Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Przemyślu

Skupy przeprowadzające utylizację.

Utylizacja odpadów gumowych w Przemyślu minimalizuje ryzyko dalszych zanieczyszczeń. W WasteMaster można sprawdzić, gdzie działają firmy odbierające odpady z tej kategorii. Firmy te zajmują się przetwarzaniem odpadów, a później odpowiadają za ich recykling. Uzyskany w jego roku granulat gumowy przekazują do dalszego zastosowania w przemyśle.

Kategoria odpadu.

Kategoria odpady gumowe obejmuje odpady, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Guma jest produktem wulkanizacyjnym, otrzymywanym z kauczuku naturalnego, syntetycznego albo pozostałych domieszek. Zbieranie takich odpadów nie jest rozsądne, ze względu na ryzyko wzniecenia pożaru. Po recyklingu guma może być natomiast wykorzystana w wielu dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Przemyślu
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
4000 kg
Szubin
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Sławno
Odpady gumowe poamortyzacyjne
7500 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Kraśnik
Odpady gumowe poamortyzacyjne
7500 kg
Komorniki
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
7500 kg
Brodnica
Zużyte opony
1500 kg
Zużyte opony, opony
Kamienna Góra
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Przemyślu
Rzeszów
GREEN RES Sp. z o.o.
Korzenna
Mo-BRUK
Kielce
ECO SOLVO Sp. z o.o.
Kielce
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Sitkówka-Nowiny
TERMO-GUM Sp. z o.o. Sp.K.
Kraków
ZYGMUNT PACANOWSKI ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH
Przemyśl
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Przemyśl jest stały?

Nie ma odgórnie wyznaczonej ceny za utylizowanie odpadów gumowych w Przemyślu. Firmy mają własny cennik za utylizację odpadów gumowych w Przemyślu. Na cenę składają się: ilość odpadów z gumy, rodzaj odpadów, czas realizacji zlecenia oraz zakres współpracy, czyli na przykład odbiór odpadów gumowych z posesji klienta lub z jego zakładu pracy. Dlatego warto porównać kilka ofert w aplikacji.

Rodzaje odpadu.

Odpady gumowe to wszystkie wyroby zrobione z gumy. Mogą to być: zużyte opony: osobowe, ciężarowe, rolnicze albo przemysłowe. Są to również odpady gumowe poprodukcyjne, poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające gumę. Te odpady można przekazać do skupu odpadów. Lista firm, które się tym zajmują, jest na bieżąco aktualizowana w WasteMaster.

Wystawianie odpadu.

Jeśli chcesz przekazać odpady z gumy do recyklingu odpadów gumowych w Przemyślu, to w aplikacji WasteMaster możesz udostępnić takie ogłoszenie lub znaleźć firmy zajmujące się recyklingiem odpadów z gumy. Po recyklingu z zastosowaniem nowoczesnych metod materiały można będzie dalej wykorzystywać.

Gdzie znajdę firmy oferujące utylizację odpadów gumowych w Przemyślu?

Firmy zajmujące się utylizacją odpadów to takie, które mają do tego stosowne uprawnienia. Odbierają one odpady z domu lub z zakładu pracy, selekcjonują je i przetwarzają. Recykling odbywa się z zastosowaniem maszyn sprawnych, bezpiecznych dla otoczenia i gwarantujących otrzymanie wysokiej jakości surowca.

Czym kierować się przy wyborze oferty za recykling odpadów gumowych w mieście Przemyśl?

Wybierając ofertę za recykling odpadów gumowych w mieście Przemyśl w aplikacji WasteMaster warto sugerować się tym, jaki rodzaj odpadów jest skupowany. Warto też zwrócić uwagę na to, jaka cena oferowana jest za odpady oraz czy realizowany jest przez firmę odbiór odpadów. Można też sprawdzić, czy do utylizacji używany jest nowoczesny sprzęt.

Opłata za ofertę w aplikacji WasteMaster.

Do aplikacji WasteMaster oferty dodaje się bezpłatnie. Dotyczy to również ogłoszeń na zużyte opony. Darmowe usługi dostępne są dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Właściciele firm mogą też skorzystać z opcji płatnej. Jest to koszt 99 złotych każdego miesiąca.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Dawid
Bardzo zależało mi na tym, żeby złom z terenu mojego zakładu firmy zajmujące się skupem odbierały same. Teraz nawet gdy nagromadzimy prawie tonę, to nie ma z tym problemu. Złomowiska same zgłaszają się przez aplikację.
Józef
W WasteMaster mogę sprawdzać info o kontrahentach, w tym ratingi. To pozwala mi szybciej podjąć decyzję o tym, z kim warto współpracować.
Waldemar
Pandemia dosyć mocno uderzyła w naszą branżę, czego wielu z nas się nie spodziewało. WasteMaster pozwala nam się odnaleźć we wszystkich przepisach prawnych oraz w tym, jakie dotyczą nas obostrzenia.
Krystyna
Mamy w fabryce dużo stali nierdzewnej, zarówno w kawałkach, jak i w wiórach. Wiedziałem, że musimy się tego pozbyć. Sprawdziłem kilka firm i wybrałem najlepszą ofertę. To było dla nas opłacalne!
Magdalena
To niesamowite, ale korzys [...]