Odpady gumowe

Stare opony, ścinki gumowe a może inne odpady wulkanizacyjne?

Utylizacja odpadów gumowych w Nowym Dworze Mazowieckim

Profesjonalne firmy i skupy.

Utylizacja odpadów gumowych w Nowym Dworze Mazowieckim realizowany jest w firmach, które świadczą w tym zakresie kompleksowe usługi. Oznacza to, że można liczyć na odbiór odpadów, zwłaszcza gdy jest ich dużo. Różnego rodzaju odpady gumowe są recyklingowane i wykorzystywane do produkcji granulatu gumowego o wszechstronnym zastosowaniu. Aplikacja WasteMaster dokładnie wskazuje takie firmy.

Odpady szkodliwe dla otoczenia.

Znakiem rozpoznawczym odpadów gumowych jest to, że są to produkty powstałe z gumy wulkanizacyjnej. Niosą ze sobą ryzyko wzniecenia pożaru, dlatego uważa się je za szkodliwe dla otoczenia. Guma wykonana jest z kauczuku naturalnego, syntetycznego lub z różnych jego mieszanek. Dlatego po utylizacji można ją ponownie zastosować w przemyśle.
Dziękujemy za dodanie oferty odpadu
Szczegóły oferty
Dodaj zdjęcia:
Status oferty: Aktywna
Ilość:
Miasto:
Kod pocztowy:
Województwo:
Kategoria: doprecyzuj
Opis: uzupełnij
zapisz
zmień
Nazwa firmy: zmień nazwę
zapisz
Numer BDO: zmień
zapisz
Data dodania:
Zbieramy oferty na Twój odpad od firm Gospodarujących Odpadami

Możesz zostać na tej stronie. Zwykle w ciągu 10 minut pojawiają się pierwsze propozycje na zagospodarowanie odpadu. Informacje o nich otrzymasz również mailowo na adres oraz w aplikacji. Firmy gospodarujące Odpadami mogą również skontaktować się z Tobą telefonicznie na numer

mapa
Na co czekasz?
Przykładowe oferty w Nowym Dworze Mazowieckim
Zużyte opony
2000 kg
opony
Lublin
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
9000 kg
Złocieniec
Odpady gumowe poprodukcyjne
1500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Olecko
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
8500 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Kępno
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
1000 kg
Odpady wielomateriałowe zawierające gumę
Dęblin
Odpady gumowe poprodukcyjne
2500 kg
Odpady gumowe poprodukcyjne
Ozorków
Sprawdź
Jak to działa?
Sprawdź także
Utylizacja odpadów gumowych w innych miastach
Zobacz więcej
Przykładowe firmy odbierające odpady gumowe w Nowym Dworze Mazowieckim
Legionowo
Polska Grupa Recyklingu PROEKO Sp. z o.o.
Kamienica Królewska
WasteMaster sp. z o.o.
Wyszków
Partner nr 1 sp. z o.o.
Warszawa
PERUN RECYCLING Sp. z o.o.
Police
Wytwarzający nr 3 S.A. (firma pozyskana przez Partnera nr 2)
Szczutno
CEZAR CEZARY MATUSZEWSKI
Nowy Dwór Mazowiecki
Inne, popularne kategorie odpadów

Czy cennik za utylizację odpadów gumowych w mieście Nowy Dwór Mazowiecki jest stały?

Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji WasteMaster, to możesz sprawdzać, jak kształtują się ceny za utylizację odpadów gumowych w Nowym Dworze Mazowieckim i rozeznać się, od czego one zależą. Zmienność cen dyktowana jest rodzajem odpadów oraz ich ilością. Bierze się również pod uwagę: odbiór od klienta, zakres współpracy i czas jej trwania.

Specyfika odpadu.

Odpady gumowe w aplikacji WasteMaster podzieliliśmy na kilka mniejszych grup. Są to: zużyte opony (osobowe, ciężarowe, rolnicze i przemysłowe); odpady gumowe poprodukcyjne; odpady poamortyzacyjne oraz odpady wielomateriałowe zawierające w składzie gumę. Możesz szybko znaleźć firmę zajmującą się utylizacją odpadów z wybranej grupy odpadów.

Odpad do przekazania.

Mniejsze, jak i większe ilości odpadów gumowych należy przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Nowym Dworze Mazowieckim. Firmy, które się tym zajmują, opublikowaliśmy w aplikacji. Zajmują się one odbiorem odpadów, ich przetwarzaniem i recyklingiem. To pozwala pozyskać cenne materiały do zastosowania w wielu dziedzinach przemysłu.

Które firmy oferują utylizację odpadów gumowych w Nowym Dworze Mazowieckim?

Wywozem odpadów zajmują się firmy oferujące taką usługę klientom prywatnym i przedsiębiorcom. Po odbierze odpadów, eksperci selekcjonują je i przetwarzają. Po recyklingu materiał nadaje się do dalszego wykorzystania w wielu dziedzinach przemysłu.

Jak dokonać trafnego wyboru firmy oferującej recykling odpadów gumowych w mieście Nowy Dwór Mazowiecki?

Wybór firmy oferującej recykling odpadów gumowych w mieście Nowy Dwór Mazowiecki jest prostszy, kiedy korzysta się z aplikacji WasteMaster. Decydując się na jedną z nich, zasugeruj się czynnikami takimi jak: rodzaj skupowanych odpadów, cena za odpady, odbiór odpadów od klienta oraz to, czy firma korzysta z bezpiecznego sprzętu.

Opłata za ofertę w aplikacji.

Tak, to prawda. Klienci prywatni oraz przedsiębiorcy, którzy dodają oferty zużytych opon do aplikacji WasteMaster, robią to darmowo. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą zdecydować się na opcję płatną 99 złotych miesięcznie. Wtedy mają dostęp do wielu funkcjonalności.
Oni skorzystali już z WasteMaster
Opinie o WasteMaster
Wacław
Kupilem dużo nowego sprzętu do domu i dla rodzicow. Monterzy nie zabrali ze sobą nic, a wiec nagromadzilo się smieci. I to nie tylko makulatury. Apka pokazala gdzie mogę się tego pozbyć.
Nina
Odbieramy odpady od klientów z całego Śląska i Małopolski. Chcieliśmy to dobrze wypromować. Nasz dział marketingowy szukał sposobów na jeszcze lepszą reklamę. Dlatego zdecydowaliśmy się umieścić swoją markę w WM. To było dobre posunięcie.
Dominika
Prowadzimy skup samochodów ciężarowych. Ceny wyznaczmy indywidualnie. Chcieliśmy to jakoś dobrze zareklamować i cieszy nas to, że mogliśmy to zrobić w aplikacji gromadzącej zainteresowanych z całego kraju.
Albert
Potrzebowałem firmy, która zajmie się zdemontowaniem i rozbiórką konstrukcji metalowych. Chodziło o kilka zleceń. Nie wiedziałem, na kogo się zdecydować, jednak po przejrzeniu aplikacji wszystko było dla mnie prostsze.
Lesław
Nie miałam pojęcia, jak po [...]