Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Radomiu

Profesjonalne skupy.

Utylizacja odpadów gumowych w Radomiu to usługa oferowana przez firmy realizujące zlecenia kompleksowo. Po odbiorze odpadów gumowych od klienta przetwarzają je, a później przekazują do dalszego użytku. Recykling pozwala na dalsze wykorzystanie pod postacią granulatu gumowego. Jest to materiał często wykorzystywany w przemyśle. WasteMaster pomaga znaleźć skupujące odpady gumowe.

Opady szkodliwe dla środowiska.

Odpady gumowe to wyroby gumowe, wykazujące szkodliwość dla środowiska naturalnego. Tego typu wulkanizacyjne wyroby nie mogą być długo składowane, z uwagi na niebezpieczeństwo pojawienia się pożaru. Guma pozyskiwana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych domieszek. Po recyklingu wykazuje właściwości pozwalające na jej dalsze wykorzystanie w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Radomiu
Odpady gumowe poamortyzacyjne
2000 kg
Szczecinek
Zużyte opony
9000 kg
opony
Rokietnica
Odpady gumowe poprodukcyjne
3500 kg
Bełchatów
Zużyte opony
9500 kg
Zużyte opony, opony
Mierzyn
Odpady gumowe poamortyzacyjne
7000 kg
Jelenia Góra
Zużyte opony
5000 kg
Zużyte opony, opony
Marki
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Radomiu
Drzewica
KOŚKA SŁAWOMIR PHU SYSTEM PHU SYSTEM
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Kielce
ECO SOLVO Sp. z o.o.
Kielce
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Sitkówka-Nowiny
TERMO-GUM Sp. z o.o. Sp.K.
Tomaszów Mazowiecki
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Radom
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Radom jest stały?

Nie ma odgórnie wyznaczonej ceny za utylizowanie odpadów gumowych w Radomiu. Firmy mają własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Radomiu. Na cenę składają się: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji zlecenia oraz zakres współpracy, czyli na przykład odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub z jego zakładu pracy. Dlatego warto porównać kilka ofert w aplikacji.

Specyfika odpadu.

Odpady gumowe w aplikacji WasteMaster podzieliliśmy na kilka mniejszych grup. Są to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę. Możesz szybko znaleźć firmę zajmującą się utylizacją odpadów z wybranej grupy odpadów.

Duże ilości odpadu.

Odpady gumowe w większej ilości należy przeznaczyć do recyklingu odpadów gumowych w Radomiu. Usługę taką realizują firmy, które na początku odbierają niebezpieczne odpady, a później je przetwarzają, aby można je było dalej wykorzystać na rynku. Należy to zrobić, zwłaszcza gdy ma się duże ilości opon, ponieważ mogą one wywołać pożar.

Jakie firmy prowadzą utylizację odpadów gumowych w Radomiu?

Są to firmy, które usługi swoje oferują zarówno wobec klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Skup odpadów realizują razem z odbiorem wszystkich wyrobów od klienta, a następnie zajmują się ich przetwarzaniem. Posiadają nowoczesny sprzęt do recyklingu, przyjazny dla środowiska i pozwalający na uzyskanie cennych materiałów.

Czy są jakieś czynniki, jakimi należy się sugerować, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Radom?

Rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, odbiór odpadów od klienta oraz wykorzystanie bezpiecznego sprzętu pozwalającego przetwarzać cenne surowce – to czynniki, jakie należy wziąć pod uwagę, wybierając ofertę na recykling odpadów gumowych w mieście Radom. Firmy, które się tym zajmują, udostępniamy w aplikacji WasteMaster.

Cennik za usługę dodawania oferty w aplikacji.

Tak, oferty zużytych opon do aplikacji WasteMaster możesz dodawać darmowo. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami. Klienci prywatni nic nie płacą, natomiast przedsiębiorcy mają wybór. Mogą wybrać opcję w kwocie 99 złotych miesięcznie, aby wypromować swoje ogłoszenie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Rebeka
Zajmujemy się sprzedażą hurtową złomu i odpadów metalowych. Od niedawna proponujemy materiały do recyklingu. Chcieliśmy się zareklamować, ale konkurencja w regionie była spora. Zdecydowaliśmy się na wastemaster i promujemy się z pomocą tego narzędzia.
Irena
Nie tylko mogę sprawdzić, gdzie składować odpady z mojej fabryki, ale mogę porównać ceny z wielu miejsc i dobrać najlepszą ofertę. To bardzo przydatne.
Jadwiga
600 recyklerów z całej Polski w jednym miejscu? Nie mogło być nic lepszego w mojej branży. To spore udogodnienie dla pośredników!
Inga
Dobrze, że WasteMaster dostępny jest również na iPhone. Jestem przekonany, że dużo przedsiębiorców takich jak ja korzysta ze smartfonów z jabłkiem. Aplikacja spełnia na szczęście wymagania sprzętowe.
Sławomira
Nigdy nie myślałem, że w d [...]