Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Obornikach

Firmy przeprowadzające utylizację.

W bazie WasteMaster można znaleźć firmy, których jedną z usług jest utylizacja odpadów gumowych w Obornikach, poprzedzoną wcześniejszym odbiorem odpadów z tej kategorii. Po przetworzeniu otrzyma się granulat gumowy, znany z wszechstronnego wykorzystania w przemyśle. Dlatego taki recykling jest zalecany, ponieważ zmniejsza poziom zanieczyszczenia środowiska.

Charakterystyka odpadu.

Odpady gumowe to odpady, które przysparzają sporo problemów środowisku naturalnemu. Guma to produkt wulkanizacyjny, otrzymany z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub innych domieszek. Składowanie odpadów gumowych jest niebezpieczne, ponieważ pojawia się niebezpieczeństwo pożaru. Guma może natomiast świetnie sprawdzić się po recyklingu w wielu dziedzinach.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Obornikach
Zużyte opony
2500 kg
opony, Zużyte opony
Chełm
Odpady gumowe poprodukcyjne
2500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Pisz
Odpady gumowe poprodukcyjne
2000 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Grajewo
Odpady gumowe poprodukcyjne
7500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Strzelce Opolskie
Zużyte opony
1500 kg
opony
Bochnia
Odpady gumowe poamortyzacyjne
3500 kg
Odpady gumowe poamortyzacyjne
Bieruń
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Obornikach
Owińska
POGOTOWIE ODPADOWE Sp. z o.o.
Tychy
Partner nr 2 sp. z o.o.
Braniewo
Zbierający nr 5 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 1)
Piła
ENERIS EKOLOGICZNE CENTURM UTYLIZACJI Sp. z o.o.
Paterek
EUROBAC Sp. z o.o.
Wroniawy
PRODIGO Sp. z o.o.
Oborniki
Inne, popularne kategorie odpadów

Gdzie mogę sprawdzić ceny za utylizację odpadów gumowych w mieście Oborniki?

Chcesz poznać ceny odpadów? Udostępniamy takie informacje w aplikacji WasteMaster. Ceny różnią się pomiędzy sobą i głównie zależą od kategorii przeznaczonych na skup odpadów oraz ich ilość. Liczą się również: odbiór od klienta, zakres współpracy i to, czy będzie ona długofalowa. Każda firma ma własne ceny za utylizację odpadów gumowych w Obornikach.

Odpad- rodzaje.

Rodzaje odpadów gumowych, jakie możesz znaleźć w WasteMaster to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę.

Wystawianie odpadu.

Jeśli chcesz przekazać odpady z gumy do recyklingu odpadów gumowych w Obornikach, to w aplikacji WasteMaster możesz udostępnić takie ogłoszenie lub znaleźć firmy zajmujące się recyklingiem odpadów z gumy. Po recyklingu z zastosowaniem nowoczesnych metod materiały można będzie dalej wykorzystywać.

Kto jest odpowiedzialny za utylizację odpadów gumowych w Obornikach?

Za skup odpadów odpowiedzialne są firmy spełniające restrykcyjne normy z tego zakresu. Firmy takie realizują odbiór odpadów z gumy, później je selekcjonują i recyklingują. Do przetwarzania wykorzystywania są sprawne maszyny, odpowiadające za bezpieczeństwo procesu i jakość materiałów.

Jak za pośrednictwem aplikacji WasteMaster wybrać firmę oferującą recykling odpadów gumowych w mieście Oborniki?

Porównując w aplikacji WasteMaster firmy oferujące recykling odpadów gumowych w mieście Oborniki, można sprawdzić: rodzaj odbieranych odpadów, cenę za odpady, opcję odbioru odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego dla środowiska sprzętu.

Cennik za usługę dodawania oferty w aplikacji.

Tak, oferty zużytych opon do aplikacji WasteMaster możesz dodawać darmowo. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami. Klienci prywatni nic nie płacą, natomiast przedsiębiorcy mają wybór. Mogą wybrać opcję w kwocie 99 złotych miesięcznie, aby wypromować swoje ogłoszenie.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Bronisława
Miałem dużo złomu do zaoferowania i absolutnie nie chciałem być na tym stratny. Niestety, już nie raz się tak zdarzyło. Dlatego cieszę się, że korzystając z aplikacji więcej nie muszę się takimi rzeczami przejmować.
Dominika
Na co dzień powstaje nam wiele odpadów z miedzi. Chciałem znaleźć szybko firmę, która zajęłaby się skupem. W WasteMaster wpisałem, co mamy i ile waży. Po pierwszej udanej transakcji myślę że znalazłem kontrahenta na dłużej.
Oskar
Ogłoszenia dla branży złomowej w jednym miejscu i możliwość szybkiego kontaktu z kontrahentami. Chyba nie trzeba dodawać nic więcej…
Zdzisława
Pierwszy raz spotykam się z aplikacją, jaka jest dopasowana w 100% do użytkownika. Pracowałam w wielu biurach i nigdy wcześniej żadne narzędzie nie było tak przyjazne i skuteczne. Polecam wszystkim z branży!
Patryk
Pandemia dosyć mocno uderz [...]