Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Świebodzinie

Profesjonalne firmy i skupy.

Utylizacja odpadów gumowych w Świebodzinie realizowany jest w firmach, które świadczą w tym zakresie kompleksowe usługi. Oznacza to, że można liczyć na odbiór odpadów, zwłaszcza gdy jest ich dużo. Różnego rodzaju odpady gumowe są recyklingowane i wykorzystywane do produkcji granulatu gumowego o wszechstronnym zastosowaniu. Aplikacja WasteMaster dokładnie wskazuje takie firmy.

Charakterystyka odpadu szkodliwego dla środowiska.

Odpad gumowy to wyrób powstały z gumy wulkanizacyjnej, jaki może okazać się szkodliwy dla środowiska. Guma z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek po utylizacji nabiera cech, pozwalających na jej dalsze użycie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Świebodzinie
Zużyte opony
5000 kg
opony
Piekary Śląskie
Odpady gumowe poprodukcyjne
7000 kg
Olsztyn
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
1500 kg
Gostynin
Odpady gumowe poprodukcyjne
9000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Gniezno
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
6000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Koszalin
Zużyte opony
7000 kg
opony
Strzelce Krajeńskie
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Świebodzinie
Zielona Góra
EKORESET GOSPODAROWANIE ODPADAMI RAFAŁ CHOJNACKI
Skwierzyna
Szymon Giejbo-G-EKO Gospodarka Odpadami
Wroniawy
PRODIGO Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Tomaszewo
EF-RECYKLING Sp. z o.o.
Strzelce Krajeńskie
J&B AUTO SERWIS RECYKLING JACEK I BOŻENA CHMIELINA Sp.J.
Świebodzin
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Świebodzin jest stały?

Nie ma odgórnie wyznaczonej ceny za utylizowanie odpadów gumowych w Świebodzinie. Firmy mają własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Świebodzinie. Na cenę składają się: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji zlecenia oraz zakres współpracy, czyli na przykład odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub z jego zakładu pracy. Dlatego warto porównać kilka ofert w aplikacji.

Kategorie odpadu w aplikacji.

Jako że pojęcie odpadów gumowych jest szerokie, postanowiliśmy w WasteMaster podzielić te odpady na kategorie. Są nimi: wyeksploatowane opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe z domieszką gumy. Dzięki temu łatwiej znajdziesz firmę, jaka zajmuje się skupem odpadów.

Pozbycie się odpadu.

Odpady gumowe mogą być niebezpieczne dla środowiska, wobec czego należy je przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Świebodzinie. Firmy tym się zajmujące oferują odbiór odpadów i ich przetwarzanie. Nowoczesne sposoby utylizacji pozwalają doskonale wykorzystać pozyskane granulaty gumowe. Listę firm z tej kategorii podajemy w WasteMaster.

Które firmy oferują utylizację odpadów gumowych w Świebodzinie?

Wywozem odpadów zajmują się firmy oferujące taką usługę klientom prywatnym i przedsiębiorcom. Po odbierze odpadów, eksperci selekcjonują je i przetwarzają. Po recyklingu materiał nadaje się do dalszego wykorzystania w wielu dziedzinach przemysłu.

Jak dokonać najlepszego wyboru firmy ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Świebodzin?

Skupem odpadów zajmuje się wiele firm. Przy pomocy aplikacji WasteMaster możesz wybrać najlepsze przedsiębiorstwa oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Świebodzin. Wystarczy, że zasugerujesz się takimi czynnikami jak: rodzaj skupowanych odpadów, cenę za odpady, opcja odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu, umożliwiającego efektywną utylizację.

Oplata za ofertę.

Masz zamiar dodać ofertę zużytych opon do aplikacji WasteMaster i zastanawiasz się, ile za to zapłacisz? Możesz to zrobić darmowo. Takie rozwiązanie dotyczy zarówno klientów prywatnych, jak i właścicieli firm. Przedsiębiorcy mogą też płacić 99 złotych miesięcznie, by móc bardziej promować swoje ogłoszenia.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Wacław
Cieszę się, że mam aż trzy możliwości odrzucania ofert zakupu. Dzięki temu mogę sprzedawać odpady po cenie najkorzystniejszej dla mnie.
Teodora
Zajmujemy się nie tylko wyburzeniami domów, ale też potem cały złom i inne odpady składujemy. Często zaglądamy do aplikacji, żeby znaleźć nowych klientów.
Albert
Jako fabryka produkująca żywność gromadzimy mega dużo bioodpadów. Dlatego w WM nawiązaliśmy kontakt z firmą, która wszystkiego pozbywa się w naszym imieniu.
Rebeka
W końcu mam kontakt z firmami, które chcą negocjować ceny złomu. Bardzo to sobie cenię, ponieważ mam wgląd do kilku ofert i zawsze dostaję taką cenę, na jakiej mi zależy.
Adam
Wyposażyliśmy na nowo stac [...]