darmowa. Ponadto, nie płaci się również za wsparcie pracownika naszej firmy, jeśli chodzi o kwestię związaną z wykonaniem analizy rynku i wyszukaniem dla Ciebie najkorzystniejszych ofert.

Masz stare, zużyte ogumienie i nie wiesz, gdzie oddać opony? Mamy dla Ciebie wyjątkową aplikację, która pozwoli Ci skutecznie i szybko zamówić usługę odbioru zużytych opon.

Już wiesz gdzie oddać opony w Częstochowie. Zanim przejdziemy do dalszej części tematu powiemy, jakie odpady gumowe mogą być przekazane w ramach usługi. Do celu związanego z usługą odbioru zużytych opon wyróżnia się następujące grupy materiałów: osobowe, ciężarowe, dostawcze, rolnicze i przemysłowe. Dokładne informacje na ten temat otrzymasz, gdy skontaktujesz się z naszym konsultantem. Co więcej, dowiesz się wtedy między innymi, czy odpad, którym dysponujesz, kwalifikuje się do jednej z wyżej wymienionych kategorii. Zadzwoń do nas także wtedy, gdy masz inny specyficzny rodzaj ogumienia. Dzięki temu nareszcie rozwiążesz swój kłopot.

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z nami szybko i skutecznie dowiesz się gdzie oddać opony w Częstochowie. Już dziś wypróbuj!

Na jakim poziomie kształtuje się cena za usługę utylizacji opon w Częstochowie?

Polityka naszej firmy zakłada, że płatność za usługę następuje po wykonaniu zadania odbioru zużytych opon w Częstochowie. Co więcej, oferujemy także trzy sposoby, jeśli chodzi o rozliczanie usługi. W razie konieczności nasz konsultant zaprezentuje wszystkie metody, a wtedy Ty wybierzesz najlepszą dla siebie opcję. Wyróżnia się następujące techniki rozliczania usługi: za wagę odpadu, za kontener, solówkę lub zestaw, a także na podstawie liczby opon. Ponadto, różnice w cenie występują również w zależności od tego czy elementy zostaną dostarczone do punktu skupu, czy też nastąpi odbiór odpadów ze wskazanej lokalizacji. Nie jest łatwo przewidzieć cenę usługi bez posiadania właściwych informacji. Można jednak wskazać, że koszt utylizacji odpadów gumowych w Częstochowie z samochodów osobowych wynosi 3,50 złotych i więcej. Natomiast odpłatność za odbiór odpadów pochodzących z samochodów ciężarowych zaczyna się od kwoty 20 złotych. Należy mieć na względzie również to, że odbiór odpadów do recyklingu opon w Częstochowie realizowany na dalekie dystanse może wynieść nawet powyżej 2200 złotych za solówkę bądź więcej niż 4000 złotych za zestaw. Dlatego nie czekaj i już teraz złóż odpowiednie zapytanie za pośrednictwem naszego konsultanta lub bezpośrednio w aplikacji WasteMaster. Dzięki temu otrzymasz najkorzystniejsze oferty z regionu i oszczędzisz swój cenny czas.

Najważniejsze informacje dotyczące usługi odbioru opon w Częstochowie w aplikacji WasteMaster Jakie działania należy wykonać, aby skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon w Częstochowie za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Nasza aplikacja WasteMaster powstała w taki sposób, aby maksymalnie uprościć proces związany z zamawianiem usługi odbioru odpadów, a więc również utylizacji zużytych opon w Częstochowie. Gdy skorzystasz z naszego systemu, rozwiążesz swój problem i nie będziesz się już zamartwiać tym, gdzie oddać opony w Częstochowie. Mamy dla Ciebie dwie możliwości, jeśli chodzi o zamawianie tej usługi. Po pierwsze możesz skontaktować się z naszym konsultantem. Przedstawiciel naszej firmy zada Ci pytania, które pomogą w wyróżnieniu najlepszych dla Ciebie propozycji. Jest jeszcze jedna metoda, a dokładnie możesz to zrobić bezpośrednio za pośrednictwem strony internetowej mamodpad. W górnej części witryny znajduje się formularz, który należy uzupełnić. Musisz podać tam między innymi takie informacje jak lokalizacja i ilość odpadu. W dalszych krokach naciskasz przycisk „Szukaj ofert” i wtedy wyświetli się lista najatrakcyjniejszych rozwiązań dla odbioru opon w Częstochowie, jeśli chodzi o rodzaj odpadu, którym dysponujesz. Jest to opcja, która nie tylko zminimalizuje Twoje zaangażowanie w cały proces, ale także pozwoli oszczędzić cenny czas.

Ile wynosi termin odbioru usługi odbioru zużytych opon w Częstochowie?

Nie można w łatwy sposób powiedzieć, ile wynosi termin realizacji usługi, jaką jest odbiór opon w Częstochowie. Po pierwsze duże znaczenie ma lokalizacja, jednak trzeba tutaj wydzielić dwie sytuacje. W sytuacji, gdy pragniesz zlecić odbiór niewielkich ilości odpadu, możesz liczyć na to, że usługa będzie załatwiona w ciągu kilku dni. Natomiast przy dużych ilościach materiałów należy poczekać na dostępność konkretnego środka transportu, dlatego czas wykonania może przedłużyć się nawet do miesiąca.

Najważniejsze informacje dotyczące odpadów, które nie podlegają recyklingowi opon w Częstochowie

W przypadku materiałów, jakimi są odpady gumowe w Częstochowie stosuje się podobny sposób segregacji, jak przy innych typach odpadów. Dlatego elementów zanieczyszczonych innymi odpadami nie można oddawać w ramach usługi utylizacji opon w Częstochowie. Co więcej, na tej liście są również odpady zabrudzone glebą lub farbą. Nie oddasz także opon uszkodzonych w wyniku wystrzału bądź pęknięcia. Do recyklingu odpadów gumowych w Częstochowie nie przyjmuje się również opon z felgami. W tym przypadku, aby można było je oddać do recyklingu opon w Częstochowie, musisz je w pierwszej kolejności pozbawić felg. Interesującym podejściem jest też kwestia związana z wyceną opon przemysłowych, ponieważ tutaj dokonuje się tego zadania najczęściej ze względu na budowę opony i możliwości związanych z późniejszym przetworzeniem. Zatem zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który pomoże Ci w znalezieniu najlepszego rozwiązania dla posiadanego przez Ciebie odpadu gumowego.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Kiedy chcę wiedzieć jak wyglądają ceny skupu gumy w w Częstochowie - dzwonię do WasteMaster. Konsultanci zawsze mają bieżące dane, na podstawie których podejmuje właściwe decyzje.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jeśli chcę dowiedzieć się gdzie najlepiej zamówić odbiór zużytych opon - dzwonię do WasteMaster. Wówczas jestem pewien, że otrzymam wszystkie najtańsze oferty z okolicy.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to rzetelne źródło informacji - dlatego kiedy poszukuję czegoś więcej na temat cen skupu gumy w w Częstochowie, rozmawiam z ich konsultantami!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mimo że, wiedziałam gdzie oddać opony w w Częstochowie, nie byłam *3*pewna|przekonana#*#, czy to najkorzystniejsza opcja. Uznałam że warto skontaktować się z WasteMaster i dowiedzieć się wszystkiego. Dobrze zrobiłam! Znalazłam skup, w którym nie przepłacam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Utylizację opon organizuję tylko z WasteMaster. Ich bezpłatne usługi znacznie przyśpieszają cały przebieg znalezienia dobrego skupu oraz zorganizowania wywozu opon do placówki. Polecam skorzystać z tych usług!

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon