Kontenery na odpady budowlane w Nowym Dworze Mazowieckim

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
 • wpis do BDO za 0 zł
 • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
 • preferencyjne ceny za odpad
 • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
 • wpis do BDO za 0 zł
 • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
 • preferencyjne ceny za odpad
 • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Wywóz gruzu – cennik w Nowym Dworze Mazowieckim

Koszt wywozu gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego jest uzależniony od pojemności i wielkości kontenera na odpady budowlane. W tabeli poniżej można zapoznać się ze szczegółowymi cenami netto (bez stawki VAT). Jeżeli chodzi o cenę kontenera na gruz w Nowym Dworze Mazowieckim, przedstawia się ona następująco:

 • kontener KP-2 pojemność 2 m3 – cena 550 zł netto,
 • kontener KP-3 pojemność 3 m3 – cena 650 zł netto,
 • kontener KP-5 pojemność 5 m3 – cena 700 zł netto,
 • kontener KP-7 pojemność 7 m3 – cena 850 zł netto.

Przy pozycji worków Big-Bag nie ma podanej ceny, ponieważ na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego nie oferujemy takich małych worków. Cennik kontenerów na odpady budowlane w Nowym Dworze Mazowieckim zawiera podstawienie kontenera, jego postój przez 14 dni oraz odbiór. Cena kontenerów na gruz może wzrosnąć, jeżeli zależy nam na postoju dłuższym niż standardowe 14 dni. Wtedy jest ona ustalana indywidualnie.

Ceny
Odbiór + załadunek (za każdy 1 m³) 200-300 zł netto
Worek BigBag (1m³) - zł netto
Kontener KP-2 (2m³) 550 zł netto
Kontener KP-3 (3m³) 650 zł netto
Kontener KP-5 (5m³) 700 zł netto
Kontener KP-7 (7m³) 850 zł netto
Kontener KP-9 (9m³) zł netto
Kontener KP-12 (12m³) zł netto
Kontener KP-15 (15m³) zł netto
Kontener KP-18 (18m³) zł netto
Warunki współpracy

Wywóz gruzu w Nowym Dworze Mazowieckim to jedna z tych usług, którą lepiej powierzyć w ręce specjalistów. Nie dla każdego będzie ona łatwa w organizacji, jednak z pomocą naszej firmy to prawdziwa bułka z masłem! Jak skutecznie zorganizować wywóz gruzu w Nowym Dworze Mazowieckim i nie dać się zwariować? To bardzo proste! Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą, zdecydować, który kontener na gruz w Nowym Dworze Mazowieckim będzie Państwa interesował, a następnie skontaktować się z jednym z przedstawicieli naszej firmy. Ten przyjmie od Państwa zamówienia oraz powiadomi, kiedy kontener będzie gotowy do podstawienia i wynajęcia. Zazwyczaj czas realizacji to ok. 1-3 dni w zależności od ilości aktywnych zamówień w naszej firmie. Posiadamy ograniczoną ilość kontenerów na gruz w Nowym Dworze Mazowieckim, jednak najczęściej udaje nam się wszystko zrealizować na czas. Teraz przyjdzie Ci tylko czekać, aż nadejdzie dzień podstawienia kontenera. Warto, abyś Ty, lub osoba przez Ciebie wyznaczona, był/a na miejscu, co znacznie usprawni cały proces. Kiedy po okresie wynajmu kontener będzie zapełniony, zgłoś nam jego odbiór, abyśmy mogli go od Ciebie zabrać. I już! Gratulacje! Właśnie skutecznie udało Ci się zorganizować wywóz gruzu w Nowym Dworze Mazowieckim!

Tak jak już zostało wcześniej wspomniane, warto zadbać o to, żeby wywóz odpadów budowlanych w Nowym Dworze Mazowieckim był zorganizowany przez profesjonalną firmę. Dlaczego? Oto kilka powodów, które powinny Cię do tego przekonać, jeżeli jeszcze się wahasz. Po pierwsze profesjonalny wywóz odpadów budowlanych w Nowym Dworze Mazowieckim to oszczędność czasu i kosztów. Nie musisz kupować osobnego kontenera na wspomniane odpady, a jedynie wynajmujesz taki pojemnik na określony czas. Taki koszt jest zdecydowanie niższy niż kupno metalowego zbiornika. To także oszczędność czasu, ponieważ nie musisz dodatkowo kłopotać się o transport i wszystkie inne szczegóły logistyczne z nim związane. Dodatkowo profesjonalne firmy, które zajmują się wywozem odpadów budowlanych w Nowym Dworze Mazowieckim na co dzień, będą wiedziały, jak postępować i co robić w konkretnych sytuacjach. Dodatkowo dysponują specjalistycznym sprzętem, a przede wszystkim wiedzą na temat gospodarki odpadami po remontach i budowach. Z tym argumentem wiąże się kolejny powód, jakim jest bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia. Profesjonaliści zostali odpowiednio przeszkoleni do tego, aby zapewnić bezpieczeństwo takiego wywozu i w tym aspekcie można im zaufać.

Ostatnim i jednym z ważniejszych powodów jest oczywiście legalność oraz zgodność z przepisami. Jeżeli decydujemy się na profesjonalny wynajem kontenerów na gruz w Nowym Dworze Mazowieckim, możemy być spokojni o to, że takie firmy posiadają wszelkie potrzebne kwalifikacje i pozwolenia środowiskowe. Co więcej, korzystając z usług takich firm, dbamy o środowisko, pozbywając się odpadów w sposób bezpieczny i legalny w świetle przepisów. Trzeba pamiętać o tym, że odpady budowlane nie mogą trafiać do zwykłych kontenerów na śmieci. Wynajem kontenerów na gruz w Nowym Dworze Mazowieckim? Zdecydowanie postaw na profesjonalistów takich jak my!

Jeżeli czeka Cię wynajem kontenerów na odpady budowlane w Nowym Dworze Mazowieckim, to być może zastanawiasz się, w jaki sposób oszacować koszty takiego wynajmu. Z pewnością w tej kwestii pomocny będzie przygotowany przez nas wyżej cennik, w którym znajdują się konkretne stawki. Wysokość ceny za wynajem kontenerów na odpady budowlane w Nowym Dworze Mazowieckim jest uzależniona przede wszystkim od pojemności kontenera, ale nie tylko. Jeżeli spojrzeliby Państwo na ceny w innych naszych obsługiwanych lokalizacjach, to można zauważyć, że nieznacznie różnią się one między sobą. Wszystko dlatego, że na cenę wpływają również koszty transportu pojazdu, który podstawia dany kontener. W Nowym Dworze Mazowieckim cena za kontener zaczyna się od 550 zł netto. Koszty są stałe, chyba że mowa o przedłużeniu standardowego, 14-dniowego okresu wynajmu. Wtedy jeden z naszych pracowników sporządza kosztorys, na podstawie którego sporządzana jest odpowiednia oferta.

Kontenery na odpady w Nowym Dworze Mazowiecki, które mamy dostępne w ofercie, to kontenery 2 m3, 3 m3, 5 m3 oraz 7 m3 (wariant zakryty lub odkryty). Pojemność ustalają Państwo indywidualnie, jednak pracownik naszej firmy może w tym zakresie służyć pomocą, jeżeli nie są Państwo pewni, na co się zdecydować. To pozwoli usprawnić oraz ułatwić Państwu zamawianie podstawienia kontenerów na odpady budowlane w Nowym Dworze Mazowieckim. Istnieje także opcja zamówienia kontenerów mailowo lub za pośrednictwem formularza.

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Nowym Dworze Mazowieckim, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kontener na śmieci wynajem cena – Jaka jest cena za wynajem kontenera na śmieci?
17-06-2022
Kontener na śmieci wynajem cena – Jaka jest cena za wynajem kontenera na śmieci?

Wynajem kontenera na śmieci jest zależny od kilku zmiennych. Cena zmienia się dla poszczególnych rodzajów odpadów, wielkości kontenerów oraz lokalizacji. Im bardziej jednolity ł...

Więcej -->
Kontener na gruz 7 m3 cena – Jaka jest cena za kontener na gruz 7 m3?
12-06-2022
Kontener na gruz 7 m3 cena – Jaka jest cena za kontener na gruz 7 m3?

To, ile zapłacimy za wynajem kontenera o pojemności 7 m3, jest uzależnione od ładunku, którym wypełnimy zbiornik oraz od tego, gdzie chcemy go zamówić. Na przykładzie Warszawy: ...

Więcej -->
Kontener 5 m3 cena – Jaka jest cena za kontener 5 m3?
09-06-2022
Kontener 5 m3 cena – Jaka jest cena za kontener 5 m3?

W zależności od miasta, do którego chcemy zamówić taką usługę, tyle wyniesie cena za podstawienie kontenera o pojemności 5 m3. Dodatkowo rodzaj odpadu, który zostanie do niego w...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Fotografia przedstawia mężczyznę montującego izolację z różowej wełny mineralnej. Jest to ilustracja do bloga o tytule: "Utylizacja wełny mineralnej".
31-10-2023
Utylizacja wełny mineralnej

Jesteś świeżo po remoncie? A może zawodowo zajmujesz się odświeżaniem i budowaniem domów? Jeśli tak – z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak kłopotliwym zabiegiem potrafi być org...

Więcej -->
Fotografia przedstawia zdjęcie placu budowy z lotu ptaka - na zdjęciu widoczni są budowlańcy oraz dźwigi i rusztowania. Jest to obrazek ilustrujący bloga o tytule: "Gdzie wyrzucać odpady budowlane i poremontowe".
11-09-2023
Gdzie wyrzucać odpady budowlane i poremontowe?

Remontujesz swoje mieszkanie? A może należysz do szczęśliwców, którzy budują dom? Czy może prowadzisz firmę remontowo-budowlaną? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedz...

Więcej -->
Obrazek przedstawiający określony rodzaj kontenerów na odpady i ich wielkości. Cały kadr jest wypełniony kontenerami w kolorach pomarańczowych, niebieskich i czerwonych.
10-04-2023
Rodzaje kontenerów na odpady i ich wymiary

Kontenery są niezwykle przydatne zarówno na wielkich placach budowy, jak i przy lokalnych remontach. Dzięki nim sprawnie zbierzesz odpady w jednym miejscu, a także uporządkujesz...

Więcej -->
Wywóz odpadów budowlanych 2023. Nowe przepisy i obowiązek segregacji
19-12-2022
Wywóz odpadów budowlanych 2023. Nowe przepisy i obowiązek segregacji

Nadchodzący 2023 rok przyniesie wiele zmian, jeżeli chodzi o branże budowniczą oraz zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych. 1 stycznia 2023 wchodzą w życie nowe pr...

Więcej -->
Wynajem kontenera na odpady budowlane
08-09-2022
Wynajem kontenera na odpady budowlane

Robisz remont? Wyburzasz budynki? Budujesz? Na pewno w związku z tymi działaniami, wytwarzasz odpady budowlane. Nie wiesz co z nimi począć? Przeczytaj poniższego bloga i dowiedz...

Więcej -->
Wynajem kontenera na odpady zmieszane
01-09-2022
Wynajem kontenera na odpady zmieszane

Potrzebujesz kontenera na śmieci zmieszane? Nie jesteś pewien, czy Twój odpad się do nich klasyfikuje? Ile kosztuje wynajem kontenera na odpady zmieszane? Przeczytaj poniższego ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master