Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Rudzie Śląskiej

Firmy realizujące usługę utylizacji.

Utylizacja odpadów gumowych w Rudzie Śląskiej jest zadaniem realizowanym przez wyspecjalizowane firmy. Korzystając z WasteMaster, można sprawdzić, kto zajmuje się odbiorem odpadów z tej kategorii i ich recyklingiem. Przetwarzanie pozwala uzyskać granulat gumowy, przeznaczony do dalszego wykorzystania w wielu dziedzinach przemysłu.

Kategoria odpadu.

Kategoria odpady gumowe obejmuje odpady, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Guma jest produktem wulkanizacyjnym, otrzymywanym z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie takich odpadów nie jest rozsądne, ze względu na ryzyko wzniecenia pożaru. Po recyklingu guma może być natomiast wykorzystana w wielu dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Rudzie Śląskiej
Zużyte opony
9500 kg
opony
Jabłonna
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
600 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Skawina
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Siemiatycze
Odpady gumowe poprodukcyjne
2000 kg
Wronki
Zużyte opony
2000 kg
Zużyte opony, opony
Pleszew
Odpady gumowe poamortyzacyjne
1000 kg
Ustrzyki Dolne
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Rudzie Śląskiej
Bytom
PPHU Martex Losa Michał
Chorzów
Suez Starol
Siemianowice Śląskie
BM RECYKLING Sp. z o.o.
Gliwice
PRINT-LINE JUSTYNA SZMIGIEL
Toszek
PRZEDSIĘBIORSTWO GUMITEX Sp. z o.o.
Żory
GUM RECYCLING Sp. z o.o.
Ruda Śląska
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Ruda Śląska jest stały?

Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji WasteMaster, to możesz sprawdzać, jak kształtują się ceny za utylizację odpadów gumowych w Rudzie Śląskiej i rozeznać się, od czego one zależą. Zmienność cen dyktowana jest rodzajem odpadów oraz ich ilością. Bierze się również pod uwagę: odbiór od klienta, zakres współpracy i czas jej trwania.

Rodzaje odpadu w aplikacji.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie można znaleźć w aplikacji WasteMaster to: zniszczone opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe mające w składzie gumę. Firmy oferujące usługę taką jak odbiór odpadów znajdziesz w aplikacji WasteMaster.

Szkodliwość odpadu.

Odpady gumowe to odpady często szkodliwe dla środowiska. Dlatego tak ważne jest to, aby przekazać je do firmy zajmującej się usługą recyklingu odpadów gumowych w Rudzie Śląskiej. Przedsiębiorstwa takie zajmują się odbiorem odpadów i ich przetwarzaniem. Nowoczesne metody recyklingu pozwalają efektywnie wykorzystać uzyskane granulaty gumowe. Firmy znajdziesz w naszej aplikacji.

Gdzie prowadzi się utylizację odpadów gumowych w Rudzie Śląskiej?

Odpady skupowane są w firmach oferujących usługi dla klientów prywatnych i biznesowych. Przedsiębiorstwa takie odbierają odpady gumowe od klientów, a później je przetwarzają, używając nowoczesnych maszyn. Są to sprzęty bezpieczne dla otoczenia i umożliwiające uzyskanie cennych materiałów dla przemysłu.

Jakie czynniki wziąć pod uwagę wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Ruda Śląska?

Czynniki, jakie warto wziąć pod uwagę, wybierając ofertę firm oferujących recykling odpadów gumowych w mieście Ruda Śląska, to: rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, opcja odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu, umożliwiającego efektywną utylizację. To wszystko możesz sprawdzić w aplikacji WasteMaster.

Cennik za usługę dodawania oferty w aplikacji WasteMaster.

W aplikacji WasteMaster oferty można dodawać bezpłatnie. Jeśli więc masz zużyte opony, to ogłoszenie dodasz nieodpłatnie. Taka usługa dostępna jest dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Przedsiębiorcy mogą również skorzystać z opcji płatnej, 99 złotych comiesięcznie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Zuzanna
Musiałem mieć sporo kabli miedzianych. Nie wiedziałem, gdzie je znaleźć. Kolega powiedział mi o aplikacji i teraz wiem, jaki złom metali nieżelaznych jest miejscem, gdzie muszę się wybrać i nie zapłacę dużo. Sporo kabli mam też od klientów prywatnych.
Izabela
Śmieci, śmieci, śmieci. Kiedy tylko w moim butiku pojawiała się nowa kolekcja, pojawiały się i one. Z WasteMaster wystawiam je i od razu zgłaszają się firmy, które są chętne na ich zutylizowanie. Nie myślałam, że to aż tak proste.
Lucyna
Produkujemy rajstopy i mieliśmy nagromadzone wiele odpadów różnego typu. Do końca nie wiedziałem, jak je zutylizować, dlatego cieszę się, że mogłem w apce znaleźć firmy z okolicy, które chętnie przyjmują wszystkie ścinki.
Ryszarda
Nie ma chyba restauratora, który nie myślałby o tym, jak skutecznie pozbyć się śmieci i zrobić to szybko. Ja przez WasteMaster nawiązałem kontakt z pośrednikiem dzięki jakiemu nie muszę się nad tym dłużej zastanawiać. On zajmuje się wszystkim.
Kaja
Szef oczekiwał ode mnie op [...]